ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ
eas segas dodekanisou

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΣ/ΚΟΥ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΡΟΔΟΣ – ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016- ΙΩ. ΠΡΩΤΟΣ ΣΟΡΩΝΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1000M ΒΑΘΜΟΙ
1 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 348258 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 2.50.93 9
2 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 351850 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 2.52.69 1
3 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 352615 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.32.56
100ΕΜΠ
1 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 348193 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.97 9
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 342348 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 14.80 7
3 ΦΑΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 338172 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 15.14 6
4 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 336238 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15.31 5
5 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 355950 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16.23 2
6 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 359681 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 17.44 1
150Μ
1 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2001 348372 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 19.39 2
2 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 345108 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 21.01
3000Μ
1 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 346710 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.18.90 2
300ΕΜΠ
1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 350445 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 43.42 9
2 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 2001 335544 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 49.62 1
3 ΕΠΙΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 347533 Γ.Σ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 51.22
300Μ
1 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΜΜΑΣ 2002 348260 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 40.96 7
2 ΚΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 329652 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 41.70 5
3 ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 2002 359683 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 42.41 4
4 ΣΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 345627 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 42.69 3
5 XAΡΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 355056 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 43.08 2
6 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 351144 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 45.49 1
7 ΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 351146 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 45.85
600Μ
1 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 348313 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 1.38.46 3
2 ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 346281 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 1.44.98 1
80Μ
1 ΜΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2001 339784 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 9.94 9
2 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003 355234 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10.43 3
3 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 350525 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 10.46 2
4 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 2001 343771 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 10.76 1
5 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 343338 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 11.25
6 ΠΟΚΙΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 346509 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.94
7 ΚΟΝΤΟΥΔΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 348510 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 12.89
8 ΚΟΥΡΟΥΜΑΝΟΣ ΖΗΣΗΣ 2003 351174 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.94
9 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ 2003 359684 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.33
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 343338 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 34.90 2
2 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 347424 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 32.20
3 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 31.00
4 ΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 351146 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 28.10
5 ΚΑΝΙΑΡΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2002 358047 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 16.20
ΚΟΝΤΩ
1 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 336238 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.80 9
2 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 348193 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.40 7
3 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 355950 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.00 6
4 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 2001 335544 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.40
5 ΣΦΥΡΙΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 2002 336241 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.10
ΜΗΚΟΣ
1 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 330867 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 6.88 9
2 ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 349732 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.90
3 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 336353 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.69
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 330867 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 13.27 9
2 ΦΑΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 338172 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 10.86
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΚΙΡΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 345628 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 11.90 3
2 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 347424 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 11.55 1
3 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 330747 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.35
4 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 357373 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10.45
5 ΚΑΨΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 336510 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.60
6 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2001 348372 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 8.30
7 ΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2001 324183 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8.10
8 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 353127 Γ.Σ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 7.50
9 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 6.80
10 ΚΑΝΙΑΡΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2002 358047 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 6.15
11 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 336353 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 5.55
12 ΓΡΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 355712 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.20
ΣΦΥΡΑ
1 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 357373 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 41.33 3
2 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 330747 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 40.33 1
3 ΚΑΨΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 336510 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.19
ΥΨΟΣ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 342348 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 1.60 2
4Χ80Μ
1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 40.64 4
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2 ΚΟΥΡΟΥΜΑΝΟΣ ΖΗΣΗΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 46.95
ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ
4Χ300Μ
1 ΧΑΡΑΜΗΣ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 2.52.16 8
ΚΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΜΜΑΣ
ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2 ΜΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 2.54.44 4
ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ
3 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.04.90 2
ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
1000M
1 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 351153 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 3.31.76 5
2 ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2001 336270 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.32.08 3
3 ΚΑΜΙΤΣΗ ΚΑΡΑΤΖΙΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ 2003 349809 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.38.52 2
4 ΚΑΠΠΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 357477 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.53.25 1
