ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ
ΣΤΙΒΟΣ

Αποτελέσματα του Σχολικού πρωταθλήματος για την Α΄Βάθμια και Β΄Βάθμια Εκπαίδευση Δωδεκανήσου

ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ ΕΠΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΕΔΑΦΟΥΣ

 ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 4000 μ. ΑΓΟΡΙΩΝ

1 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ  ΝΙΚΗΤΑΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1998 1 15΄ 27΄΄
2 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 2000 2 17΄ 03΄΄
3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΩ 3 18΄ 19΄΄
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 1998 4 18΄ 52΄΄
5 ΠΑΣΣΑΡΟ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΓΕΛ ΙΑΛΥΣΟΥ 2000 5 19΄ 15΄΄
6 ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 1998 6 19΄ 51΄΄
7 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΠΡΟΔΡ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 1998 7 20΄03΄΄
8 ΠΑΠΠΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 1998 8 20΄13΄΄
9 ΠΑΤΤΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 1998 9 21΄10΄΄
10 ΣΑΒΒΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 1998 10 21΄14΄΄
11 ΛΕΒΕΝΤΗΣ  ΣΑΒΒΑΣ-ΡΑΦΑΗΛ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 2000 11 21΄15΄΄
12 ΧΙΟΥΣΑ  ΑΛΤΙΝ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 1999 12 23΄ 20΄΄
13 ΑΡΓΥΡΟΥ ΘΩΜΑΣ  4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 2000 13 23΄ 21΄΄
14 ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 1999 ΕΓΚ
15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 1999 ΕΓΚ
16 ΛΙΚΟΚΑ ΑΙΜΙΛΙΟΣ  4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 2000 ΕΓΚ
17 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 2000 ΕΓΚ
18 ΓΡΙΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΛ ΙΑΛΥΣΟΥ 2000 ΕΓΚ
19 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 2000 DNS
20 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 2000 DNS
21 ΒΑΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 2000 DNS
22 ΝΤΑΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟ Λ.Τ. ΛΕΡΟΥ 1999 DNS

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

1 ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 2000 1 13΄58΄΄
2 ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 2000 2 14΄12΄΄
3 ΜΟΥΓΚΡΟΥ  ΑΝΝΑ 2ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1999 3 14΄14΄΄
4 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΙΔ. ΕΚΠ ΡΟΔΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 1999 4 14΄55΄΄
5 ΓΚΑΛΑΝΤΟΥ ΚΟΡΙΝΑ ΓΕΛ ΙΑΛΥΣΟΥ 1998 5 20΄00΄΄
6 ΚΟΥΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  Λ.Τ. ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΕΓΚ
7 ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 2000 DNS
8 ΧΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΛ ΛΕΡΟΥ 1998 DNS

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 μ. ΑΓΟΡΙΩΝ

1 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ ΚΩ 2001 1 12΄25΄΄
2 ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2002 2 12΄28΄΄
3  ΙΝΤΡΙΖΙ ΙΓΚΛΙ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ 2002 3 12΄36΄΄
4 ΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2002 4 13΄22΄΄
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2002 5 13΄29΄΄
6 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΔ. ΕΚΠ ΡΟΔΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 2003 6 13΄51΄΄
7 ΣΥΡΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΔ. ΕΚΠ ΡΟΔΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 2003 7 14΄14΄΄
8 ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2002 8 14΄39΄΄
9  ΠΕΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ 2002 9 14΄47΄΄
10  ΣΑΒΒΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ 2002 10 14΄52΄΄
11  ΛΙΤΣΙ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ 2003 11 14΄53΄΄
12 ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2002 12 14΄54΄΄
13 ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 13 16΄12΄΄
14 ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2001 14 16΄15΄΄
15 ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒ ΒΑΛΕΝΤΙΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2001 15 16΄54΄΄
16 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 2003 16 17΄17΄΄
17 ΖΑΝΝΕΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 2003 17 19΄15΄΄
18 ΠΙΝΣΚΙ ΚΑΡΑΖΙΝΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2003 18 19΄24΄΄
19 ΓΡΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 19 19΄30΄΄
20 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΟΣ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2001 20 21΄18΄΄
21 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 ΕΓΚ
22 ΖΑΝΝΕΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 2003 ΕΓΚ
23 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΔ. ΕΚΠ ΡΟΔΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 2003 ΕΓΚ
24 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 DNS
25 ΞΟΥΛΕΗΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2002 DNS
26 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 DNS
27 ΣΚΟΥΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 DNS
28 ΠΟΙΚΙΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2002 DNS
29 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2002 DNS
30 ΙΣΚΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2002 DNS
31 ΠΙΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ DNS
32 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 DNS
33 ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 DNS
34 ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 DNS
35 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2002 DNS
36 ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2003 DNS
37  ΚΟΥΝΕΛΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ 2001 DNS
38 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΔ. ΕΚΠ ΡΟΔΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 2002 DNS
39 ΝΙΚΟΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΔ. ΕΚΠ ΡΟΔΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 2002 DNS

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 2000 μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

1 ΚΟΥΤΟΥΤΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ 2002 1 9΄18΄΄
2 ΣΑΒΒΑΚΗ ΦΩΤΤΕΙΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2002 2 9΄18΄΄ 20
3 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2003 3 9΄33΄΄
4 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2002 4 9΄42΄΄
5 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 5 9΄46΄΄
6 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΜΠΙΟΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 6 9΄50΄΄
7 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 7 9΄55΄΄
8 ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 8 10΄14΄΄
9 ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 9 10΄52΄΄
10 ΒΗΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2001 10 10΄53΄΄
11 ΦΕΣΣΑ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ 2002 11 11΄08΄΄
12 ΤΣΕΠΕΛΕ ΚΥΡΙΑΚΗ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ 2002 12 11΄18΄΄
13 ΦΥΡΑΪ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2001 13 11΄19΄΄
14 ΧΟΤΖΑΛΑΡΙ ΑΡΜΕΛΝΤΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 14 11΄37΄΄
15 ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 15 11΄45΄΄
16 ΣΕΛΛΑΒΤΖΗ  ΝΕΖΙΦΕ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 16 11΄48΄΄
17 ΚΩΣΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 17 11΄48΄΄ 60
18 ΜΠΑΡΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ 2003 18 12΄01΄΄
19 ΤΖΕΛΑΪ ΑΝΝΙΤΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 19 12΄28΄΄
20 ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ 2003 20 13΄27΄΄
21 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 2003 21 13΄35΄΄
22 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 22 13΄40΄΄
23 ΑΓΓΟΥΡΑ ΗΛΙΑΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2002 23 18΄05΄΄ 60
24 ΓΙΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2002 24 18΄05΄΄ 90
25 ΜΟΥΧΑΜΕΤΑΪ ΑΜΑΡΙΛΝΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ 2003 ΕΓΚ
26 ΚΛΩΝΑΡΗ   ΜΙΧΑΕΛΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2001 DNS
27 ΓΚΙΝΙΚΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2002 DNS
28 ΣΚΟΥΛΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 DNS
29 ΧΙΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2003 DNS
30 ΠΑΜΠΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2002 DNS
31 ΔΕΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2002 DNS
32 ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ 2002 DNS
33 ΜΠΟΝΗ ΕΒΕΛΙΝΑ ΙΔ. ΕΚΠ ΡΟΔΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 2002 DNS
34 ΓΛΥΝΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΙΔ. ΕΚΠ ΡΟΔΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 2002 DNS

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.