ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ
epsd

Η ποδοσφαιρική κίνηση στα γήπεδα της Δωδεκανήσου – Αναλυτικά το πρόγραμμα/αποτελέσματα

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ Τετάρτη 18/11/15 14:30 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)
0-0
2. ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ Σάββατο 21/11/15 13:00 ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΣΤΑΜΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
 
3. ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Σάββατο 21/11/15 14:45 ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΠΑΥΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
 
4. ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο 21/11/15 14:45 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
 
5. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α. ΒΑΤΙΟΥ Σάββατο 21/11/15 14:45 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ.
(Παρατηρητής: ΧΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ ΜΑΣΣΑΡΩΝ Σάββατο 21/11/15 14:45 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΖΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
 
7. ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΛΑΡΔΟΥ Σάββατο 21/11/15 14:45 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
 
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Παρασκευή 20/11/15 14:45 ΡΑΔΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)
2-1
9. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΤΗΛΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Παρασκευή 20/11/15 14:45 ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΟΝΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΔΑΚ ΚΑΡΠΑΘΟΥ Σάββατο 21/11/15 13:00 ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.
(Παρατηρητής: ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
Εφηβίκο Ομιλος Νήσων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΖΗΠΑΡΙ Σάββατο 21/11/15 14:00 ΝΤΟΒΛΙΑΝΩΦ Α., ΙΓΚΕΡΛΗΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
12. ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Σάββατο 21/11/15 15:30 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Εφηβίκο Ομιλος Ροδου
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΣΤΙΔΑ Σάββατο 21/11/15 12:00 ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
 
14. ΑΣ ΑΡΕΝΑ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ Ε.Α.Κ. Σάββατο 21/11/15 12:15 ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Δ: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)
 
Παιδικό Α Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α. Ε.Α.Κ. Σάββατο 21/11/15 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Κ.  
16. ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ ΛΑΡΔΟΥ Σάββατο 21/11/15 12:00 ΘΕΟΔΩΡΗΣ A.  
17. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΣ ΑΡΕΝΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΚΟΝΤΟΥ Μ.  
18. ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ Ε.Α.Κ. Σάββατο 21/11/15 15:00 ΣΕΪΤΗΣ Δ.  
Παιδικό Β Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΕΥΚΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Σάββατο 21/11/15 12:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.  
Κύπελλο Δωδεκανήσου Αυγουστίνος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ (Νικητής 4) ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ Τετάρτη 18/11/15 14:30 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
2-1
21. ΙΠΠΟΤΕΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ (Νικητής 9) ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Τετάρτη 18/11/15 14:30 ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.
(Παρατηρητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-4
22. ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α. (Νικητής 10) ΣΑΛΑΚΟΥ Τετάρτη 18/11/15 14:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΕΒΔΑΛΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
1-4
23. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ(Νικητής 11) ΜΑΛΩΝΑΣ Τετάρτη 18/11/15 14:30 ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ.
(Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)
0-1
24. ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ (Νικητής 13) Ε.Α.Κ. Τετάρτη 18/11/15 14:30 ΚΑΖΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΣΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
2-3
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ(Νικητής 14) ΠΑΣΤΙΔΑ Τετάρτη 18/11/15 14:30 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
2-3
26. ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ (Νικητής 1) ΜΑΡΙΤΣΩΝ Τετάρτη 18/11/15 18:00 ΡΑΔΟΣ Μ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ B.
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
1-2 παρ.
Κύπελλο Δωδεκανήσου Αυγουστίνος Ομιλος Νήσων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Τετάρτη 18/11/15 14:30 ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΦΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)
1-5
28. ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΕΦΑΛΟΥ Τετάρτη 18/11/15 14:30 ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΝΤΟΒΛΙΑΝΩΦ Α.
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
3-1 παρ.
2ο Τουρνουά Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Ρόδου Ιστορίας και Φιλανθρωπίας
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΛΕΑΝΘΗ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Τρίτη 17/11/15 18:30   2-2
30. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΦΟΙΒΟΥ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΙΑΛΥΣΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Τρίτη 17/11/15 19:00   2-2
31. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Τετάρτη 18/11/15 18:30   0-5
32. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΥΑΓΟΡΑ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΡΗ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Πέμπτη 19/11/15 19:00   1-0

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΛΑΚΚΙ Δευτέρα 23/11/15 11:30 ΓΚΟΓΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
 
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ Τετάρτη 25/11/15 12:00 (Παρατηρητής: ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΟΝΑΣ)  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Κυριακή 22/11/15 14:45 ΚΑΖΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΕΒΔΑΛΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
 
4. ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Κυριακή 22/11/15 14:45 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
 
5. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ Κυριακή 22/11/15 14:45 ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΤΣΟΣ Ν., ΜΑΧΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
 
6. ΤΗΛΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΗΛΟΥ Τρίτη 24/11/15 12:00 (Παρατηρητής: ΜΟΡΦΩΠΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ)  
7. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ Τετάρτη 25/11/15 14:45 (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)  
8. ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΦΑΝΤΟΥ Παρασκευή 27/11/15 14:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Κυριακή 22/11/15 12:00 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
10. ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ ΣΑΛΑΚΟΥ Κυριακή 22/11/15 14:45 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΛΕΚΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
 
11. ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ Κυριακή 22/11/15 14:45 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
 
12. ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΧΑΛΚΗ Ε.Α.Κ. Κυριακή 22/11/15 14:45 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ.
(Παρατηρητής: ΣΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)
 
13. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΕΥΚΛΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Κυριακή 22/11/15 15:15 ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ – ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ ΛΕΙΨΩΝ Κυριακή 22/11/15 10:00 ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΑΝΗΣ ΠΑΝ.)
 
15. ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ΠΑΤΜΟΥ Κυριακή 22/11/15 10:30 ΓΚΟΓΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ)
 
16. ΑΕ ΚΩΣ – ΠΑΟΚ ΚΩ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ Κυριακή 22/11/15 12:00 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ.
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
 
17. ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Κυριακή 22/11/15 14:00 ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΦΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)
 
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΔΑΜΑΤΡΙΑ Κυριακή 22/11/15 12:00 ΡΑΔΟΣ Μ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
 
19. ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ ΣΥΜΗ Κυριακή 22/11/15 12:00 ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ.
(Παρατηρητής: ΚΑΨΗΣ ΕΜΙΛΙΑΝΟΣ)
 
20. ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΛΑΘΟΥ Κυριακή 22/11/15 14:45 ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α.
(Παρατηρητής Δ: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
 
21. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ Ε.Α.Κ. Κυριακή 22/11/15 17:30 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΡΑΔΟΣ Μ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΣΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
Εφηβίκο Ομιλος Νήσων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ ΖΗΠΑΡΙ Κυριακή 22/11/15 12:00 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΝΤΟΒΛΙΑΝΩΦ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
23. ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ – ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ ΖΗΠΑΡΙ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΟΒΛΙΑΝΩΦ Α., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.  
Εφηβίκο Ομιλος Ροδου
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΚΟΣΚΙΝΟΥ Κυριακή 22/11/15 11:30 ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ.
(Παρατηρητής Δ: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
25. Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΑΦΑΝΤΟΥ Κυριακή 22/11/15 11:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΕΪΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ.
(Παρατηρητής Δ: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
 
Παιδικό Α Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Κυριακή 22/11/15 11:00 ΛΑΤΣΟΣ Ν.  
Παιδικό Β Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ – Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Ε.Α.Κ. Κυριακή 22/11/15 10:00 ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.  
28. ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Κυριακή 22/11/15 11:00 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.  
29. ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.  
Κύπελλο Δωδεκανήσου Αυγουστίνος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ (Νικητής 11 – Νικητής 4) ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Τετάρτη 25/11/15 14:30 (Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
31. ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ (Νικητής 12 – Νικητής 2) Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη 25/11/15 14:30 (Παρατηρητής: ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ)  
Κύπελλο Δωδεκανήσου Αυγουστίνος Ομιλος Νήσων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΠΑΟΚ ΚΩ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ Τετάρτη 25/11/15 14:30 (Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)  
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ – ΒΕΛΗ ΠΑΣΤΙΔΑ Κυριακή 22/11/15 10:00 ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.  
34. ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Κυριακή 22/11/15 10:00 ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α.  
35. ΙΠΠΟΤΕΣ – ΕΥΚΛΗΣ ΠΑΣΤΙΔΑ Κυριακή 22/11/15 11:00 ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.  
36. Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΣΤΙΔΑ Κυριακή 22/11/15 11:00 ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.  
37. ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Κυριακή 22/11/15 11:00 ΚΟΝΤΟΥ Μ.  
38. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Κυριακή 22/11/15 11:00 ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α.  
39. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ 1 ΠΑΣΤΙΔΑ Κυριακή 22/11/15 12:00 ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.  
40. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ ΠΑΣΤΙΔΑ Κυριακή 22/11/15 12:00 ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.  
41. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Α – Α.Ε.Ρ.Α. ΚΑΛΥΘΙΩΝ Κυριακή 22/11/15 12:00 ΚΟΝΤΟΥ Μ.  
42. ΑΣ ΑΡΕΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Κυριακή 22/11/15 12:00 ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α.  
43. ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΠΑΣΤΙΔΑ Κυριακή 22/11/15 13:00 ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.  
44. ΙΑΛΥΣΟΣ 2 – ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ Κυριακή 22/11/15 13:00 ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.  
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Κυριακή 22/11/15 13:00 ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α.  
46. ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ – ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Κυριακή 22/11/15 13:00 ΚΟΝΤΟΥ Μ.  
2ο Τουρνουά Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Ρόδου Ιστορίας και Φιλανθρωπίας
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΙΑΛΥΣΟΥ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Δευτέρα 23/11/15 16:00    
48. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΦΟΙΒΟΥ ΑΦΑΝΤΟΥ Τετάρτη 25/11/15 16:00    
49. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΡΗ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΛΕΑΝΘΗ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Τετάρτη 25/11/15 16:30    
50. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΟΣΚΙΝΟΥ Τετάρτη 25/11/15 19:30    
51. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΥΑΓΟΡΑ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Πέμπτη 26/11/15 19:30

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.