ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ

Ο Παγκαρπαθιακός σας προσκαλεί στην ετήσια εκδήλωσή του!

 Σε μία ξεχωριστή βραδιά με βραβεύσεις, παραδοσιακή μουσική, πλούσια δώρα και κεράσματα, σας προσκαλεί το Διοικητικό Συμβούλιο του Παγκαρπαθιακού Συλλόγου Ρόδου, την Παρασκευή 5 Ιανουαρίου 2018 και ώρα 19.00 στο εστιατόριο του ξενοδοχείου Plaza, Ιερού Λόχου 7.

Ο Παγκαρπαθιακός Σύλλογος Ρόδου με τη συμμετοχή της Ομοσπονδίας Δωδεκανησιακών Παροικιακών Συλλόγων Ρόδου, σας περιμένει στην ετήσια εκδήλωσή του, κατά τη διάρκεια της οποίας θα βραβευτούν οι αριστούχοι που κατάγονται από την Κάρπαθο και διαμένουν στη Ρόδο, όπως επίσης και οι επιτυχόντες που εισήχθησαν σε ανώτερα και ανώτατα εκπαιδευτικά ιδρύματα.

Παγκαρπαθιακός Σύλλογος Ρόδου και Ομοσπονδία Δωδεκανησιακών Παροικιακών Συλλόγων Ρόδου, θα κόψουν τις βασιλόπιτές τους και δύο τυχεροί εκτός από το φλουρί, θα λάβουν και από ένα ξεχωριστό δώρο ο καθένας!

Στους παρευρισκόμενους θα προσφερθεί κρασί, αναψυκτικό και νερό, ενώ θα τους δοθεί και ένα ατομικό πιάτο με αλμυρά κεράσματα. Στη συνέχεια θα τους μοιραστεί και η παραδοσιακή βασιλόπιτα για τη γευστική υποδοχή του νέου έτους.

Της εκδήλωσης θα ακολουθήσει παραδοσιακό γλέντι με λύρα και λαούτο με τους Γιάννη Λεντάκη και Γιάννη Κλαδάκη.

Τιμή εισόδου: Ενήλικες: 12 ευρώ – Ανήλικοι: 8 ευρώ.

Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης, θα κληρωθούν και τέσσερα ακόμη δώρα – έκπληξη!

Να είστε όλοι εκεί!!!

Ακολουθούν τα ονοματεπώνυμα των αριστούχων και επιτυχόντων που θα βραβεύσει ο Παγκαρπαθιακός Σύλλογος Ρόδου.

Παρακαλούνται θερμά όσοι δεν συμπεριλαμβάνονται στη λίστα και είναι αριστούχοι ή επιτυχόντες και έχουν καταγωγή από την Κάρπαθο, να ενημερώσουν το Δ.Σ. του Συλλόγου στο τηλέφωνο: 6932531872.

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΑΓΚΑΡΠΑΘΙΑΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2016-2017

 

