ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ MINI AΘLETICS GAMES 2018 & ΧΕΙΜΩΝΑΣ 2018

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΏΝΩΝ

ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ

ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ / ΕΦΗΒΩΝ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ / ΠΑΙΔΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ /

ΠΠ – ΠΚ Α’ & ΠΠ – ΠΚ Β΄.

΄΄ΧΕΙΜΩΝΑΣ 2018΄΄

Κλειστό Προπονητήριο Στίβου ΔΑΚ

Καλλιπάτειρα Ρόδου

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 Ιανουαρίου 2018

 

ΩΡΑ ΔΡΟΜΟΙ ΑΛΜΑΤΑ
13:30   ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

ΠΑΙΔΩΝ – ΠΠΑ – ΠΚΑ

13:30   ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ – ΕΦΗΒΩΝ

13:50 60Μ ΠΚΑ  
14:00 60Μ ΠΠΑ  
14:05 60Μ ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  
14:10 60Μ ΑΝΔΡΩΝ – ΕΦΗΒΩΝ  
14:40   ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ

(3 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ)

14:40   ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ

(3 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ)

15:15 60μ. Εμπόδια ΠΚΒ’  
15:25 60μ. Εμπόδια ΠΠΒ’  
15:35 60μ. Εμπόδια ΝΕΑΝΙΔΩΝ – KΟΡΑΣΙΔΩΝ  
15:45 60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΕΦΗΒΩΝ  
15:45   ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ
15:45   ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ
16:15 ΤΕΛΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΕΛΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

ΛΙΣΤΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ  
60Μ ΑΝΔΡΩΝ  
ΔΟΝΤΣΩΦ ΠΕΤΡΟΣ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΑΔΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
60Μ ΕΦΗΒΩΝ  
ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
60Μ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  
ΧΟΥΣΕΙΝ ΓΚΙΟΥΝΑΙ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
Π’ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
60Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  
ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΦΩΤΗ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΛΙΑΚΗ ΒΑΛΣΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
60Μ ΠΠΑ  
ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤΓΚΑΡ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΜΠΙΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
60Μ ΠΚΑ  
ΜΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΧΟΤΖΑΛΑΡΙ ΑΡΜΕΛΝΤΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΦΩΤΕΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΔΑΦΝΗ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΛΗΜΠΙΩΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΤΣΙΜΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ  
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΠΙΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΕΦΗΒΩΝ  
ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  
Π’ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΑ  
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  
ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΒ  
ΜΑΘΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΒΑΛΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΒ  
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
Κατερίνα Γκούνα Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΓΟΥ ΛΥΔΙΑ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ-ΛΕΟΡΓΙΝΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΝΙΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΚΙΑΔΕΝΗ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΝΤΕΜΑ ΛΙΛΙΑΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΜΗΚΟΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ  
ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ
ΜΗΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  
ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ  
ΑΓΟΥΡΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ
ΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ  
ΜΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ  
Γιάννης Καγιάς  
ΤΣΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΝΤΕΛΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΝΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΤΖΟΥΛΙΑΝΗΣ ΑΡΝΑΛΔΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΠΟΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΠΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΣΚΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ  
ΖΑΝΝΕΤΗ ΑΝΤΕΛΗ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΦΥΡΑΪ ΤΖΕΣΙΚΑ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΣΑΡΑ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΠΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗ ΑΝΘΗ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΡΙΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΑΝΝΑ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΝΤΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΑΔΟΓΙΕΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΥΚΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΚΟΥΛΛΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΡΤΕΜΙΣ  
ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΜΑΓΚΑΦΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΓΙΑΚΟΥΠΗ ΤΖΟΥΛΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΨΕΛΛΑΚΗ ΗΡΩ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΟΘΕΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΜΥΡΤΙΔΙΩΤΙΣΣΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΕΛΛΗ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΓΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΓΚΕΛΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ  
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΠΑ  
ΑΓΟΥΡΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΚΑ  
ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

 

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

‘’MINI AΘLETICS GAMES 2018’’

1ος Αγώνας

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 Ιανουαρίου 2018 10:30

Κλειστό Προπονητήριο Στίβου ΔΑΚ Καλλιπάτειρα Ρόδου

 

ΩΡΑ ΔΡΟΜΟΙ ΑΛΜΑΤΑ ΡΙΨΕΙΣ
11:30 120μ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ    
12:00 50μ ΑΓΟΡΙΑ   ΜΠΑΛΑ 1ΚG (ημιγονάτιση) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
12:15 350μ ΑΓΟΡΙΑ    
12:30   ΆΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ (8-9 διασκ.) ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
12:30   ΆΛΜΑ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΑ ΑΓΟΡΙΑ  
13:00 8Χ50Μ ΜΙΚΤΗ ΤΑΧΥΤ. & ΕΜΠ.    

