ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ “ΡΟΔΟΣ 2017”

ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΠΟΥ ΔΙΕΞΉΧΘΗΚΕ ΣΤΟ ΔΑΚ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017, ΣΗΜΕΙΩΘΗΚΑΝ ΠΟΛΛΈΣ ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ. ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΞΕΧΩΡΙΣΑΝ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.

 
1) ΣΤΑ 60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Η ΜΑΡΙΑ ΠΙΝΝΗ ΤΟΥ Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ, ΜΕ ΕΠΙΔΟΣΗ 8΄΄50.
 
2) ΣΤΑ 60Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ Η ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ ΤΟΥ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΜΕ ΕΠΙΔΟΣΗ 8΄΄71.
 
3) ΣΤΟ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Ο ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΜΕ ΕΠΊΔΟΣΗ 6.74Μ.
 
4) ΣΤΟ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ Ο ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΜΕ ΕΠΙΔΟΣΗ 5.12Μ.
 
5) ΣΤΟ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ Η ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ ΤΟΥ Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΕ 4.56Μ ΚΑΙ Η ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΟΥ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΜΕ 4.47Μ. 
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:
           
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ          
60Μ ΑΝΔΡΩΝ          
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 7΄΄27 1ΟΣ  
ΠΡΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 7΄΄45 2ΟΣ  
ΑΔΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1985 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7΄΄53 3ΟΣ  
ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 1994 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 7΄΄54 4ΟΣ  
ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1991 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 8΄΄55 5ΟΣ  
ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 8΄΄89 6ΟΣ  
ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1969 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 8΄΄94 7ΟΣ  
60Μ ΠΑΙΔΩΝ          
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7΄΄91 1ΟΣ  
ΚΑΡΡΑΤΕΛΛΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2000 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7΄΄93 2ΟΣ  
ΣΙΑΠΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2001 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7΄΄95 3ΟΣ  
ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 8΄΄08 4ΟΣ  
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 8΄΄37 5ΟΣ  
60Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ          
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΝΑΪ 2000 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8΄΄28  
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2001 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8΄΄57  
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄72  
60Μ ΝΕΑΝΙΔΩΝ          
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
ΓΚΑΜΙΣ ΡΑΦΑΕΛΑ (Ν) 1998 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8΄΄17  
60Μ ΠΠΑ          
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ.  ΘΕΣΗ  
ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8΄΄3 1ΟΣ  
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄4 2ΟΣ  
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄8 3ΟΣ  
           
           
60Μ ΠΚΑ          
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 8΄΄43  
ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8΄΄60  
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 8΄΄64  
ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 8΄΄94  
ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8΄΄97  
ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄22  
ΒΟΓΙΑΤΖΗ  ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄24  
ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 9΄΄24  
ΖΙΒΑΝΟΒΙΤΣ ΑΝΤΖΕΛΑ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄44  
ΚΙΤΣΑΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄51 10Η  
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄54 11Η  
ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ 2003 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 9΄΄61 12Η  
ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄67 13Η  
ΝΕΓΚΡΟΥΣΤΟΥΕΒΑ ΝΤΑΡΙΑ  2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄71 14Η  
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄76 15Η  
ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄86 16Η  
ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄94 17Η  
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10΄΄10 18Η  
ΤΣΙΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10΄΄83 19Η  
ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 10΄΄93 20Η  
ΖΑΡΚΑΔΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11΄΄40 21Η  
60Μ ΠΠΒ          
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2005 ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 9΄΄09 1ΟΣ  
ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄26 2ΟΣ  
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄28 3ΟΣ  
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9΄΄52 4ΟΣ  
ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9΄΄56 5ΟΣ  
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄99 6ΟΣ  
ΚΟΛΟΒΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2004 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10΄΄05 7ΟΣ  
ΤΣΑΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 10΄΄25 8ΟΣ  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
  60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ        
ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ (Γ) 1990 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 8΄΄50  
60Μ ΠΚB          
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8΄΄71  
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄02  
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ 2005 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄16  
ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄18  
ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄26  
ΠΑΙΝΕΣΗ ΙΣΜΗΝΗ 2004 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄37  
ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄37  
ΣΑΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄40  
Χ’ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄46  
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄52 10Η  
ΡΑΠΤΗ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄71 11Η  
ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄77 12Η  
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9΄΄78 13Η  
ΑΡΓΕΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄82 14Η  
ΑΔΑΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10΄΄05 15Η  
ΧΡΗΣΤΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 10΄΄31 16Η  
ΚΑΨΑΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10΄΄35 17Η  
ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΠΑΝΕΡΜΙΩΤΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 10΄΄61 18Η  
ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ DNF DNF  
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝ.          
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ ΘΕΣΗ  
ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ (Γ) 1990 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 8΄΄4  
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Ε.Σ.        
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ ΘΕΣΗ  
ΝΤΑΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΠΑΙΔΩΝ)   ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ       ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓ. 9΄΄0 1ΟΣ  
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ        
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
ΝΤΑΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Ε)   ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 6.00 1ΟΣ  
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ        
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  (Π)   ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 6.74 1ΟΣ  
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ        
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΝΔΡΩΝ) 1990 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6.80 1ΟΣ  
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ          
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5.12 1ΟΣ  
ΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.28 2ΟΣ  
ΚΟΥΝΕΓΕΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.20 3ΟΣ  
ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΓΙΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.15 4ΟΣ  
ΠΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.72 5ΟΣ  
ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.27 6ΟΣ  
ΝΤΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.22 7ΟΣ  
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ          
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ (Κ) 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.92  
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ          
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.66  
ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.47  
ΣΟΦΙΑ    ΠΑΠΠΟΥ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.26  
ΜΙΧΕΛΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.92  
ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.90  
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.87  
ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.54  
ΡΟΥΣΣΟΥ  ΑΡΓΥΡΩ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.45  
ΜΙΡΑΚΑ ΠΑΟΛΑ    ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.40  
ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ          
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.48  
ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΔΟΥΚΙΣΣΑ 2001 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.40  
ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΕΦΗΒΩΝ      
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
ΝΤΑΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Ε)   ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 12.75 1ΟΣ  
ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ      
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Π)   ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 13.55 1ΟΣ  
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ        
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ  
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.56  
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.47  
ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.97  
Χ’ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.96  
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 3.94  
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.93  
Χ’ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.82  
ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.80  
ΓΚΕΛΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.76  
ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.66 10Η  
ΝΤΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.54 11Η  
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.42 12Η  
ΓΟΥΛΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.35 13Η  
ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.20 14Η  
ΣΚΟΥΛΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.12 15Η  
ΑΜΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2.98 16Η  
ΓΡΙΒΑ ΛΥΓΕΡΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 2.90 17Η  
           
           
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 5Χ50Μ ΠΚΒ      
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ      
ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 38΄΄75      
ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ (1)  39΄΄13      
ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ (2)  40΄΄69      
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 5Χ50Μ ΠΠΒ          
ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 40΄΄44      
 
 
 
 
 
 
 
Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.