ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ
eas segas dodekanisou

Με επιτυχία οι αγώνες στίβου <<ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2015>> – Τα αποτελέσματα

Με μεγάλη οργανωτική και αγωνιστική επιτυχία πραγματοποιήθηκαν το Σάββατο 17/10/2015 οι αγώνες στίβου <<ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2015>>  με την συμμετοχή σωματείων στίβου από Ρόδο, Σύμη, Κω, Λέρο, Πάτμο και φυσικά από την Κάλυμνο.

Τους αγώνες παρακολούθησε ο Μητροπολίτης Καλύμνου-Λέρου κ. Παϊσιος ο Δήμαρχος Καλυμνίων κ. Γαλουζής Ιωάννης, ο Γενικός Γραμματέας του ΣΕΓΑΣ κ. Σεβαστής Βασίλειος, ο Πρόεδρος της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ κ. Ζήκας Βασίλειος, Περιφεριακοί και Δημοτικοί σύμβουλοι καθώς και ο φίλαθλος  κόσμος της Καλύμνου.

  ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β        
  60Μ ΠΠΒ        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ ΑΡΙΘΜ ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003   ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8.40
2 ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 2003 348259 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 8.45
3 ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 349813 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 8.50
4 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 351144 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 8.83
5 ΓΑΛΑΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2002   ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9.01
6 ΣΑΝΔΑΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2003 347976 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 9.04
7 ΧΑΤΗΡΗΣ ΜΙΧΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 346498 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9.26
8 ΤΡΙΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 352321 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 9.56
9 ΖΑΝΝΕΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 355204 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 9.60
10 ΚΟΝΤΟΥΔΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 348510 Α.Σ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 10.05
11 ΚΩΣΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2002 355124 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 10.42
           
  150Μ ΠΠΒ        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ ΑΡΙΘΜ ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΜΜΑΣ 2002 348260 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 19.70
2 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 350525 Α.Σ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 20.76
3 ΣΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 2003 351147 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 21.92
4 ΕΠΙΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 347533 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΩΝ 22.06
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002 352366 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 22.21
6 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 346710 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 22.70
           
  1000Μ ΠΠΒ        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ ΑΡΙΘΜ ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 348258 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 3.02.00
2 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 348313 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 3.19.90
3 ΖΑΧΑΡΙΑΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 345108 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.31.00
4 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 352615 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.36.30
5 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 351143 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 3.39.00
6 ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 355058 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 3.43.30
7 ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 350062 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.44.00
8 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 342904 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 3.58.90
           
  ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ ΑΡΙΘΜ ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΦΑΛΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 353192 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 4.45
2 ΚΕΦΑΛΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 349732 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.35
3 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 338174 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 4.30
4 ΣΦΥΡΙΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 2002 346496 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.25
5 ΓΙΑΛΛΙΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 352314 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 4.20
6 ΣΑΒΒΑΚΗΣ  ΣΑΒΒΑΣ 2003 348192 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.20
7 ΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 345624 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 4.10
8 ΒΡΕΤΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 344894 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.10
9 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 338696 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.00
10 ΣΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 2002 351147 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 3.45
           
  ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΠΒ        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ ΑΡΙΘΜ ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
  ΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 351146 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 56.12
  ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 337348 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 44.95
  ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 330747 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 41.80
  ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 343338 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 36.97
  ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 350104 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 35.95
  ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 347423 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 34.92
  ΚΑΡΑΝΤΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 352320 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 30.52
  ΧΑΤΖΗΒΕΛΟΥΔΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 349638 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΩΝ 28.48
  ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2003 350105 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 26.68
  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 351149 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 26.36
  ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 336353 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 25.78
  ΚΑΝΙΑΡΟΣ ΡΗΓΑΣ 2003 348378 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ  21.18
  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 355203 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 20.18
           
  4Χ50 ΠΠΒ        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ ΑΡΙΘΜ ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ     ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 27.30
  ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ        
  ΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        
  ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΜΑΣ        
           
2 ΣΦΥΡΙΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ     ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 28.32
  ΣΑΒΒΑΚΗΣ  ΣΑΒΒΑΣ        
  ΣΑΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        
  ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ        
           
3 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 29.36
  ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ        
  ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        
  ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        
           
4 ΣΑΝΔΑΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ     Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 29.89
  ΓΙΑΛΛΙΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        
  ΦΑΛΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        
  ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        
           
5 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 32.61
  ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ        
  ΚΕΦΑΛΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ        
  ΖΑΧΑΡΙΑΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ        
           
