ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ VOLLEY Α2 ΑΝΔΡΩΝ & ΔΩΔ/ΣΟΥ 20-21/2018

        ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   ΑΓΩΝ/ΚΗ  : 11ⁿ  
           
                               
Α/Α ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡ. ΗΜ/NIA ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ  
1 Α’ ΚΡΙΤΣΑ 1° ΗΜ/ΚΟΣ 20/1/2018 13:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ   ΡΟΔΙΩΝ  
Β’ X X X X X X X X X X FNL  4 v  
Σημ. ΠΟΓΚΑ ΝΕΑΝΙΔ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ  
                               
Α/Α ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡ. ΗΜ/NIA ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ  
2 Α’ ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ 2° ΗΜ/ΚΟΣ 20/1/2018 15:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΡΣΦΠ   ΑΕΣΠ  
Β’ X X X X X X X X X X FNL  4 V  
Σημ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΑΝΙΔ. ΤΕΛΧΙΝΙΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ  
                               
Α/Α ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡ. ΗΜ/NIA ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ  
3 Α’ ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΙΔΩΝ 20/1/2018 17:00 ΡΟΔ. ΠΑΙΔΕΙΑ ΡΟΔΙΩΝ   ΑΟ  
Β’ X X X X X X X X X X V  
Σημ. ΠΟΓΚΑ ΑΘΛΗΣΙΣ ΑΘΛ. ΚΩ  
           
Α/Α ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡ. ΗΜ/NIA ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ    
4 Α’ ΠΑΤΤΑΣ Σ. ΕΦΗΒΩΝ 20/1/2018 21:30 ΚΡΕΜΑΣΤΗ ΑΕΣΠ   ΑΟ  
Β’ X X X X X X X X X X V  
Σημ. ΔΟΣΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΘΛ. ΚΩ  
           
Α/Α ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡ. ΗΜ/NIA ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ  
5 Α’ ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΕΦΟΙΒΩΝ 21/1/2018 10:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΡΣΦΠ   ΑΟ  
Β’ X X X X X X X X X X V  
Σημ. ΙΝΓΓΛΕΣΗ ΤΕΛΧΙΝΙΣ ΑΘΛ. ΚΩ  
                               
Α/Α ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡ. ΗΜ/NIA ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ  
6 Α’ ΠΑΤΤΑΣ Σ. ΠΑΙΔΩΝ 21/1/2018 12:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΡΣΦΠ   ΑΟ  
Β’ X X X X X X X X X X V  
Σημ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΤΕΛΧΙΝΙΣ ΑΘΛ. ΚΩ  
                               
Α/Α ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡ. ΗΜ/NIA ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ  
7 Α’ ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΚ. ΤΕΛΙΚ. 21/1/2018 14:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ?   ?  
Β’ X X X X X X X X X X FNL  4 V  
Σημ. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΕΑΝΙΔ.      
                   
Α/Α ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡ. ΗΜ/NIA ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ  
8 Α’ ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΤΕΛΙΚΟΣ 21/1/2018 16:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ?   ?  
Β’ X X X X X X X X X X FNL  4 V  
Σημ. ΚΡΙΤΣΑ ΝΕΑΝΙΔ.      
                               
               
                               
                               
                               
Α/Α ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡ. ΗΜ/NIA ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ  
9 Α’ ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 21/1/2018 19:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΡΣΦΠ   ΑΕΣΠ  
Β’ ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ V  
Σημ. ΙΝΓΓΛΕΣΗ ΤΕΛΧΙΝΙΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ  
         
Α/Α ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡ. ΗΜ/NIA ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ  
10 Α’ ΚΡΙΤΣΑ ΑΝΔΡΩΝ 21/12018 21:30 ΚΡΕΜΑΣΤΗ ΑΕΣΠ   ΡΣΦΠ  
Β’ ΡΑΝΤΣΙΟΥ Blue Star V  
Σημ. ΔΟΣΗ Ferries ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΕΛΧΙΝΙΣ  
                               
Α/Α ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡ. ΗΜ/NIA ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ  
11 Α’ ΡΑΝΤΣΙΟΥ Α 2 1/20/2018 19:00 ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΡΟΔΙΩΝ   ΑΟ  
Β’ ΚΡΙΤΣΑ V  
Σημ. ΙΝΓΓΛΕΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ ΑΘΛ. ΚΩ  
                               
Α/Α ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡ. ΗΜ/NIA ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ  
12 Α’                  
Β’   V  
Σημ.          
Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.