 

  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
  120Μ    
1 ΛΑΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 120 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
2 ΧΑΣΜΟΥΤΖΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 120 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
3 ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 120 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ 120 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
5 ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 120 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
6 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 120 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
7 ΚΙΡΙΛΑ ΑΝΑΙΣ 120 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
8 ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 120 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
9 ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 120 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
10 ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 120 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
11 ΜΠΑΡΔΟΥ ΤΑΓΙΑ 120 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
12 ΖΕΡΒΟΥ ΖΩΗ 120 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
13 ΤΣΙΓΚΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 120 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
14 ZEΡBOY ΑΝΝΑ 120 Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
15 ΚΥΡΙΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 120 Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
16 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ 120 Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
17 ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 120 Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
18 ΔΙΑΚΟΚΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΝΙΚΗ 120 Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
19 ΠΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 120 Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
20 ΣΩΤΗΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΣΙΑ 120 Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
21 ΤΡΕΧΑ ΒΑΓΙΑΝΗ 120 Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
22 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 120 Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
23 ΦΕΣΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 120 Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
24 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 120 Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
25 ΖΟΥΓΛΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 120 Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
26 ΚΟΥΦΟΥ ΑΝΝΑ 120 Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
27 ΣΤΑΥΡΗ ΣΤΕΛΙΑ 120 Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
28 ΚΑΣΤΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 120 Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
29 ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΑΝΝΑ 120M Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
30 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 120M ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
31 ΣΒΑΝΑ ΛΥΔΙΑ 120M ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
32 ΔΙΑΚΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 120M ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
33 Ειρήνη Αντωνίου 120Μ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
34 Παρασκευή Βογιατζή 120Μ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
35 Σοφία Μακρή 120μ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
36 ΓΙΑΝΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 120Μ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
37 ΓΑΛΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 120Μ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
38 ΣΚΑΛΙΔΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ 120Μ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
39 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 120Μ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
40 ΛΑΟΥΜΖΗ ΛΟΥΚΙΑ 120Μ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
41 ΠΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 120Μ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
42 ΛΕΚΚΑ ΑΝΝΑ 120Μ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
43 ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 120Μ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
44 ΠΙΠΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 120Μ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
45 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 120Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
46 ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 120Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
47 ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ ΝΙΚΗ 120Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
48 ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 120Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
49 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ 120Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
50 ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ 120Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
51 ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΞΕΝΙΑ 120Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
52 ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ 120Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
53 ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ 120Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
54 ΣΑΒΒΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 120Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
55 ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 120Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
56 ΕΣΑΪ ΣΕΒΑ 120Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
57 ΚΑΡΑΤΑΠΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 120Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
58 ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 120Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
59 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΗΛΙΑΝΑ 120Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
60 ΜΑΣΤΗ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΣΕΒΑΣΤΗ 120Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
61 ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 120Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
62 ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 120Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
63 ΚΟΥΪΜΤΣΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 120Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
64 ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑ 120Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
65 ΠΟΛΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 120Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
66 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΝ/ΝΑ 120Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
67 ΜΠΑΛΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 120Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
68 ΣΑΡΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 120Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
69 ΚΟΥΡΟΥΠΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 120Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
70 ΣΒΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ 120Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
71 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 120Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
72 ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ 120Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
73 ΛΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 120Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
74 ΚΑΤΣΟ ΣΟΦΙΑ 120Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
75 ΚΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 120Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
76 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 120Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
77 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 120Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
       
  350 Μ    
1 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 350 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
2 ΣΟΡΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 350 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
3 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 350 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
4 Ιωάννης Ντάσκας 350μ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
5 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 350Μ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
6 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 350μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
7 ΓΑΝΤΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 350μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
8 ΓΕΩΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 350μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
9 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ 350μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
10 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 350Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
11 ΜΑΓΚΑΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 350Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
       
  50Μ    
1 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 50 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 50 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 50 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
4 ΜΟΥΝΤΟΥΦΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 50 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
5 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 50 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
6 ΑΝΔΡΕΕΒ ΑΓΓΕΛΟΣ 50 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
7 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ 50 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
8 ΣΟΡΔΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 50 Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
9 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50Μ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
10 ΑΛΛΚΟΥΣΙ  ΓΙΩΡΓΟΣ 50Μ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
11 ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 50Μ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
12 ΜΑΛΙΑΚΚΑΣ  ΣΑΒΒΑΣ -ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ 50Μ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
13 ΠΑΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 50Μ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
14 ΧΡΙΣΤΟΦ ΣΙΜΟΝ 50Μ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
15 ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 50Μ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
16 ΛΑΟΥΜΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50Μ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
17 ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 50Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
18 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ 50Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
19 ΜΑΚΡΥΑΣ ΧΑΡΗΣ 50Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
20 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ 50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
21 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
22 ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
23 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
24 ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
25 ΜΑΛΕ ΟΡΕΣΤΗΣ 50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
26 ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
27 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ 50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
28 ΒΡΑΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
29 ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
30 ΛΟΡΕΤΖΟΣ ΓΙΒΡΓΟΣ 50Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
31 ΝΤΟΝΤΟ ΕΛΙΑΝ 50Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
32 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 50Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
33 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 50Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
34 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 50Μ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
       
