ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ
volley_ball

Αποτελέσματα volley Δωδεκανήσου 23-24/1/2016

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ  –  ΑΕΣΠ ΦΟΙΝΙΚΑΣ  (ΝΕΑΝΙΔΩΝ
3    –    1
1)      24-26/27’  2)  25-17/27΄  3)  25-23/22΄ 4)25-16/20΄
ΔΙΑΓΟΡΑΣ: (ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.)ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΓΕΩ.-ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΣΤ.-ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΔΕΣ.-ΠΑΠΑΊΩΑΝΟΥ ΑΣΗΜ.-ΤΟΤΟΝΙ ΑΙΚ.-ΚΟΥΤΗ ΝΙΚ.-ΡΟΜΠΑ ΜΑΡ.-ΤΣΑΚΙΡΗ ΒΑΣ.(Α)-ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΑΙΚ.-ΚΑΡΑΜΟΥΖΗ ΑΓΓ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ:(ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λ.)ΚΑΠΠΑ ΧΡ.(Α)-ΣΚΟΥΦΗ ΜΑΡ.-ΖΟΤΑ ΝΙΚ.-ΣΑ’Ι’ΤΗ ΜΑΡ.(Λ)-ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΖΩΗ-ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΤΗ ΕΙΡ.-Χ’’ΒΑΣΙΛΑ ΜΑΡ.(Λ)-Χ’’ΒΑΣΙΛΑ ΚΥΡ.-ΜΑΛΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩ.-ΚΑΛΦΑ ΠΗΓΗ-ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡ.-ΚΟΥΚΙΑ ΔΕΣ.
ΑΟ ΑΘΛ. ΚΩ  –  ΡΣΦΠ ΤΕΛΧΙΝΙΣ  (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
3         –    2
1)25-23/27’  2)21-25/30’  3)24-26-31’  4)30-28/35’  5)15-11/15’
ΑΟ ΑΘΛ. ΚΩ:(Χ΄΄ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΚ.)ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΑΓΓ.-ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡ.-ΠΙΣΣΑΡΗ ΙΩΑ(Α).-ΦΕΣΣΑΡΑ ΕΙΡ.-ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΑΓΓ.-ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΧΡ.-ΖΑΜΑΓΙΑ ΣΤ.-Χ’’ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑ.-ΜΑΤΖΟΥΡΗ ΚΑΤ.-ΤΣΑΦΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ-ΛΟΥΜΙΩΤΗ ΚΟΚ.
ΤΕΛΧΙΝΙΣ:(ΤΣΙΜΙΣΙΡΗΣ Μ.)ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ ΝΙΚ.(Α)-ΓΚΙΚΑ ΑΝΘ.-ΤΕΡΖΙΟΥ ΦΑΜΠ.-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΜΠ.-ΧΟΥΣΕ’Ι’Ν ΝΤΙΛ.-ΖΕΡΒΑ ΕΛΒ.
ΑΟ ΑΘΛ. ΚΩ  –  ΡΣΦΠ ΤΕΛΧΙΝΙΣ  (ΝΕΑΝΙΔΩΝ)
1)23-25/32’  2)19-25/27’  3)25-18/37’  4)14-25/15’
ΑΟ ΑΘΛ. ΚΩ:(Χ’’ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΚ.)ΣΟΥΡΑΣΗ ΕΛΕ.-ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡ.-ΠΙΣΣΑΡΗ ΙΩΑΝΝ.(Α)-ΦΕΣΣΑΡΑ ΕΙΡ.-ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΑΓΓ.-ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΧΡ.-ΖΑΜΑΓΙΑ ΣΤ.-Χ’’ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑ.-ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΒΑΣ.-ΛΟΥΜΙΩΤΗ ΚΟΚ.-ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΑΣ.-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓ.-ΜΑΤΣΟΥΡΗ ΑΙΚ.- ΤΕΛΧΙΝΙΣ:(ΤΣΙΜΙΣΙΡΗΣ Μ.)ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ ΝΙΚ.-ΓΚΙΚΑ ΑΝΘ.-ΤΕΡΖΙΟΥ ΦΑΜΠ.-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΜΠ.-ΧΟΥΣΕ’Ι’Ν ΝΤΙΛ.-ΖΕΡΒΑ ΕΛΒ.-ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΚΩΝ.(Α).
 ΑΟ ΑΘΛ. ΚΩ  –  ΡΣΦΠ ΤΕΛΧΙΝΙΣ (ΑΝΔΡΩΝ)
1)22-25/20’  2)25-11/18’  3)26-24/20’  4)25-22/30’
ΑΟ ΑΘΛ. ΚΩ:(Χ’’ΝΟΚΛΑΟΥ ΑΛΚ.)ΜΩΡΕΣ ΜΙΧ.-ΠΕΡΗΣ ΠΑΝ.-Χ’’ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜ.(Α)-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦ.-ΜΩΡΕΣ ΔΗΜ.-ΖΑΜΑΓΙΑΣ ΠΑΝ.-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.-ΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔ.(Λ)-ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ ΕΜΜ.-ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤ.
