ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ
ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

Το πρόγραμμα και τα σταρτ λιστ του δια συλλογικού πρωταθλήματος ανδρών και γυναικών της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

Το πρόγραμμα και τα σταρτ λιστ του δια συλλογικού πρωταθλήματος ανδρών και γυναικών της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ που θα διεξαχθεί 9 & 10 Μαΐου στο στάδιο Ι. Πρώτος του αγίου Σουλά.

Στους αγώνες έχουν δηλώσει συμμετοχή σπουδαία ονόματα του ελληνικού στίβου

  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 
  ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΗΣ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  ΣΤΑΔΙΟ << Ι. ΠΡΩΤΟΣ>>  ΚΑΜΕΙΡΟΥ  
       
  ΣΑΒΒΑΤΟ  9/5/2015    
ΩΡΑ ΔΡΟΜΟΙ ΑΛΜΑΤΑ ΡΙΨΕΙΣ
17:30 110Μ ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔ. – ΓΥΝ. ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
17:40 100Μ  ΑΝΔΡΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17:50 100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
18:00 400Μ  ΑΝΔΡΩΝ   ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
18:10 400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ  
18:20 1500Μ  ΑΝΔΡΩΝ   ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18:30 3000Μ Φ.Ε.  ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
18:45 4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
18:55 4Χ100Μ  ΑΝΔΡΩΝ    
       
  ΚΥΡΙΑΚΗ 10/5/2015    
ΩΡΑ ΔΡΟΜΟΙ ΑΛΜΑΤΑ ΡΙΨΕΙΣ
10:00 3000Μ Φ. Ε. ΑΝΔΡΩΝ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ             ΥΨΟΣ ΠΠΒ  ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΑΙΡΑ ΠΚΒ
10:15 400Μ ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ    
10:30 100Μ ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
10:40 200Μ  ΑΝΔΡΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ  
10:50 200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   ΣΦΥΡΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΥΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11:00 1500Μ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
11:10 800Μ  ΑΝΔΡΩΝ    
11:25 60Μ ΕΜΠ ΠΠΒ    
11:35 60Μ ΠΚΒ   ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΠΒ
11:40 4Χ400Μ  ΑΝΔΡΩΝ    
12:00 4Χ400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    

ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ  
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1970 348374 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 100Μ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 98 329816 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΓΑΖΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 98 309600 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 345777 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΖΑΒΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 339768 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 83 324328 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 99 353338 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΚΑΤΣΟΥΡΕΛΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 99 353812 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΚΟΚΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 99 353901 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΡΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 338747 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 99 325807 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΒΕΛΕΜΙΡ ΝΙΚΟΛΑ 99 325818 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ 1998 325724 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 100Μ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1999 337344 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 100Μ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1998 343868 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 100Μ
ΑΔΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1984 329708 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 100Μ
ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 97 315865 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 100Μ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 99 339099 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 100Μ
ΜΟΣΧΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1983 205002 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 100Μ
ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1999 346501 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 100Μ
ΜΟΥΣΤΑΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1995 304981 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 100Μ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1970 001542 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 100Μ
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1988 262067 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 110ΕΜΠ
ΠΕΖΟΥΒΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 98 347148 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1500Μ
ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ     ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ 1500Μ
ΚΑΠΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΥΠΟ ΕΚΔ. Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 200Μ
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 83 324328 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 200Μ
ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 99 353338 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 200Μ
ΚΑΤΣΟΥΡΕΛΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 99 353812 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 200Μ
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 99 325807 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 200Μ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ 1998 325724 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 200Μ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1999 337344 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 200Μ
ΝΕΜΠΙΟΥ  ΝΤΑΝΙΕΛ 1994 321335 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 200Μ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 326477 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 200Μ
ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 317102 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 200Μ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 1997 340179 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 200Μ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1998 343868 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 200Μ
ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1987 243876 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 200Μ
ΠΙΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1998 347264 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 200Μ
ΑΔΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1984 329708 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 200Μ
ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 97 315865 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 200Μ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 99 339099 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 200Μ
ΜΟΥΣΤΑΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1995 304981 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 200Μ
ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ     ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ 3000ΦΕ
ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  1988 348372 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 400ΕΜΠ
ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΝΤΕΡΤΟΥΣΑ 1997 337536 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 400ΕΜΠ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΡΑΚΙΔΗΣ 1997 317517 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 400ΕΜΠ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 1997 340179 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 400ΕΜΠ
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1988 262067 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 400ΕΜΠ
ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  1988 348371 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 400Μ
ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΝΤΕΡΤΟΥΣΑ 1997 337536 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 400Μ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΡΑΚΙΔΗΣ 1997 317517 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 400Μ
ΝΕΜΠΙΟΥ  ΝΤΑΝΙΕΛ 1994 321335 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 400Μ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 326477 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 400Μ
ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 317102 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 400Μ
ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1987 243876 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 400Μ
ΚΙΚΟΥΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ 1995 315782 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 400Μ
ΚΑΝΙΑΡΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ   ΥΠΟ ΕΚΔ. Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 800Μ
ΠΕΖΟΥΒΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 98 347148 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 800Μ
ΚΙΚΟΥΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ 1995 315782 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 800Μ
ΓΑΖΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 98 309600 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΚΟΝΤΙΟ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΟΓΚΑΣ 1994 317510 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ ΑΚΟΝΤΙΟ
ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 256168 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΚΟΝΤΙΟ
ΧΑΛΚΙΤΗΣ  ΕΜΑΝΟΥΗΛ 1996 305716 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΚΟΝΤΙΟ
ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 199473 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 ΑΚΟΝΤΙΟ
ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 318298 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΑΚΟΝΤΙΟ
ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 74 221960 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΔΙΣΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΟΓΚΑΣ 1994 317510 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ ΔΙΣΚΟΣ
ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 256168 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΔΙΣΚΟΣ
ΚΟΥΣΚΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 97 314524 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΙΣΚΟΣ
ΠΙΧΕΒΕ ΔΕΛΟΥΔΗΣ 95 311669 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΙΣΚΟΣ
ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 1970 130697 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 ΔΙΣΚΟΣ
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 315419 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΚΟΝΤΩ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998   Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΚΟΝΤΩ
ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 318298 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΚΟΝΤΩ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 98 329816 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΜΗΚΟΣ
ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 345777 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΜΗΚΟΣ
ΖΑΒΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 339768 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΜΗΚΟΣ
ΚΟΚΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 99 353901 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΜΗΚΟΣ
ΡΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 338747 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΜΗΚΟΣ
ΒΕΛΕΜΙΡ ΝΙΚΟΛΑ 99 325818 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΜΗΚΟΣ
ΟΜΕΡ ΤΑΜΠΑΚ 95 311690 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΗΚΟΣ
ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 1983 207217 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΜΗΚΟΣ
ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 74 221960 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΣΦΑΙΡΑ
ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 323081 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΣΦΑΙΡΑ
ΚΟΥΣΚΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 97 314524 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΦΑΙΡΑ
ΠΙΧΕΒΕ ΔΕΛΟΥΔΗΣ 95 311669 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΦΑΙΡΑ
ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 1970 130697 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 ΣΦΑΙΡΑ
ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 323081 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΣΦΥΡΑ
ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1993 305605 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ ΣΦΥΡΑ
ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 1983 207217 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΤΡΙΠΛΟΥΝ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΑΡ. ΜΗΤΡ.    
ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1990 269136 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 100ΕΜΠ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 1995 301600 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 100ΕΜΠ
ΘΑΝΑΣΗ  ΙΩΑΝΝΑ 98 319449 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 99 311021 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 99 325810 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 99 318294 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 99 343769 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 99 343770 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΖΩΡΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 99 324892 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΚΑΡΑΣΙΩΤΟΥ ΕΥΤΑΞΙΑ 99 320350 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΔΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 99 345776 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 347316 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΚΟΥΤΣΟΝΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 99 313633 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 100Μ
ΕΛΕΝΗ ΠΗ 1996 309160 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 100Μ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 1995 301600 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 100Μ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 96 303015 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 100Μ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 98 315868 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 100Μ
ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1989 268132 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 100Μ
ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1998 318295 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 100Μ
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1998 352110 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 100Μ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1999 352645 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 100Μ
ΘΕΟΔΩΡΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 99 332424 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1500Μ
ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 99 329264 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1500Μ
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ     ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ 1500Μ
ΘΑΝΑΣΗ  ΙΩΑΝΝΑ 98 319449 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 200Μ
ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 99 311021 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 200Μ
ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 98 321807 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 200Μ
ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 99 318294 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 200Μ
ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 99 343769 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 200Μ
ΖΩΡΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 99 324892 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 200Μ
ΕΛΕΝΗ ΠΗ 1996 309160 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 200Μ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΥΛΛΙΑ 1999 327228 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 200Μ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 98 315868 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 200Μ
ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1989 268132 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 200Μ
ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 344030 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 200Μ
ΠΙΖΑΝΙΑ      ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ 200Μ
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ     ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ 3000ΦΕ
ΘΕΟΔΩΡΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 99 332424 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 400Μ
ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 99 329264 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 400Μ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΥΛΛΙΑ 1999 327228 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 400Μ
ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 344030 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 400Μ
ΠΙΖΑΝΙΑ      ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ 400Μ
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 318293 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΑΚΟΝΤΙΟ
ΔΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 99 345776 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΔΙΣΚΟΣ
ΜΑΡΗ ΚΛΕΙΩ 1996   Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΚΟΝΤΩ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1986 242179 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΚΟΝΤΩ
Χ’ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1999 330743 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΚΟΝΤΩ
ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 99 325810 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΜΗΚΟΣ
ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 99 343770 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΜΗΚΟΣ
ΚΑΡΑΣΙΩΤΟΥ ΕΥΤΑΞΙΑ 99 320350 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΜΗΚΟΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 347316 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΜΗΚΟΣ
ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1998 318295 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΜΗΚΟΣ
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 318293 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΣΦΑΙΡΑ
ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ 1990 264211 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΣΦΑΙΡΑ
ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ 1990 264211 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΣΦΥΡΑ
ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 98 321807 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 96 303015 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΥΨΟΣ

allaksogolies.gr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.