  8Χ50Μ    
  ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 8Χ50 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
  ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ ΝΙΚΗ 8Χ50 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
  ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 8Χ50 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
  ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 8Χ50 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
  ΠΛΟΥΓΙΟΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 8Χ50 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
  ΜΑΙΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 8Χ50 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
  ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 8Χ50 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
  ΚΙΡΙΛΑ ΑΝΑΙΣ 8Χ50 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
  ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 8Χ50 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
  ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 8Χ50 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
  ΜΠΑΡΔΟΥ ΤΑΓΙΑ 8Χ50 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
  ΑΛΛΚΟΥΣΙ  ΓΙΩΡΓΟΣ 8Χ50Μ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
  ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 8Χ50Μ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
  ΜΑΛΙΑΚΚΑΣ  ΣΑΒΒΑΣ -ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ 8Χ50Μ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
  ΠΑΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 8Χ50Μ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
  ΓΙΑΝΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 8Χ50Μ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
  ΧΡΙΣΤΟΦ ΣΙΜΟΝ 8Χ50Μ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
  ΓΑΛΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 8Χ50Μ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
  ΣΚΑΛΙΔΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ 8Χ50Μ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
  ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 8Χ50Μ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
  ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 8Χ50Μ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
  ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 8Χ50Μ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
  ΛΑΟΥΜΖΗ ΛΟΥΚΙΑ 8Χ50Μ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
  ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 8Χ50Μ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
  ΛΑΟΥΜΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8Χ50Μ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
  ΖΕΡΒΟΥ ΖΩΗ 8Χ50Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
  ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 8Χ50Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
  ΤΣΙΓΚΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 8Χ50Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
  ΑΝΔΡΕΕΒ ΑΓΓΕΛΟΣ 8Χ50Μ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
  ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 8Χ50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
  ΓΑΝΤΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 8Χ50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
  ΓΕΩΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 8Χ50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ 8Χ50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
  ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ 8Χ50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
  ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8Χ50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
  ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 8Χ50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
  ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 8Χ50Μ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
       
  Α.Χ.Φ.    
1 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Χ.Φ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
2 ΑΛΛΚΟΥΣΙ  ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Χ.Φ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
3 ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Χ.Φ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
4 ΜΑΛΙΑΚΚΑΣ  ΣΑΒΒΑΣ -ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ Α.Χ.Φ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
5 ΠΑΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Χ.Φ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
6 ΧΡΙΣΤΟΦ ΣΙΜΟΝ Α.Χ.Φ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
7 ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Χ.Φ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
8 Ιωάννης Ντάσκας Α.Χ.Φ. ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
9 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Χ.Φ. Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
10 ΛΑΟΥΜΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Χ.Φ. Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
11 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Χ.Φ. Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
12 ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Χ.Φ. Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
13 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ Α.Χ.Φ. Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
14 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Χ.Φ. Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
15 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ Α.Χ.Φ. Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
16 ΜΑΚΡΥΑΣ ΧΑΡΗΣ Α.Χ.Φ. Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
17 ΜΑΙΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Χ.Φ. Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
18 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Χ.Φ. Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
19 ΓΑΝΤΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Χ.Φ. Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
20 ΓΕΩΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Α.Χ.Φ. Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
21 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ Α.Χ.Φ. Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
22 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ Α.Χ.Φ. Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
23 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Χ.Φ. Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
24 ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Χ.Φ. Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
25 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Χ.Φ. Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
26 ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ Α.Χ.Φ. Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
27 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Χ.Φ. Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
28 ΜΑΛΕ ΟΡΕΣΤΗΣ Α.Χ.Φ. Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
29 ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Χ.Φ. Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
30 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ Α.Χ.Φ. Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
31 ΒΡΑΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Χ.Φ. Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
32 ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Χ.Φ. Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
33 ΜΑΓΚΑΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Χ.Φ. Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
34 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.Χ.Φ. ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
35 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Χ.Φ. ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
36 ΛΟΡΕΤΖΟΣ ΓΙΒΡΓΟΣ Α.Χ.Φ. ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
37 ΝΤΟΝΤΟ ΕΛΙΑΝ Α.Χ.Φ. ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
38 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Α.Χ.Φ. ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
       