ΤΕΛΧΙΝΙΣ:ΓΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧ.-ΤΕΡΖΙΟΥ ΑΛΜΠ.-ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚ.-ΓΚΙΖΕΤΗΣ ΓΕΩ.-Χ΄΄ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤ.-ΤΣΙΜΙΣΙΡΗΣ ΜΙΧ.(Α)-ΧΑΡΙΣΙΔΗΣ ΣΤ.
ΑΣ ΗΛΙΟΣ  –  ΑΕΣΠ ΦΟΙΝΙΚΑΣ  (ΑΝΔΡΩΝ)
3    –    0   Α/Α
1)25-00   2)25-00  3)25-00
(Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΑΕΣΠ ΦΟΙΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΤΑ ΔΕΛΤΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ)
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ  –  ΑΕΣΠ ΦΟΙΝΙΚΑΣ  (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)
3   –   0
1)25-19/27’  2)25-17/22’  3)25-10/20’
ΔΙΑΓΟΡΑΣ:(ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.)ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΓΕΩ.-ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΔΕΣ.-ΤΟΤΟΝΙ ΑΙΚ.-ΚΟΥΤΗ ΝΙΚ.-ΡΟΜΠΑ ΜΑΡ.-ΤΣΑΚΙΡΗ ΝΙΚ.-ΠΡΟΒΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜ.-ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΑΙΚ.(Α)-ΚΑΡΑΜΟΥΖΗ ΑΓΓ.-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ:(ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λ.)ΚΑΤΙΝΑ ΚΥΡ.-ΠΙΠΟΥ ΜΑΡ.-ΣΑΊ΄ΤΗ ΜΑΡ.(Λ)  Χ΄΄ΒΑΣΙΛΑ ΜΑΡ.(Α)-ΜΑΛΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩ.-ΜΟΣΚΙΟΥ ΙΩΑΝ.-ΚΟΥΚΙΑ ΔΕΣ.-ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡ.-ΚΑΛΦΑ ΠΗΓ.-ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΤΗ ΕΙΡ.
ΡΣΦΠ ΤΕΛΧΙΝΙΣ  –  ΑΕΣΠΦΟΙΝΙΚΑΣ  (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
3   –   0
1)25-16/23’  2)25-14/19’  25-15/19’
ΤΕΛΧΙΝΙΣ:(ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ Ν.)ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΧΡ.-ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ ΕΛΙΣ.-ΓΙΑΝΝΕΛΗ ΣΤΑΜ.-ΒΡΑΤΣΑΛΗ ΜΑΡ.ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝ.(Α)-ΚΟΥΤΖΟΥΚΗ ΝΙΚ.-ΜΙΧΟΥ ΦΩΤ.-ΚΩΤΗ ΑΓΓ.-ΚΑΤΕΡΕΛΟΥ ΔΑΝ.-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΒΑΛ.(Λ)-ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΑΡ.-ΓΕΡΑΚΗ ΕΙΡ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ:(ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λ.)ΚΑΠΑ ΧΡ.(Α)-ΣΚΟΥΦΗ ΜΑΡ.-ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΑΝΑΣΤ.-ΤΖΩΡΤΖΗ ΔΙΑΜ.-ΚΑΛΦΑ ΠΗΓ.-ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΤΗ ΕΙΡ.-ΜΟΣΚΙΟΥ ΙΩΑΝ.-ΠΙΠΟΥ ΜΑΡ.-Χ’’ΒΑΣΙΛΑ ΜΑΡ.(Λ)-ΚΟΥΚΙΑ ΔΕΣ.-ΖΟΤΑ ΝΙΚ.
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ  –  ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ  (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
1    –    3
1)29-27/32’  12-25/25’  3)22-25/22’  4)14-25/25’
ΔΙΑΓΟΡΑΣ:(ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.)ΤΣΑΚΙΡΗ ΝΙΚ.-ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΑΙΚ.(Λ)-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝ.-ΧΟΝΔΡΕΛΗ ΑΘΗ.-ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΣΗΜ.-ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΜΑΡ.-ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ ΣΤ.-ΖΑΚΙΛΑ ΦΑΝ.-ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΚΩΝ.(Α)-ΤΑΚΟ ΑΙΜ.(Λ)-ΜΑΡΤΙΝΑ ΕΥΑΓ.-ΤΟΤΟΝΙ ΑΙΚ.-ΚΟΥΤΗ ΝΙΚ.
ΡΟΔ. ΑΘΛΗΣΙΣ:(ΜΑΚΡΗΣ Ν.)ΛΑΠΑ ΑΙΚ. ΝΤΕΜΟ ΑΝΤΖ.(Λ)-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡ.-ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΕΛ.-ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚ.-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΟΦ(Λ).-ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡ.-ΜΑΓΚΟΥ ΦΙΛ.-ΚΑΝΕΛΛΗ ΓΕΩ.-ΦΡΑΝΤΖΗ ΧΑΡ.(Α)-ΠΑΝΑΓΙΔΟΥ ΧΡ.-ΠΕΡΙΔΗ ΦΩΤ.-ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.