5 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 350063 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.59.87
150M
1 ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 348601 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 19.80 9
2 ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ 2003 347150 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 20.93 4
3 ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ 2003 353388 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 21.20 3
4 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 353902 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 21.64 2
5 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ 2003 350056 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 21.98 1
6 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ 2002 335258 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 22.85
7 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΞΕΝΗ 2002 356165 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 23.01
8 ΦΥΡΑΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ 2001 350106 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 23.14
9 ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 2001 338749 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 23.64
10 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2001 357005 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 23.76
11 ΚΟΥΤΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 359694 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 23.78
12 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 348375 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 23.82
13 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ 2001 357006 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 23.83
14 ΠΙΡΠΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 359613 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25.26
15 ΚΑΛΛΙΓΑ ΝΤΙΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 351974 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 25.45
16 ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ 2003 345106 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 26.14
17 ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ 2003 ΜΕΤΑΓΓΡΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 26.48
3000ΒΑΔΗΝ
1 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 339098 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.47.50
2 ΒΗΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 357222 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.47.72
3 ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΑΜΑΝΤΑ 2003 350109 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.47.98
300Μ
1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 43.39 9
2 ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 326970 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 43.49 7
3 ΣΑΒΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344193 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 45.69 6
4 ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΝΑ 2002 347632 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 45.93 5
5 ΝΤΑΣΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 353339 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 50.51
6 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 342909 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 51.85
7 ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ 2002 348546 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 56.09
8 ΜΠΟΤΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΣΑΒΒΙΝΑ 2001 359556 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 73.80
600Μ
1 ΜΙΑΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 339653 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1.48.53 2
2 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 343342 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 2.03.80
3 ΚΑΤΣΑΡΑ ΣΜΑΡΟΥΛΑ 2003 350112 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2.07.16
80ΕΜΠ
1 ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 336271 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.92 9
2 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344028 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.37 3
3 ΣΕΛΙΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 350808 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15.86 2
4 ΤΟΤΟΛΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 348995 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15.94 1
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 325808 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 18.09
300ΕΜΠ
1 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 346851 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 50.38 9
80Μ
1 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 351148 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 11.28 9
2 ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2001 326215 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 11.34 7
3 ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 348014 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.41 6
4 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 336347 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.41 5
5 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 350057 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 11.44 4
6 ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 340608 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.65 3
7 ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 347629 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11.82 2
8 ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 345632 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 11.85 1
9 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 355202 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 11.88 1
10 ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ 2003 343761 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.91 1
11 ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ 2003 355128 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 12.07
12 ΖΙΒΑΝΟΒΙΤΣ ΑΝΤΖΕΛΑ 2003 355954 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.18
13 ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 338750 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.38
14 ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ 2003 348368 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 12.43
15 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 338753 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.48
16 ΣΑΛΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 12.50
17 ΜΩΡΕ ΓΙΑΣΕΜΗ 2002 348231 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 12.59
18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 354025 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.65
19 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ 2001 348614 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.91
20 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 337765 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.00
21 ΖΑΧΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 325298 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.07
22 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 349733 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.10
23 ΚΑΛΛΕΡΕ ΑΝθΗ 2002 356999 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 13.17
24 ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΠΟΥ 2003 335545 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.19
ΜΥΤΙΛΙΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 359693 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ DNF
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 337346 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 34.30 9
2 ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2003 353387 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 21.00
3 ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ 2002 355963 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 20.20
4 ΜΠΟΥΤΣΑΪ ΤΖΟΑΝΝΑ 2001 354810 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 14.40
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001 330748 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 24.25 3
2 ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2001 342337 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2001 22.62 1
ΚΟΝΤΩ
1 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344028 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.50 9
ΜΗΚΟΣ
1 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 336347 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.71 6
2 ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΔΟΥΚΙΣΣΑ 2001 336513 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.65 4
3 ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2001 326215 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 4.62 3
4 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 338753 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.58 2
5 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 337344 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 4.52 1
6 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 325808 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.29
7 ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 348014 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.28
8 ΛΩΡΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2001 339756 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 4.14