  ΜΗΚΟΣ    
  Ειρήνη Αντωνίου ΜΗΚΟΣ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
1 Παρασκευή Βογιατζή ΜΗΚΟΣ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
2 Σοφία Μακρή ΜΗΚΟΣ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΗΚΟΣ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
4 ΛΑΟΥΜΖΗ ΛΟΥΚΙΑ ΜΗΚΟΣ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
5 ΠΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΗΚΟΣ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
6 ΛΕΚΚΑ ΑΝΝΑ ΜΗΚΟΣ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
7 ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΗΚΟΣ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
8 ΠΙΠΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΚΟΣ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
9 ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΗΚΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
10 ΛΑΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΚΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
11 ΧΑΣΜΟΥΤΖΑ ΝΤΕΝΙΣΑ ΜΗΚΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
12 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΚΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
13 ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΗΚΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
14 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΠΗ ΜΗΚΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
15 ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΣΚΙΑΔΕΝΗ ΜΗΚΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
16 ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΜΗΚΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
17 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ ΜΗΚΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
18 ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΟΛΗ ΜΗΚΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
19 ΤΣΟΥΛΛΧΑΙ ΙΡΙΣΙ ΜΗΚΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
20 ΛΕΝΑ ΖΩΗ ΜΗΚΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
21 ΝΤΑΒΕΛΑ ΑΘΗΝΑ ΜΗΚΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
22 ΚΥΡΙΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΗΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
23 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΗΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
24 ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΗΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
25 ΔΙΑΚΟΚΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΝΙΚΗ ΜΗΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
26 ΠΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
27 ΣΩΤΗΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΣΙΑ ΜΗΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
28 ΤΡΕΧΑ ΒΑΓΙΑΝΗ ΜΗΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
29 ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
30 ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΞΕΝΙΑ ΜΗΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
31 ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΜΗΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
32 ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΜΗΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
33 ΣΑΒΒΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΗΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
34 ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΜΗΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
35 ΚΑΡΑΤΑΠΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΗΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
36 ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΗΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
37 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΗΛΙΑΝΑ ΜΗΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
38 ΜΑΣΤΗ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΣΕΒΑΣΤΗ ΜΗΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
39 ΣΒΑΝΑ ΛΥΔΙΑ ΜΗΚΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
40 ΔΙΑΚΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΗΚΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
41 ΚΟΥΪΜΤΣΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΜΗΚΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
42 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΗΚΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
43 ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΚΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
44 ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΗΚΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
45 ΜΠΑΛΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΚΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
46 ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΗΚΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
47 ΠΟΛΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΚΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
48 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΜΗΚΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
49 ΣΑΡΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΗΚΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
50 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΗΚΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
51 ΚΑΤΣΟ ΣΟΦΙΑ ΜΗΚΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
52 ΚΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΚΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
       
  ΜΠΑΛΑ ΗΜΙΓΟΝΑΤΙΣΗ 1ΚΙΛΟ    
1 ΚΟΥΡΟΥΠΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΠΑΛΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΣΒΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ ΜΠΑΛΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3 ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΛΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4 ΛΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΛΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
5 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΠΑΛΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
6 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΠΑΛΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
7 ΓΙΑΝΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΑΛΑ 1 Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
8 ΓΑΛΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΛΑ 1 Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
9 ΣΚΑΛΙΔΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΠΑΛΑ 1 Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
10 ZEΡBOY ΑΝΝΑ ΜΠΑΛΑ 1 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
11 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΜΠΑΛΑ 1 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
12 ΦΕΣΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΠΑΛΑ 1 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
13 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΠΑΛΑ 1 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
14 ΖΟΥΓΛΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΛΑ 1 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
15 ΚΟΥΦΟΥ ΑΝΝΑ ΜΠΑΛΑ 1 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
16 ΣΤΑΥΡΗ ΣΤΕΛΙΑ ΜΠΑΛΑ 1 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
17 ΚΑΣΤΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΠΑΛΑ 1 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
18 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ ΜΠΑΛΑ 1 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
19 ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ ΜΠΑΛΑ 1 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
20 ΕΣΑΪ ΣΕΒΑ ΜΠΑΛΑ 1 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
21 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΠΗ ΜΠΑΛΑ 1 kg Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
22 ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΣΚΙΑΔΕΝΗ ΜΠΑΛΑ 1 kg Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
23 ΛΕΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΠΑΛΑ 1 kg Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
24 ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΑΛΑ 1 kg Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
25 ΔΟΞΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΛΑ 1 kg Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
26 ΡΟΥΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ ΜΠΑΛΑ 1 kg Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
27 ΤΖΕΣΙΚΑ ΛΑΤΣΚΑ ΜΠΑΛΑ 1 kg Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
28 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΠΑΛΑ 1 kg Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
29 ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΛΑ 1 kg Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.