ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΣΤΗΝ ΚΩ

Με μεγάλη συμμετοχή σε όλα τα αγωνίσματα (πάνω από 220) διεξήχθη το Σάββατο 6/5/2017 το Αναπτυξιακό πρωτάθλημα Δωδεκανήσου  ΠΠΑ-ΠΚΑ στην Κω στο Στάδιο Ανταγόρας.
ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΘΛΗΤΈΣ ΚΑΙ ΑΘΛΉΤΡΙΕΣ ΠΙΑΣΑΝΕ ΤΑ ΥΨΗΛΆ ΌΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΉ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΉΜΑΤΑ, Ο ΔΥΝΑΤΟΣ ΑΕΡΆΣ ΔΕΝ ΕΠΈΤΡΕΨΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΡΟΜΙΚΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΠΟΙΑ ΝΕΑ ΡΕΚΟΡ. ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΚΑΤΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥΣ!
Η ΕΥΓΕΝΗΣ ΑΜΙΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΕ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΜΑΣ ΑΠΟΔΥΚΝΥΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΣΟ ΤΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΟΥ ΌΣΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΑΜΠΡΟ.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΠΑ-ΠΚΑ 2017 ΚΩΣ      
80Μ ΠΠΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003 355234 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  10”81 -4.1 2
2 ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2004   Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11”05 -2.1  
3 ΦΑΛΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 353192 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 11”14 -2.0  
4 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 354209 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11”47 -2.0  
5 ΚΟΥΝΤΟΥΔΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 348510 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 12”05 -2.0  
6 ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 357119 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 12”24 -2.0  
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 364370 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 12”37 -4.1  
8 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 364386 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12”71 -4.1  
9 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 364936 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 13”25 -4.1  
10 ΤΣΑΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 350523 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 13”29 -4.1  
150Μ ΠΠΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΑΛΣΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 346281 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 20”46 -3.9  
2 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 351145 ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ” 24”00 -3.4  
300Μ ΠΠΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2002 362181 ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ” 38”49   9
2 ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 2002 359683 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  41”26   3
3 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΜΜΑΣ 2002 348260 ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ” 42”22   2
4 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 351144 ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ” 44”22   1
5 ΣΑΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 363010 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 48”13    
1000Μ ΠΠΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 345108 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 3’18”27   2
2 ΒΕΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 362304 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3’27”52    
3 ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 362266 Α.Ο. ΣΥΜΗΣ 3’56”81    
3000Μ ΠΠΑ              
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 346710 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  10’30”00   9
100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΩΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 348313 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 16”11 -5.6 3
2 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 343338 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 16”84 -5.6 1
300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 352615 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  45”13   9
2 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2003 364388 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 57”87    
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝ 2003 338174 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 5.58Μ +3.52 3
2 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 360088 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  5.30Μ +2.83 1
3 ΦΑΛΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 353192 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 5.01Μ +2.70  
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΠΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
  ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝ 2003 338174 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 11.00Μ +2.72  
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΠΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΩΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 348313 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1.47Μ    
ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ ΠΠΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 346496 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  3.50Μ   9
2 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 352615 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  3.10Μ   7
3 ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 349813 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  3.10Μ   6
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 330747 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  12.68Μ   4
2 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 337348 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.71Μ   2
3 ΣΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 2002 351147 ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ” 10.98Μ   1
4 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 359700 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 10.05Μ    
5 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 345108 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 9.97Μ    
6 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 360076 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 9.65Μ    
7 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2003 350105 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.31Μ    
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 362326 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 32.00Μ   2
2 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2003 350105 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 20.65Μ    
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 330747 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  38.48Μ   2
2 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 362326 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 17.05Μ    
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΠΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 337348 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 47.82Μ   9
2 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 343338 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 39.77Μ   3
3 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 360076 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 35.18Μ   2
4 ΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 351146 ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ” 33.60Μ   1
5 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 359700 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 31.82Μ    
6 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 368845 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 22.44Μ    
4Χ80Μ ΠΠΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 2002 359683 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  40”15   4
2 ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 346496 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       
3 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003 355234 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       
4 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 360088 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       
5 ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2004   Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 44”63    
6 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 354209 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ      
7 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 364386 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ      
8 ΚΑΛΣΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 346281 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ      
9 ΣΑΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 363010 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 46”70    
10 ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 357119 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ      
11 ΚΟΥΝΤΟΥΔΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 348510 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ      
12 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 364936 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ      
4Χ300Μ ΠΠΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 351144 ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ” 2΄54΄΄95   4
1 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2002 362181 ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ”      
1 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΜΜΑΣ 2002 348260 ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ”      
1 ΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ     ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ”      
80Μ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 357076 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11”33 -3.9 9
2 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 351148 ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ” 11”35 -1.8 7