           
  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β        
  60Μ ΠΚΒ        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ ΑΡΙΘΜ ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΧΟΥΣΕΙΝ  ΣΙΝΤΙΚΑ 2003 347150 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8.90
2 ΒΕΛΕΜΙΡ  ΑΝΝΑ 2003 343761 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9.05
3 ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 347629 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.07
4 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΥΔΗ   ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 337765 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.08
5 ΠΙΤΣΗ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 352514 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.20
6 ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ 2003 355128 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.24
7 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 350063 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 9.28
8 ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 340754 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9.32
9 ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ 2003 348368 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ  9.38
10 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 349733 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9.42
11 ΠΑΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 343344 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 9.44
12 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ 2002 335258 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 9.47
13 ΜΥΤΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 2002 347634 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.49
14 ΒΑΖΑΝΕΛΛΗ 2002 347633 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.76
15 ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2002 348548 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ  9.79
16 ΗΣΥΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 352318 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 9.83
17 ΣΕΛΙΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 350808 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9.90
18 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 355205 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 10.83
           
  150Μ ΠΚΒ        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ ΑΡΙΘΜ ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  2002 348601 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.08
2 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 351148 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 21.10
3 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 344009 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.23
4 ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΝΑ 2002 347632 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 21.70
5 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 346851 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 21.85
6 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 342909 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 22.09
7 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 336347 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 22.48
8 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 353902 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 22.86
9 ΝΤΑΣΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  2002 353339 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 23.15
10 ΤΣΑΚΙΡΗ ΖΩΖΩ 2002 335050 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 23.20
11 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 348375 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ  23.57
12 ΤΣΙΟΥΓΚΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 351151 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 23.57
13 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 337341 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 23.75
14 ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 338750 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 23.76
15 ΜΑΡΙΝΟΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2002 348269 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΩΝ 24.36
16 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2003   Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 24.43
17 ΓΚΑΡΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ 2003 350455 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 24.83
18 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2003   Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 26.34
           
  1000Μ ΠΚΒ        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ ΑΡΙΘΜ ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΑΒΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344193 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.39.50
2 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 351153 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 3.43.80
3 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΛΗΜΠΙΩΝΑ 2003 350056 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.44.85
4 ΚΑΜΙΤΣΗ -ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 349805 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 3.45.00
5 ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 348014 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 3.47.90
6 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 353385 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.53.10
7 ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 353384 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.58.00
8 ΓΑΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ  2002 339176 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.59.85
9 ΚΑΤΣΑΡΑ  ΣΜΑΡΟΥΛΑ 2003 350112 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.07.89
10 ΒΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 350060 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ  4.10.60
11 ΓΙΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 346499 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
           
  ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ         
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ ΑΡΙΘΜ ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344028 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.60
2 ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ 2003 353388 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 4.55
3 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 337764 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.45
4 ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 337349 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.25
5 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 338753 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.20
6 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 350057 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4.15
7 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 348211 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 4.00
8 ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 337855 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.00
9 ΜΕΝΤΙ ΜΑΡΚΕΛΑ 2002 348194 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.00
10 ΜΑΡΚΟΥ-ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ  ΑΝΝΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 350113 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.80
11 ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 345632 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 3.60
12 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002   Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 3.60
13 ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 349814 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 3.50
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 354025 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.50
           
  ΜΠΑΛΑΚΙ        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ ΑΡΙΘΜ ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ ΞΕΝΗ 2002 343341 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 41.43
2 ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2003 353387 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 38.05
3 ΜΩΡΕ ΓΑΣΕΜΗ 2002 348231 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 36.43
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 345625 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 30.18
5 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 350103 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 30.07
6 ΚΟΥΤΣΑΦΑ  ΑΡΙΣΤΙΝΑ 2002 348599 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 28.98
7 ΚΑΝΙΑΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 348369 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ  23.00
8 ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 344027 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 18.56
           
  4Χ50 ΠΚΒ        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ ΑΡΙΘΜ ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ     Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 28.40
  ΧΟΥΣΕΙΝ  ΣΙΝΤΙΚΑ        
  ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ        
  ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ         
2 ΣΕΛΙΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 29.94
  ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ        
  ΓΚΑΡΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ        
  ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ        
3 ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ     ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 30.08
  ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ        
  ΜΥΤΙΚΑ ΜΑΡΙΑ        
  ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΝΑ        
4 ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ     ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 30.39
  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        
  ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ        
  ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ        
5 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ     ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 30.40
  ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ        
  ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΛΗΜΠΙΩΝΑ        
  ΝΤΑΣΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ         
6 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ     Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 30.42
  ΠΑΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ        
  ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ        
  ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ        
7 ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ     Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 30.43
  ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ        
  ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ        
  ΒΕΛΕΜΙΡ  ΑΝΝΑ        
8 ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ     Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ  31.19
  ΚΑΝΙΑΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ        
  ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ        
  ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ        
           

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.