9 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 337764 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.95
10 ΜΩΡΕ ΓΙΑΣΕΜΗ 2002 348231 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 3.94
11 ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ 2003 350058 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.90
12 ΓΚΑΡΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ 2003 350455 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.84
13 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ 2001 348614 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.81
14 ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 337855 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.76
15 ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 349814 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.55
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ 2001 342336 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 10.55 9
2 ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2001 342337 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.90 4
3 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ 2001 324026 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9.40 3
4 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ 2002 348594 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 8.90 2
5 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001 330748 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8.30 1
6 ΠΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2002 356998 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 8.10
7 ΧΑΝΤΑΜ ΜΑΡΙΑΜ 2002 355963 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7.65
8 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 337346 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 7.35
9 ΚΕΡΙ ΕΙΡΗΝΗ 2001 357218 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 6.30
10 ΜΠΟΥΤΣΑΪ ΤΖΟΑΝΝΑ 2001 354810 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 5.80
ΣΦΥΡΑ
1 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ 2001 324026 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 48.98 9
2 ΑΡΓΥΡΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 2001 350449 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 26.73
ΥΨΟΣ
1 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2001 336266 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.50 9
2 ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ 2001 332832 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.38 2
3 ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 355112 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1.33 1
4Χ80Μ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 42.39 18
ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΔΟΥΚΙΣΣΑ
ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
2 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 43.54 14
ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ
ΚΑΜΙΤΣΗ ΚΑΡΑΤΖΙΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
3 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 45.19 12
ΜΑΡΘΑ Ε
ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ
ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ
4 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 45.86 10
ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΞΕΝΗ
ΣΑΛΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
5 ΜΗΛΙΟΥ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 46.01 8
ΓΚΑΡΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ
ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΕΛΙΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
6 ΜΥΤΙΛΙΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 46.05 6
ΜΑΡΙΝΟΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ
7 ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 46.37 4
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΛΩΡΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ
8 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 48.15 2
ΚΑΛΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ
ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ
9 ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 52.75
ΜΠΟΤΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΣΑΒΒΙΝΑ
ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ
4Χ300Μ
1 ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΝΑ Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.13.34 4
ΣΑΒΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ
ΜΙΑΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
2 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 3.18.47 2
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ
ΚΑΤΖΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ
ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
3 ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.31.08
ΤΟΤΟΛΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
4 ΖΑΧΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.37.72
ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΠΑ ΠΚΑ ΣΥΝΟΛΟ
Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 65 42 107
Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 29 40 69
Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3 61 64
Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 39 19 58
Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 51 51
ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 24 10 34
ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 30 30
Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1 20 21
Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 6 6
ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2 1 3
Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 2 2

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΔΙΑΣ/ΚΟΥ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
ΡΟΔΟΣ – ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016- ΙΩ. ΠΡΩΤΟΣ ΣΟΡΩΝΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1000M ΒΑΘΜΟΙ
1 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 348258 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 2.50.93 9
2 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 351850 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 2.52.69 1
3 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 352615 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.32.56
100ΕΜΠ
1 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 348193 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.97 9
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 342348 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 14.80 7
3 ΦΑΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 338172 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 15.14 6
4 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 336238 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15.31 5
5 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 355950 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16.23 2
6 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 359681 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 17.44 1
150Μ
1 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2001 348372 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 19.39 2
2 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 345108 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 21.01
3000Μ
1 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 346710 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.18.90 2
300ΕΜΠ
1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 350445 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 43.42 9
2 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 2001 335544 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 49.62 1
3 ΕΠΙΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 347533 Γ.Σ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 51.22
300Μ
1 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΜΜΑΣ 2002 348260 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 40.96 7
2 ΚΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 329652 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 41.70 5
3 ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 2002 359683 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 42.41 4
4 ΣΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 345627 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 42.69 3
5 XAΡΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 355056 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 43.08 2
6 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 351144 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 45.49 1
7 ΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 351146 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 45.85
600Μ
1 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 348313 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 1.38.46 3
2 ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 346281 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 1.44.98 1
80Μ
1 ΜΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2001 339784 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 9.94 9
2 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003 355234 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10.43 3
3 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 350525 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 10.46 2
4 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 2001 343771 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 10.76 1