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 356527 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11”39 -2.5 6
4 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 336347 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 11”42 -3.9 5
5 ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 359693 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 11”53 -2.5 4
6 ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 348014 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11”60 -1.8 3
7 ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 347629 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11”61 -2.5 2
8 ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 363011 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 11”62 -3.9 1
9 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 355961 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11”69 -2.7 1
10 ΜΑΜΟΥΖΕΛΛΟΥ ΗΡΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 367133 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11”81 -2.5 1
11 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 350063 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 11”87 -2.7 1
12 ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 345632 ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ” 12”00 -2.5 1
13 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤ/ΝΑ 2004 357002 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 12”02 -2.5 1
14 ΓΚΕΝΤΙΑΝ ΣΑΝΑΙ 2003 362272 Α.Ο. ΣΥΜΗΣ 12”13 -2.7  
15 ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ 2003 343761 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 12”17 -1.8  
16 ΣΙΜΙΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ 2004 355123 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 12”28 -2.7  
17 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 ΣΕΓΑΣ ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ” 12”32 -2.5  
18 ΣΑΟΥΛΙΔΗ ΑΝΤΖΕΛΑ 2004 360087 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12”34 -3.9  
19 ΧΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004   Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12”34 -1.7  
20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 354025 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 12”40 -2.5  
21 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 349733 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 12”44 -1.7  
22 ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 356168 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12”47 -1.7  
23   ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ  2003 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 12”49 -2.5  
24 ΣΑΛΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 360095 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12”69 -1.7  
25 ΠΕΤΡΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 364389 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12”70 .-1.8  
26 ΚΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 350000 Α.Ο. ΣΥΜΗΣ 12”80 -2.7  
27 ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 340745 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 12”82 -2.5  
28 ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 352317 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 12”85 -3.9  
29 ΤΣΑΚΙΡΗ ΔΙΑΣΟΖΟΥΣΑ 2002 335050 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12”88 -2.5  
30 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΔΑΦΝΗ 2003 357125 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 13”01 -1.7  
31 ΚΑΛΕΡΕ ΑΝΘΗ 2002 356999 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 13”20 -2.5  
32 ΠΛΑΤΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2004 357001 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 13”44 -1.7  
33 ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 368185 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 13”65 -1.8  
34 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 356169 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 14”79 -3.9  
35 ΣΟΦΙΑ    ΠΑΠΠΟΥ 2003 335545 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 16”19 -2.7  
150Μ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 353902 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 20”87 -3.5 5
2 ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 353388 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 21”24 -2.8 3
3 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 355202 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 22”13 -2.8 2
4 ΚΟΥΤΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 359694 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 22”47 -2.8 1
5 ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ 2003 355128 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 22”93 -3.5  
6 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ 2002 335258 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 22”94 -3.5  
7 ΜΑΡΙΝΟΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2002 348269 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 23”68 -2.8  
8 ΛΕΚΑ ΤΖΕΣΙΛΝΤΑ 2004 368184 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 25”31 -3.5  
300Μ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 344009 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 43”06   9
2 ΣΑΒΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 344193 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 44”87   7
3 ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ 2002 347632 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 46”11   6
4 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 342909 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 49”47    
600Μ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΑΜΙΣΤΗ ΚΑΡΑΤΖΙΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ 2003 349809 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1’53”16   4
2 ΧΟΥΣΕΪΝ  ΣΙΝΤΙΚΑ 2003 347150 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1’57”75   2
3 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 351153 ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ” 1’58”19   1
4 ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2002 361912 Α.Ο. ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 2’02”29    
5 ΜΠΑΛΛΑ ΙΡΕΝΑ 2003 368183 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 2’02”57    
1000Μ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 2004 348432 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3’28”41   7
2 ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 352705 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3’28”68   5
3 ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 353385 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3’29”67   4
4 ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 357213 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3’38”04   3
5 ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΡΕΤΗ 2004 357476 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3’38”75   2
6 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  2004 357219 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3’38”76   1
7 ΜΑΓΚΟΥ ΑΣΤΕΡΟΥΛΑ 2003 357003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ DNF   DNF
2000Μ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 353384 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 8’15”70   3
2 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 355127 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 8’21”92   1
3000Μ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΝΤΟΥΣΚΟΥ  ΣΑΜΑΝΤΑ 2003 350109 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 20’54”15   2
80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 337349 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12”93 -3.8 9
2 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 346851 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 13”40 -3.8 6
3 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ  2003 350057 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13”41 -5.7 5
4 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344028 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13”78 -5.7 4
5 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 338753 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 14”27 -5.7 3
6 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 338752 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 15”40 -3.8 2
7 ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 355112 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 15”48 -3.8 1
  ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 337855 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 DNS    
300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ  2003 350056 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 50”70   9
2 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 347583 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ  1’00”24    
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 337349 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 5.22Μ +4.94 9
2 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 353902 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.91Μ +2.19 7
3 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 338753 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 4.90Μ +1.82 6
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 355961 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.88Μ +4.69 5
5 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ  2003 350057 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.76Μ +2.29 4
6 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ  2003 350056 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.73Μ +3.36 3
7 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΚΑΤΙΑΝΝΑ 2004 357077 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.62Μ +2.89 2
8 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 336347 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 4.56Μ +2.21 1
9 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 346851 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.46Μ +3.46 1
10 ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 355112 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 4.43Μ +4.55 1