  1. Βασιλάκης Βασίλειος του Γεωργίου Κοινωνικής Διοίκησης και Πολιτικής Επιστήμης Κομοτηνής Δημοκρίτειο Παν/μιο Θράκης (από Μεσοχώρι)
  2. Βασιλαράκη Ιωάννα του Γεωργίου Νομική Αθηνών ΕΚΠΑ (από Απέρι)
  3. Γιαννούρη Μαρία του Μιχαήλ Διατροφής και Διαιτολογίας ΤΕΙ Κρήτης – ΣΗΤΕΙΑ (από Όλυμπο)
  4. Διακογεωργίου Ευγενία του Ηλία Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πανεπιστημίου Αιγαίου (Ρόδος) (από Όλυμπο)
  5. Καντή Σοφία-Χριστίνα του Νικολάου Ιατρική Αθηνών ΕΚΠΑ (από Όλυμπο)
  6. Καρίκης Ιωάννης του Ηλία Ιατρική Αθηνών ΕΚΠΑ (από Πυλές)
  7. Λεντή Φούλα του Μηνά Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Θεσσαλονίκης Πανεπιστήμιο Μακεδονίας (από Όλυμπο)
  8. Μανδρακού Φωτεινή-Μαρία του Ευαγγέλου Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκης ΑΠΘ (από Απέρι)
  9. Μηνατσή Μαρία του Ιωάννη Διοίκηση Οικονομίας Επικοινωνίας Πολιτιστικών –Τουριστικών Μονάδων ΑΜΦΙΣΣΑ ΤΕΙ Στερεάς Ελλάδος (από Όλυμπο)
  10. Οθείτης Ιωάννης του Ηλία Νομική Αθηνών ΕΚΠΑ (από Μενετές)
  11. Παπαβασίλης Αντώνιος του Εμμανουήλ Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΤΕΙ Κρήτης ΧΑΝΙΑ (από Όλυμπο)
  12. Παπαηλία Μαγκαφούλα του Ηλία Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας  Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (από Όλυμπο)
  13. Παυλάκη Παρασκευή-Ευγενία του Παύλου Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Αθήνας (από Όλυμπο)
  14. Πρωτόπαπας Νικόλαος του Βασιλείου Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕΙ Κρήτης – ΗΡΑΚΛΕΙΟ (από Όλυμπο)
  15. Τσίγκος Γεώργιος του Παύλου Μοριακής Γενετικής Αλεξανδρούπολη Δημοκρίτειο Παν/μιο Θράκης (από Απέρι)
  16. Χαροκόπου Μαγδαληνή του Μιχαήλ Αισθητικής Κοσμητολογίας Αθήνας ΤΕΙ Αθήνας (από Μεσοχώρι)

ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ ΠΑΓΚΑΡΠΑΘΙΑΚΟΥ 2016-2017

ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ

  1. 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Β΄ΤΑΞΗ Σταματιάδη Χαριτωμένη του Ποθητού& της Χρυσάνθης  19 13/14
  2. 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Β΄ΤΑΞΗ Ματσάκης Ηλίας του Νικολάου & της Ελένης                   19 2/14
  3. 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Γ΄ΤΑΞΗ Αντωνίου Αγγελική του Αθανασίου &της Τσαμπίκας       19 13/14
  4. 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Γ΄ΤΑΞΗ Λογοθέτη Δέσποινα του Γεωργίου &της Σοφίας               19 4/14
  5. 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Γ΄ ΤΑΞΗ Παπαηλία Σοφία-Νίκη του Ηλία                                       19 9/14
  6. 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Παλαιού Ελένη του Ιωάννη & της Παναγιώτας                19 10/14
  7. 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Λυτού Σοφία του Βασιλείου & της Μαρίας                      19 3/14
  8. 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Λυτός Κωνσταντίνος του Βασιλείου & της Μαρίας         18 12/14
  9. 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Β΄ ΤΑΞΗ Διακογεωργίου Νικόλαος-Χρυσοβαλάντης του Αντωνίου &της Μαρίας 19 11/14
  10. 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Β΄ ΤΑΞΗ Παλαιός Μιχαήλ του Ιωάννη & της Παναγιώτας                 19 8/14
  11. 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Γ΄ ΤΑΞΗ  Παυλίδη Μαργαρίτα του Νικολάου & της Πελαγίας          19 13/14
  12. 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Γ΄ ΤΑΞΗ Διακογεωργίου Καλλιόπη του Ηλία& τηςΜαρίας-Ειρήνης 1812/14
  13. 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Γ΄ ΤΑΞΗ Πέρου Ειρήνη του Γεωργίου &της Μαρίας              18 11/14
  14. 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Κόνσολας Νικίας του Ιωάννη                                   20
  15. 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Β΄ ΤΑΞΗ Τσίγκος Μάριος-Παναγιώτης του Παύλου                19 7/14
  16. 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Σαμιωτάκη Δανάη-Κωνσταντίνα του Κωνσταντίνου    20
  17. 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Β΄ ΤΑΞΗ Νισυρίου Μαρίνα του Μηνά                  19 6/14
  18. 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Χειράκη Σοφία του Ιωάννη                18 13/14
  19. 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Μιχαήλ Άννα-Σωτηρία  του Μιχαήλ                     18 12/14
  20. 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Θεοδοσίου Εμμανουέλα   του Μιχαήλ-Ιωάννη    19 3/14
  21. 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Β΄ ΤΑΞΗ Οικονόμου Ιωάννης του Νικολάου                      18 10/14
  22. 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Β΄ ΤΑΞΗ    Πρεάρη Ειρήνη-Χρυσοβαλάντου του Βασιλείου 19 1/14
  23. 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Γ΄ ΤΑΞΗ Τσικνής Κωνσταντίνος  του Παναγιώτη                        19 4/14
  24. 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Γ΄ ΤΑΞΗ Καραγκούνη Μαρία του Παναγιώτη                        19 3/14
  25. 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Γ΄ ΤΑΞΗ Μανιός Νικόλαος του Γεωργίου                                 19
  26. 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Γ΄ ΤΑΞΗ     Αλεξάνδρου Γεώργιος του Σάββα                             18 12/14
  27. 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Βασιλάκης Χρήστος του Γεωργίου                            19 1/14
  28. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Α΄ ΤΑΞΗ     Κοντομανώλη  Μαρία-Λουκία του                         18 11/14
  29. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Β΄ ΤΑΞΗ    Γιαννουρή  Μαρίνα του Μιχαήλ                                19
  30. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ Α΄ ΤΑΞΗ Ορφανού Στέλλα-Στεργία  του Ευσταθίου         19 5/13
  31. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ Α΄ ΤΑΞΗ Ψυλλάκης Στυλιανός του Νικολάου                   19 2/13
  32. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ Β΄ ΤΑΞΗ Καντής Αντώνιος-Εμμανουήλ του Νικολάου  19 12/13
  33. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ Γ΄ ΤΑΞΗ Καστελλοριζιού  Ειρήνη του Κωνσταντίνου  19 9/13
  34. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ Γ΄ΤΑΞΗ  Πρωτόπαπα Φούλα του Βασιλείου                 19  9/14

ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ ΛΥΚΕΙΩΝ

  • 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Κοντού Μαρία του Μιχαήλ                                 19,9
  • 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Εμμανουηλίδη Νικολέτα του Νικολάου              19,4
  • 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Καρίκης Βασίλειος του Ηλία                               19,3
  • 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Αρχαγγελίδη Μαρία –Αγγελική του Σωτηρίου            18,9
  • 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Ανδρεαδάκης Στυλιανός του Νικολάου             18,4
  • 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Γκούμα Άννα του Δημητρίου                                 18,9
  • 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Χαρτοφύλακας Ιωάννης  του  Ανδρέα                    18,7
  • 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ Β΄ ΤΑΞΗ Παπανικήτας Γεώργιος- Μιχαήλ-Άγγελος του Νικολάου    19,3
  • 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ Β΄ ΤΑΞΗ Γραίγου Ευαγγελία του Ιωάννη               18,2  
  • 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Υψηλάντη Φούλα-Γεωργία του Νικολάου   18,7
  • 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ Β΄ ΤΑΞΗ Νικολαΐδης  Νικόλαος                               18,5
  • 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ Α΄ ΤΑΞΗ Οικονόμου Βασίλειος του Νικολάου             19,6
  • 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ Γ΄ ΤΑΞΗ Χαροκόπου Μαγδαληνή του Μιχαήλ       19,3
  • 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ Γ΄ ΤΑΞΗ Παπαηλία Μαγκαφούλα του Ηλία            19
  • 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ Γ΄ ΤΑΞΗ Βασιλάκης Βασίλειος του Γεωργίου         18,1
  • ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ Α΄ΤΑΞΗ   Μανδρακού Χριστίνα -Ιωάννα του Ευαγγέλου  19, 2
  • ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ Α΄ΤΑΞΗ   Νικολιδάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ           19    
  • ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ Β΄ΤΑΞΗ   Διακολιός Ιωάννης του Κωνσταντίνου            18,1
  • ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ Γ΄ΤΑΞΗ   Οθείτης Ιωάννης του Ηλία                    19,9
  • ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ Γ΄ΤΑΞΗ    Μανδρακού Φωτεινή-Μαρία του Ευαγγέλου 19,7

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.