5 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 343338 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 11.25
6 ΠΟΚΙΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 346509 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.94
7 ΚΟΝΤΟΥΔΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 348510 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 12.89
8 ΚΟΥΡΟΥΜΑΝΟΣ ΖΗΣΗΣ 2003 351174 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.94
9 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ 2003 359684 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.33
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 343338 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 34.90 2
2 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 347424 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 32.20
3 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 31.00
4 ΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 351146 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 28.10
5 ΚΑΝΙΑΡΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2002 358047 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 16.20
ΚΟΝΤΩ
1 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 336238 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.80 9
2 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 348193 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.40 7
3 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 355950 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.00 6
4 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 2001 335544 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.40
5 ΣΦΥΡΙΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 2002 336241 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.10
ΜΗΚΟΣ
1 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 330867 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 6.88 9
2 ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 349732 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.90
3 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 336353 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.69
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 330867 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 13.27 9
2 ΦΑΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 338172 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 10.86
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΚΙΡΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 345628 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 11.90 3
2 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 347424 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 11.55 1
3 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 330747 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.35
4 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 357373 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10.45
5 ΚΑΨΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 336510 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.60
6 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2001 348372 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 8.30
7 ΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2001 324183 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8.10
8 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 353127 Γ.Σ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 7.50
9 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 6.80
10 ΚΑΝΙΑΡΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2002 358047 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 6.15
11 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 336353 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 5.55
12 ΓΡΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 355712 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.20
ΣΦΥΡΑ
1 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 357373 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 41.33 3
2 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 330747 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 40.33 1
3 ΚΑΨΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 336510 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.19
ΥΨΟΣ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 342348 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 1.60 2
4Χ80Μ
1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 40.64 4
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2 ΚΟΥΡΟΥΜΑΝΟΣ ΖΗΣΗΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 46.95
ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ
4Χ300Μ
1 ΧΑΡΑΜΗΣ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 2.52.16 8
ΚΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΜΜΑΣ
ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2 ΜΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 2.54.44 4
ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ
3 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.04.90 2
ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
1000M
1 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 351153 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 3.31.76 5
2 ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2001 336270 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.32.08 3
3 ΚΑΜΙΤΣΗ ΚΑΡΑΤΖΙΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ 2003 349809 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.38.52 2
4 ΚΑΠΠΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 357477 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.53.25 1
5 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 350063 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.59.87
150M
1 ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 348601 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 19.80 9
2 ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ 2003 347150 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 20.93 4
3 ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ 2003 353388 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 21.20 3
4 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 353902 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 21.64 2
5 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ 2003 350056 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 21.98 1
6 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ 2002 335258 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 22.85
7 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΞΕΝΗ 2002 356165 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 23.01
8 ΦΥΡΑΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ 2001 350106 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 23.14
9 ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 2001 338749 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 23.64
10 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2001 357005 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 23.76
11 ΚΟΥΤΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 359694 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 23.78
12 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 348375 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 23.82
13 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ 2001 357006 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 23.83
14 ΠΙΡΠΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 359613 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25.26
15 ΚΑΛΛΙΓΑ ΝΤΙΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 351974 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 25.45
16 ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ 2003 345106 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 26.14
17 ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ 2003 ΜΕΤΑΓΓΡΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 26.48
3000ΒΑΔΗΝ
1 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 339098 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.47.50
2 ΒΗΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 357222 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.47.72
3 ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΑΜΑΝΤΑ 2003 350109 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.47.98
300Μ
1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 43.39 9
2 ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 326970 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 43.49 7
3 ΣΑΒΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344193 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 45.69 6
4 ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΝΑ 2002 347632 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 45.93 5
5 ΝΤΑΣΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 353339 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 50.51
6 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 342909 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 51.85
7 ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ 2002 348546 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 56.09
8 ΜΠΟΤΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΣΑΒΒΙΝΑ 2001 359556 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 73.80
600Μ
1 ΜΙΑΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 339653 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1.48.53 2
2 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 343342 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 2.03.80
3 ΚΑΤΣΑΡΑ ΣΜΑΡΟΥΛΑ 2003 350112 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2.07.16