11 ΣΟΦΙΑ    ΠΑΠΠΟΥ 2003 335545 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.42Μ +3.06 1
12 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 348211 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 4.41Μ +3.00 1
13 ΦΩΤΕΙΝΟΥ  ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 348566 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.41Μ +3.31 1
14 ΜΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 366205 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 4.40Μ +2.95 1
15 ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 337855 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.18Μ +4.34  
16 ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 356168 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.17Μ +2.89  
17 ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ  2004 357214 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.11Μ +4.55  
18 ΔΟΥΣΜΑΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2004 357004 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 4.00Μ +4.01  
19 ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 340745 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 3.62Μ +1.84  
20 ΛΑΟΥΜΤΖΗ ΦΙΛΙΤΣΑ 2004 356167 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 3.61Μ +3.28  
21 ΧΕΙΜΩΝΕΤΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 361912 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” Α Α  
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΦΩΤΕΙΝΟΥ  ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003   ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.33Μ   2
2 ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 362307 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 1.28Μ    
  ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΛΕ 2004 356216   Α    
  ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ  2004   ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Α    
ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344028 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.60Μ   9
2 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 349734 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.40Μ   7
3 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 350408 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.40Μ   6
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣ-ΓΕΩ 2004 362306 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.40Μ   5
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2003 353387 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.51Μ   4
2 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ 2002 348594 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.49Μ   2
3 ΧΑΝΤΑΜ ΜΑΡΙΑΜ 2002 355963 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.43Μ   1
4 ΠΛΑΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 361220 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7.35Μ    
5 ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΤΙΝΑ 2004 362182 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 6.95Μ    
6 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ  ΜΑΡΙΑ   2002 339097 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 6.61Μ    
7 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 356169 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 6.22Μ    
8 ΣΠΑΓΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 2004 358003 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 3.78Μ    
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 344027 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 33.14Μ   2
2 ΤΣΟΥΒΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 362323 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 27.87Μ    
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ  ΜΑΡΙΑ   2002 339097 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 20.00Μ    
2 ΠΛΑΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 361220 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 17.87Μ    
3 ΚΟΥΤΣΑΦΑ ΑΡΙΣΤΙΝΑ 2002 348599 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 17.50Μ    
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2003 353387 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 26.87Μ   4
2 ΚΟΥΤΣΑΦΑ ΑΡΙΣΤΙΝΑ 2002 348599 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 26.66Μ   2
3 ΧΑΝΤΑΜ ΜΑΡΙΑΜ 2002 355963 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 24.15Μ   1
4 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 347583 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ  20.10Μ    
5 ΜΠΑΛΛΑ ΙΡΕΝΑ 2003 368183 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 18.18Μ    
4Χ80Μ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
3 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 351148 ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ” 44”90   8
3 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 351153 ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ”      
3 ΤΣΙΟΥΜΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ     ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ”      
3 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 354462 ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ”      
1 ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 348014 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 43”46   14
1 ΜΑΜΟΥΖΕΛΛΟΥ ΗΡΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 367133 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009      
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 356527 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009      
1 ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 357076 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009      
2 ΜΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 366205 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 44”63   10
2 ΜΑΡΙΝΟΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2002 348269 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ      
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤ/ΝΑ 2004 357002 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ      
2 ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 359693 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ      
6 ΚΟΥΤΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 359694 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 46”51   2
6 ΜΑΓΚΟΥ ΑΣΤΕΡΟΥΛΑ 2003 357003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ      
6 ΤΣΑΚΙΡΗ ΔΙΑΣΟΖΟΥΣΑ 2002 335050 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ      
6 ΣΑΛΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 360095 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ      
4 ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 347629 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 45”51   6
4 ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ 2003 355128 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000      
4 ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 2004 348432 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000      
4 ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΡΕΤΗ     ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000      
5 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 45”96   4
5 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ      
5 ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ     ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ      
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΙΑ     ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ      
4Χ300Μ ΠΚΑ            
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ   ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ 2002 347632 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3’08”36   18
1 ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 353385 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000      
1 ΣΑΒΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 344193 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000      
1 ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 353388 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000      
2 ΚΑΛΕΡΕ ΑΝΘΗ 2002 356999 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 3’41”82    
2 ΜΑΓΚΟΥ ΑΣΤΕΡΟΥΛΑ 2003 357003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ      
2 ΛΑΟΥΜΤΖΗ ΦΙΛΙΤΣΑ 2004 356167 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ      
2 ΠΕΤΡΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 364389 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ      
  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ      
    ΠΠ Α ΠΚ Α ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
10 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 0 3 3
8 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 0 14 14
  ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 0 0 0
6 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 2 23 25
1 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 56 73 129
4 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΕΜ. Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2 43 45
  Α.Ο. ΣΥΜΗΣ 0 0 0
9 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 3 1 4
5 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 18 17 35
2 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 0 69 69
7 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 0 15 15
3 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 20 40 60
         
         
  ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ      
1 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 129    
2 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 69    
3 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 60    
4 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΕΜ. Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 45    
5 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 35    
6 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 25    
7 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 15    
8 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 14    
9 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 4    
10 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 3    
  Α.Ο. ΣΥΜΗΣ 0    
  ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 0    
         
Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.