ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ
Ολόκληρο το πρόγραμμα αγώνων του τουρνουά των Ιπποτών

Ολόκληρο το πρόγραμμα αγώνων του τουρνουά των Ιπποτών

ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ 1997-1998

Γήπεδο Καλυθιών

Α ΟΜΙΛΟΣ:

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ, ΕΥΑΓΟΡΑΣ, ΠΑΟΚ ΚΩ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΛΥΘΙΩΝ, ΔΙΓΕΝΗΣ

Β ΟΜΙΛΟΣ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ, ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΟΣ, ΙΠΠΟΤΕΣ

16η ΑΠΡΙΛΙΟΥ

  • Α ΟΜΙΛΟΣ
13:00 ΠΑΟΚ ΚΩ-ΔΙΓΕΝΗΣ
14:15 ΕΥΑΓΟΡΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
18:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΔΙΓΕΝΗΣ
19:15 ΕΥΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΟΚ ΚΩ

 

  • Β ΟΜΙΛΟΣ
15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
16:45 ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ

 

 

 

17η ΑΠΡΙΛΙΟΥ

  • Α ΟΜΙΛΟΣ
13:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
14:15 ΔΙΓΕΝΗΣ-ΕΥΑΓΟΡΑΣ
18:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΟΚ ΚΩ

 

  • Β ΟΜΙΛΟΣ
15:30 ΙΠΠΟΤΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Σ.
16:45 ΑΣΤΕΡΑΣ Π.-ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ

 

18η ΑΠΡΙΛΙΟΥ

11:00 ΠΑΟΚ ΚΩ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
12:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΕΥΑΓΟΡΑΣ
13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ Σ.-ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ
14:45 ΙΠΠΟΤΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
16:00 ΔΙΓΕΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.

 

  • ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
  • ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.

ΣΤΟΥΣ ΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ

ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ 1999-2000

Κορακόνερο

Α ΟΜΙΛΟΣ:

ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ, ΠΑΟΚ ΚΩ, ΙΑΛΥΣΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Β ΟΜΙΛΟΣ:

ΠΑΟΚ(2001), ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ, ΡΟΔΟΣ

Γ ΟΜΙΛΟΣ:

ΑΕΚ,ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΙΠΠΟΤΕΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

16η ΑΠΡΙΛΙΟΥ- ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΑΚΟΝΕΡΟ

                        Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 ΠΑΟΚ ΚΩ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
13:15 ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ

         Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ        

14:30 ΑΕΚ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
15:45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ

         Β’ΟΜΙΛΟΣ

17:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ-ΡΟΔΟΣ
18:15 ΠΑΟΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

 

 

17η ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Β ΟΜΙΛΟΣ

12:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Σ.-ΡΟΔΟΣ
13:15 ΠΑΟΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
15:00 Α ΟΜΙΛΟΣ

ΙΑΛΥΣΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

 

16:15 ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΠΑΟΚ ΚΩ
17:30 Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜ.

18:45 ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

18η ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Β ΟΜΙΛΟΣ

10:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.
11:45 ΠΑΟΚ-ΡΟΔΟΣ
13:00 Α ΟΜΙΛΟΣ

ΙΑΛΥΣΟΣ-ΠΑΟΚ ΚΩ

14:15 ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
15:30 Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠ.

16:45 ΑΕΚ-ΙΠΠΟΤΕΣ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

18:45

20:00

 

  • ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
  • ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.

 

 

 

 

ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ 2001-2002

Γήπεδο Κοσκινού

Α ΟΜΙΛΟΣ:

ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ, ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ, ΑΡΕΝΑ, ΡΟΔΟΣ

Β ΟΜΙΛΟΣ:

ΠΑΟΚ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΛΥΘΙΩΝ

Γήπεδο Παστίδας

 

Γ ΟΜΙΛΟΣ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ, ΦΟΙΒΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Δ ΟΜΙΛΟΣ:

ΠΑΟΚ ΚΩ, ΙΠΠΟΤΕΣ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ, ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

16η ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

  • Α ΟΜΙΛΟΣ & Β ΟΜΙΛΟΣ
12:00 ΑΡΕΝΑ-ΡΟΔΟΣ
13:15 ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.
14:30 ΠΑΟΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ.
15:45 ΔΙΓΕΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.

