ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ
ΕΠΣΔ

Το ποδοσφαιρικό πανόραμα της ΕΠΣΔ – Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

4η Αγωνιστική Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣΔ

4i-agonistiki-a-epsd

ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)  
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α. ΜΑΣΣΑΡΩΝ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)  
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΨΙΝΘΟΥ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)  
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΒΑΤΙΟΥ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)  
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Κυριακή 16/10/16 13:30 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)  
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΠΗΓΑΔΙΩΝ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  

Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΔ

1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

untitled-1

ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΣΥΜΗ Κυριακή 16/10/16 13:15 ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ.  
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΧΑΛΚΗ ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Κυριακή 16/10/16 15:00 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)  
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ Κυριακή 16/10/16 15:30 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)  
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ ΜΑΛΩΝΑΣ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)  
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΤΗΛΟΣ ΦΑΝΩΝ Δευτέρα 17/10/16 13:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΠΛΑΤΣΗΣ . (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  

Ρεπό: ΝΗΡΕΑΣ

 

2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

untitled-2

ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΝΙΣΥΡΟΥ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΒΛΑΧΟΣ B., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.  
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)  
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΒΛΑΧΟΣ B., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ Ε.Α.Κ. Κυριακή 16/10/16 16:00 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.  
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΚΟΣΚΙΝΟΥ Κυριακή 16/10/16 18:15 ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)  

Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.