ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ
epsd

Η ποδοσφαιρική κίνηση στα γήπεδα της Δωδεκανήσου – Αναλυτικά το πρόγραμμα/αποτελέσματα

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΛΑΚΚΙ Δευτέρα 23/11/15 11:30 ΓΚΟΓΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
1-3
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ Τετάρτη 25/11/15 12:00 ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΟΝΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
3-1
3. ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο 28/11/15 14:45 ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ.
(Παρατηρητής: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
 
4. ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ ΛΙΝΔΟΥ Σάββατο 28/11/15 14:45 ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΡΑΔΟΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
5. ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Σάββατο 28/11/15 14:45 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ.
(Παρατηρητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
 
6. ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ Σάββατο 28/11/15 14:45 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
 
7. ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΨΙΝΘΟΥ Σάββατο 28/11/15 14:45 ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΟΝΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
 
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΤΗΛΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΗΛΟΥ Τρίτη 24/11/15 12:00 ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
(Παρατηρητής: ΜΟΡΦΩΠΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
5-1
9. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ Τετάρτη 25/11/15 14:45 ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
2-1
10. ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΦΑΝΤΟΥ Παρασκευή 27/11/15 14:30 ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΩΒΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)
4-3
11. ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΤΗΛΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ Παρασκευή 27/11/15 14:45 ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ.
(Παρατηρητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
2-1
12. ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Σάββατο 28/11/15 14:45 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΠΑΥΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΧΑΛΚΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Σάββατο 28/11/15 12:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ – ΑΕ ΚΩΣ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ Σάββατο 28/11/15 13:30 ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
 
Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑ Παρασκευή 27/11/15 14:30 ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
0-1
Εφηβίκο Ομιλος Νήσων
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Σάββατο 28/11/15 12:00 ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.  
Παιδικό Όμιλος Νήσων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΩ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ Σάββατο 28/11/15 13:00 ΙΓΚΕΡΛΗΣ Β.  
18. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ ΖΗΠΑΡΙ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΝΤΟΒΛΙΑΝΩΦ Α.  
Παιδικό Α Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΙΠΠΟΤΕΣ – ΑΣ ΑΡΕΝΑ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Σάββατο 28/11/15 10:30 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.  
20. Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΑΦΑΝΤΟΥ Σάββατο 28/11/15 11:00 ΣΕΪΤΗΣ Δ.  
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ Σάββατο 28/11/15 11:00 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.  
22. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Ε.Α.Κ. Σάββατο 28/11/15 12:00 ΚΟΤΕΚΙΔΟΥ Χ.  
23. ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ ΚΟΣΚΙΝΟΥ Σάββατο 28/11/15 13:00 ΜΠΑΡΚΑΣ Λ.  
Παιδικό Β Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ Ε.Α.Κ. Σάββατο 28/11/15 10:00 ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ.  
25. ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ Σάββατο 28/11/15 11:00 ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν.  
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΣΤΙΔΑ Σάββατο 28/11/15 11:00 ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.  
27. ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ Ε.Α.Κ. Σάββατο 28/11/15 17:30 ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.  
Κύπελλο Δωδεκανήσου Αυγουστίνος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ (Νικητής 11 – Νικητής 4) ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Τετάρτη 25/11/15 14:30 ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3-0
29. ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ (Νικητής 12 – Νικητής 2) Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη 25/11/15 14:30 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
5-0
Κύπελλο Δωδεκανήσου Αυγουστίνος Ομιλος Νήσων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΠΑΟΚ ΚΩ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ Τετάρτη 25/11/15 14:30 ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)
1-0 παρ.
2ο Τουρνουά Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Ρόδου Ιστορίας και Φιλανθρωπίας
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΙΑΛΥΣΟΥ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Δευτέρα 23/11/15 16:00   1-0
32. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΦΟΙΒΟΥ ΑΦΑΝΤΟΥ Τετάρτη 25/11/15 16:00   3-2
33. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΡΗ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΛΕΑΝΘΗ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Τετάρτη 25/11/15 16:30   3-0
34. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΟΣΚΙΝΟΥ Τετάρτη 25/11/15 19:30   0-2
35. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΥΑΓΟΡΑ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Πέμπτη 26/11/15 19:30   6-1

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ Κυριακή 29/11/15 13:30 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
2. ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Τρίτη 01/12/15 14:45 (Παρατηρητής: ΚΟΡΦΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
3. ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ Τετάρτη 02/12/15 14:45 (Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ Κυριακή 29/11/15 14:45 ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΑΧΛΗΣ Ν., ΛΑΖΟΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΡΑΧΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/11/15 14:45 ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
 
6. ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Κυριακή 29/11/15 14:45 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
 
7. ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ ΝΙΣΥΡΟΥ Τρίτη 01/12/15 12:00 (Παρατηρητής: ΟΡΣΑΡΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ)  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ Κυριακή 29/11/15 14:45 ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΛΑΤΣΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
 
9. ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ ΦΑΝΩΝ Κυριακή 29/11/15 14:45 ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΠΕΚΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
 
10. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΜΑΛΩΝΑΣ Κυριακή 29/11/15 14:45 ΚΑΖΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
 
11. ΕΥΚΛΗΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Κυριακή 29/11/15 15:15 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΛΕΚΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
12. ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Ε.Α.Κ. Κυριακή 29/11/15 16:00 ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΡΑΔΟΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΜΠΕΛΗΓΡΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΠΑΟΚ ΚΩ – ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ Κυριακή 29/11/15 11:15 ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)
 
14. ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ – ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ ΠΥΛΙΟΥ Κυριακή 29/11/15 15:30 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
 
Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ΦΑΝΩΝ Κυριακή 29/11/15 12:00 ΒΛΑΧΟΣ B., ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΜΠΕΚΑΣ Κ.
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
 
16. ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Κυριακή 29/11/15 12:00 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.
(Παρατηρητής Δ: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)
 
17. ΔΩΡΙΕΑΣ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ Ε.Α.Κ. Κυριακή 29/11/15 18:30 ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΜΠΕΛΗΓΡΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
Εφηβίκο Ομιλος Ροδου
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΑΡΕΝΑ Ε.Α.Κ. Κυριακή 29/11/15 10:30 ΚΟΤΕΚΙΔΟΥ Χ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ.
(Παρατηρητής Δ: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
 
19. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Κυριακή 29/11/15 10:30 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΟΝΤΟΥ Μ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΡΑΧΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
20. ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΛΙΝΔΟΥ Κυριακή 29/11/15 12:00 ΣΕΪΤΗΣ Δ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
 
21. ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ Ε.Α.Κ. Κυριακή 29/11/15 13:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
22. ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Ε.Α.Κ. Τετάρτη 02/12/15 18:00    
23. ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ Τετάρτη 02/12/15 19:00    
Παιδικό Όμιλος Νήσων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ – ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ Κυριακή 29/11/15 15:30 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Παιδικό Β Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ ΦΑΝΩΝ Κυριακή 29/11/15 10:00 ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.  
Γ Εθνική Κατηγορία 4ος Ομιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ Κυριακή 29/11/15 14:30 (Παρατηρητής: ΛΟΥΙΖΙΔΗ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ)  
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ Α ΛΑΡΔΟΥ Κυριακή 29/11/15 11:00 ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.  
28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ΛΑΡΔΟΥ Κυριακή 29/11/15 12:15 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.  
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ ΛΑΡΔΟΥ Κυριακή 29/11/15 09:45 ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.  
30. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ ΛΑΡΔΟΥ Κυριακή 29/11/15 12:15 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.  
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α. ΛΑΡΔΟΥ Κυριακή 29/11/15 09:45 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.  
32. ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΛΑΡΔΟΥ Κυριακή 29/11/15 11:00 ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.  
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 4ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Κυριακή 29/11/15 13:15 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.  
34. ΑΣ ΑΡΕΝΑ 1 – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Κυριακή 29/11/15 13:15 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ.  
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 5ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΙΠΠΟΤΕΣ – ΕΥΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Κυριακή 29/11/15 09:30 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.  
36. ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 – ΙΑΛΥΣΟΣ 2 ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Κυριακή 29/11/15 12:00 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ.  
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 6ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Κυριακή 29/11/15 09:30 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ.  
38. ΙΑΛΥΣΟΣ 1 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Κυριακή 29/11/15 10:45 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.  
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 7ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Κυριακή 29/11/15 10:45 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.  
40. ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Κυριακή 29/11/15 12:00 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ.  
2ο Τουρνουά Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Ρόδου Ιστορίας και Φιλανθρωπίας
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΦΑΝΤΟΥ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Τετάρτη 02/12/15 16:00    
42. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΡΗ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη 02/12/15 18:00    
43. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΙΑΛΥΣΟΥ ΚΟΣΚΙΝΟΥ Τετάρτη 02/12/15 20:45    
44. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΥ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΦΟΙΒΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Πέμπτη 03/12/15 19:00    
45. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΛΕΑΝΘΗ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΥΑΓΟΡΑ ΚΟΣΚΙΝΟΥ Πέμπτη 03/12/15 20:00    

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.