 

16η ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

  • Γ ΟΜΙΛΟΣ & Δ ΟΜΙΛΟΣ
12:00 Ο.Σ.Φ.Π.-ΦΟΙΒΟΣ
13:15 ΑΠΟΛΛΩΝ Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
14:30 ΙΠΠΟΤΕΣ-ΝΙΚΗ Ρ.
15:45 Π.Α.Ο.-ΠΑΟΚ ΚΩ

 

17η ΑΠΡΙΛΙΟΥ- ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

  • Β ΟΜΙΛΟΣ & Α ΟΜΙΛΟΣ
12:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
13:15 ΠΑΟΚ-ΔΙΓΕΝΗΣ
14:30 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.-ΡΟΔΟΣ
15:45 ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΑΡΕΝΑ

 

17η ΑΠΡΙΛΙΟΥ- ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

  • Δ ΟΜΙΛΟΣ & Γ ΟΜΙΛΟΣ
12:00 Π.Α.Ο.-ΝΙΚΗ Ρ.
13:15 ΙΠΠΟΤΕΣ-ΠΑΟΚ ΚΩ
14:30 ΑΣΤΕΡΑΣ Π.-ΦΟΙΒΟΣ
15:45 Ο.Σ.Φ.Π.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

 

18η ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

      Α ΟΜΙΛΟΣ & Β ΟΜΙΛΟΣ

10:30 ΑΡΕΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.
11:45 ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΡΟΔΟΣ
13:00 ΠΑΟΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
14:15 ΔΙΓΕΝΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

18η ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

      Γ ΟΜΙΛΟΣ & Δ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ Σ-ΦΟΙΒΟΣ
11:45 Ο.Σ.Φ.Π.-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
13:00 Π.Α.Ο.-ΙΠΠΟΤΕΣ
14:15 ΠΑΟΚ ΚΩ-ΝΙΚΗ Ρ.

 

  • ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
  • ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.

 

ΣΤΟΥΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ

 

 

 

 

 

 

 

ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ 2003-2004

Γήπεδο Μαριτσών

Α ΟΜΙΛΟΣ:

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ, ΡΟΔΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ, ΔΙΓΕΝΗΣ

Β ΟΜΙΛΟΣ:

ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ ΚΩ, ΑΡΕΝΑ 1, ΙΑΛΥΣΟΣ, ΦΟΙΒΟΣ

Γ ΟΜΙΛΟΣ:

Α.Ο. ΔΙΚΑΙΟΥ, ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ

Δ ΟΜΙΛΟΣ:

ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ,ΑΡΕΝΑ 2, ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ, ΙΠΠΟΤΕΣ

 

16η ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ Μαριτσών

  • Α ΟΜΙΛΟΣ & Β ΟΜΙΛΟΣ
12:30 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
13:30 ΡΟΔΟΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ
14:30 ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ-ΑΡΕΝΑ 1
15:30 ΙΑΛΥΣΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ

 

  • Δ ΟΜΙΛΟΣ & Γ ΟΜΙΛΟΣ
16:30 ΙΠΠΟΤΕΣ-ΑΡΕΝΑ 2
17:30 ΙΑΠΕΤΟΣ-ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ
18:30 Α.Ο. ΔΙΚΑΙΟΥ-ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
19:30 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

 

17η ΑΠΡΙΛΙΟΥ- ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ Δ ΟΜΙΛΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.-ΔΙΓΕΝΗΣ
13:30 ΡΟΔΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
14:30 ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ
15:30 ΑΡΕΝΑ 1-ΦΟΙΒΟΣ
16:30 ΙΠΠΟΤΕΣ-ΙΑΠΕΤΟΣ
17:30 ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ-ΑΡΕΝΑ 2
18:30 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.-ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
19:30 Α.Ο. ΔΙΚΑΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

 

 

 

 

 

 

18η ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Δ ΟΜΙΛΟΣ – Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 ΙΠΠΟΤΕΣ-ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ
11:30 ΙΑΠΕΤΟΣ-ΑΡΕΝΑ 2
12:30 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.-ΡΟΔΟΣ
13:30 ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.-ΔΙΓΕΝΗΣ
14:30 ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ-ΦΟΙΒΟΣ
15:30 ΙΑΛΥΣΟΣ-ΑΡΕΝΑ 1
16:30 Α.Ο. ΔΙΚΑΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
17:30 ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

 

 

  • ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
  • ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ 2005-2006

Γήπεδο Αγίων Αποστόλων

Α ΟΜΙΛΟΣ:

ΠΑΟΚ ΚΩ, ΙΠΠΟΤΕΣ, ΦΟΙΒΟΣ 2, ΙΑΛΥΣΟΣ

Β ΟΜΙΛΟΣ:

ΣΥΜΗ 2, ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ, ΡΟΔΟΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ

Γ ΟΜΙΛΟΣ:

ΙΠΠΟΤΕΣ 2, ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ, ΦΟΙΒΟΣ 1, ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

 

16η ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ 1

Γ ΟΜΙΛΟΣ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ

11:30 ΝΙΚΗ Ρ.-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
12:30 ΙΠΠΟΤΕΣ 2-ΦΟΙΒΟΣ 1
13:30 ΠΑΟΚ ΚΩ-ΙΠΠΟΤΕΣ 1
14:30 ΦΟΙΒΟΣ 2-ΙΑΛΥΣΟΣ

 

16η ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ 2

Β ΟΜΙΛΟΣ

11:30 ΣΥΜΗ 2-ΡΟΔΟΣ
12:30 ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

 

 

17η ΑΠΡΙΛΙΟΥ- ΓΗΠΕΔΟ 1

Α ΟΜΙΛΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 ΙΠΠΟΤΕΣ 1-ΦΟΙΒΟΣ 2
12:30 ΠΑΟΚ ΚΩ-ΙΑΛΥΣΟΣ
13:30 ΦΟΙΒΟΣ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
14:30 ΙΠΠΟΤΕΣ 2-ΝΙΚΗ Ρ.

 

17η ΑΠΡΙΛΙΟΥ- ΓΗΠΕΔΟ 2

 

11:30 ΡΟΔΟΣ-ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ
12:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΣΥΜΗ 2

 

18η ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ 1

11:30 ΙΠΠΟΤΕΣ 1-ΙΑΛΥΣΟΣ
12:30 ΠΑΟΚ ΚΩ-ΦΟΙΒΟΣ 2
13:30 ΝΙΚΗ Ρ.-ΦΟΙΒΟΣ 1
14:30 ΙΠΠΟΤΕΣ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.

 

18η ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ 2

11:30 ΡΟΔΟΣ-ΑΤΟΜΗΤΟΙ Ρ.
12:30 ΣΥΜΗ 2-ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ

 

 

  • ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
  • ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.

 

 

 

ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ 2007-2008

Γήπεδο Αγίων Αποστόλων

Α ΟΜΙΛΟΣ:

ΠΑΟΚ ΚΩ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ, ΦΟΙΒΟΣ 2 , ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ

Β ΟΜΙΛΟΣ:

ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ,ΦΟΙΒΟΣ 1,ΙΠΠΟΤΕΣ 1, ΙΑΛΥΣΟΣ 1

Γ ΟΜΙΛΟΣ:

ΙΠΠΟΤΕΣ 2, ΙΑΛΥΣΟΣ 2, ΡΟΔΟΣ, ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

16η ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ 1

Β ΟΜΙΛΟΣ Α ΟΜΙΛΟΣ

12:30 ΙΑΠΕΤΟΣ Κ.-ΙΠΠΟΤΕΣ 1
13:30 ΙΑΛΥΣΟΣ 1-ΦΟΙΒΟΣ 1
14:30 ΑΣΤΕΡΑΣ Π.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.
15:30 ΠΑΟΚ ΚΩ-ΦΟΙΒΟΣ 2

 

16η ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ 2

Γ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 ΡΟΔΟΣ-ΝΙΚΗ Ρ.
13:30 ΙΑΛΥΣΟΣ 2-ΙΠΠΟΤΕΣ 2

 

 

17η ΑΠΡΙΛΙΟΥ- ΓΗΠΕΔΟ 1

Γ ΟΜΙΛΟΣ Α ΟΜΙΛΟΣ

12:30 ΡΟΔΟΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ 2
13:30 ΝΙΚΗ Ρ.-ΙΠΠΟΤΕΣ 2
14:30 ΦΟΙΒΟΣ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
15:30 ΠΑΟΚ ΚΩ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

 

17η ΑΠΡΙΛΙΟΥ- ΓΗΠΕΔΟ 2

Β ΟΜΙΛΟΣ

12:30 ΙΑΠΕΤΟΣ Κ.-ΦΟΙΒΟΣ 1
13:30 ΙΠΠΟΤΕΣ 1-ΙΑΛΥΣΟΣ 1

 

18η ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ 1

Β ΟΜΙΛΟΣ Α ΟΜΙΛΟΣ

11:30 ΙΑΠΕΤΟΣ Κ.-ΙΑΛΥΣΟΣ 1
12:30 ΦΟΙΒΟΣ 1-ΙΠΠΟΤΕΣ 1
13:30 ΠΑΟΚ ΚΩ-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
14:30 ΦΟΙΒΟΣ 2-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

 

 

18η ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ 2

Γ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 ΙΠΠΟΤΕΣ 2-ΡΟΔΟΣ
12:30 ΙΑΛΥΣΟΣ 2-ΝΙΚΗ Ρ.

 

 

  • ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
  • ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.