80ΕΜΠ
1 ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 336271 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.92 9
2 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344028 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.37 3
3 ΣΕΛΙΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 350808 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15.86 2
4 ΤΟΤΟΛΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 348995 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15.94 1
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 325808 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 18.09
300ΕΜΠ
1 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 346851 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 50.38 9
80Μ
1 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 351148 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 11.28 9
2 ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2001 326215 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 11.34 7
3 ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 348014 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.41 6
4 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 336347 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.41 5
5 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 350057 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 11.44 4
6 ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 340608 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.65 3
7 ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 347629 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11.82 2
8 ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 345632 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 11.85 1
9 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 355202 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 11.88 1
10 ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ 2003 343761 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.91 1
11 ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ 2003 355128 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 12.07
12 ΖΙΒΑΝΟΒΙΤΣ ΑΝΤΖΕΛΑ 2003 355954 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.18
13 ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 338750 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.38
14 ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ 2003 348368 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 12.43
15 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 338753 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.48
16 ΣΑΛΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 12.50
17 ΜΩΡΕ ΓΙΑΣΕΜΗ 2002 348231 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 12.59
18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 354025 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.65
19 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ 2001 348614 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.91
20 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 337765 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.00
21 ΖΑΧΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 325298 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.07
22 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 349733 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.10
23 ΚΑΛΛΕΡΕ ΑΝθΗ 2002 356999 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 13.17
24 ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΠΟΥ 2003 335545 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.19
ΜΥΤΙΛΙΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 359693 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ DNF
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 337346 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 34.30 9
2 ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2003 353387 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 21.00
3 ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ 2002 355963 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 20.20
4 ΜΠΟΥΤΣΑΪ ΤΖΟΑΝΝΑ 2001 354810 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 14.40
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001 330748 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 24.25 3
2 ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2001 342337 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2001 22.62 1
ΚΟΝΤΩ
1 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344028 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.50 9
ΜΗΚΟΣ
1 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 336347 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.71 6
2 ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΔΟΥΚΙΣΣΑ 2001 336513 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.65 4
3 ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2001 326215 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 4.62 3
4 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 338753 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.58 2
5 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 337344 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 4.52 1
6 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 325808 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.29
7 ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 348014 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.28
8 ΛΩΡΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2001 339756 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 4.14
9 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 337764 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.95
10 ΜΩΡΕ ΓΙΑΣΕΜΗ 2002 348231 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 3.94
11 ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ 2003 350058 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.90
12 ΓΚΑΡΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ 2003 350455 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.84
13 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ 2001 348614 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.81
14 ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 337855 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.76
15 ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 349814 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.55
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ 2001 342336 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 10.55 9
2 ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2001 342337 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.90 4
3 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ 2001 324026 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9.40 3
4 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ 2002 348594 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 8.90 2
5 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001 330748 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8.30 1
6 ΠΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2002 356998 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 8.10
7 ΧΑΝΤΑΜ ΜΑΡΙΑΜ 2002 355963 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7.65
8 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 337346 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 7.35
9 ΚΕΡΙ ΕΙΡΗΝΗ 2001 357218 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 6.30
10 ΜΠΟΥΤΣΑΪ ΤΖΟΑΝΝΑ 2001 354810 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 5.80
ΣΦΥΡΑ
1 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ 2001 324026 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 48.98 9
2 ΑΡΓΥΡΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 2001 350449 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 26.73
ΥΨΟΣ
1 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2001 336266 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.50 9
2 ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ 2001 332832 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.38 2
3 ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 355112 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1.33 1
4Χ80Μ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 42.39 18
ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΔΟΥΚΙΣΣΑ
ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
2 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 43.54 14
ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ
ΚΑΜΙΤΣΗ ΚΑΡΑΤΖΙΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
3 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 45.19 12
ΜΑΡΘΑ Ε
ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ
ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ
4 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 45.86 10
ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΞΕΝΗ
ΣΑΛΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
5 ΜΗΛΙΟΥ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 46.01 8
ΓΚΑΡΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ
ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΕΛΙΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
6 ΜΥΤΙΛΙΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 46.05 6
ΜΑΡΙΝΟΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ
7 ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 46.37 4
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΛΩΡΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ
8 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 48.15 2
ΚΑΛΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ
ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ
9 ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 52.75
ΜΠΟΤΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΣΑΒΒΙΝΑ
ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ
4Χ300Μ
1 ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΝΑ Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.13.34 4
ΣΑΒΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ
ΜΙΑΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
2 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 3.18.47 2
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ
ΚΑΤΖΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ
ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
3 ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.31.08
ΤΟΤΟΛΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
4 ΖΑΧΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.37.72
ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΠΑ ΠΚΑ ΣΥΝΟΛΟ
Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 65 42 107
Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 29 40 69
Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3 61 64
Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 39 19 58
Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 51 51
ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 24 10 34
ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 30 30
Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1 20 21
Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 6 6
ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2 1 3
Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 2 2

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΔΙΑΣ/ΚΟΥ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
ΡΟΔΟΣ – ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016- ΙΩ. ΠΡΩΤΟΣ ΣΟΡΩΝΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1000M ΒΑΘΜΟΙ
1 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 348258 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 2.50.93 9
2 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 351850 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 2.52.69 1
3 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 352615 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.32.56
100ΕΜΠ
1 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 348193 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.97 9
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 342348 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 14.80 7
3 ΦΑΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 338172 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 15.14 6
4 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 336238 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15.31 5
5 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 355950 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16.23 2
6 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 359681 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 17.44 1
150Μ
1 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2001 348372 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 19.39 2
2 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 345108 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 21.01
3000Μ
1 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 346710 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.18.90 2
300ΕΜΠ
1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 350445 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 43.42 9
2 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 2001 335544 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 49.62 1
3 ΕΠΙΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 347533 Γ.Σ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 51.22
300Μ
1 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΜΜΑΣ 2002 348260 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 40.96 7
2 ΚΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 329652 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 41.70 5
3 ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 2002 359683 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 42.41 4
4 ΣΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 345627 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 42.69 3
5 XAΡΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 355056 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 43.08 2
6 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 351144 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 45.49 1
7 ΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 351146 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 45.85
600Μ
1 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 348313 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 1.38.46 3
2 ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 346281 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 1.44.98 1
80Μ
1 ΜΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2001 339784 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 9.94 9
2 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003 355234 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10.43 3
3 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 350525 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 10.46 2
4 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 2001 343771 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 10.76 1
5 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 343338 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 11.25
6 ΠΟΚΙΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 346509 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.94
7 ΚΟΝΤΟΥΔΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 348510 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 12.89
8 ΚΟΥΡΟΥΜΑΝΟΣ ΖΗΣΗΣ 2003 351174 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.94
9 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ 2003 359684 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.33
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 343338 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 34.90 2
2 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 347424 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 32.20
3 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 31.00
4 ΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 351146 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 28.10
5 ΚΑΝΙΑΡΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2002 358047 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 16.20
ΚΟΝΤΩ
1 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 336238 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.80 9
2 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 348193 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.40 7
3 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 355950 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.00 6
4 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 2001 335544 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.40
5 ΣΦΥΡΙΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 2002 336241 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.10
ΜΗΚΟΣ
1 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 330867 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 6.88 9
2 ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 349732 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.90
3 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 336353 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.69
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 330867 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 13.27 9
2 ΦΑΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 338172 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 10.86
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΚΙΡΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 345628 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 11.90 3
2 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 347424 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 11.55 1
3 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 330747 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.35
4 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 357373 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10.45
5 ΚΑΨΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 336510 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.60
6 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2001 348372 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 8.30
7 ΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2001 324183 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8.10
8 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 353127 Γ.Σ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 7.50
9 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 6.80
10 ΚΑΝΙΑΡΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2002 358047 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 6.15
11 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 336353 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 5.55
12 ΓΡΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 355712 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.20
ΣΦΥΡΑ
1 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 357373 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 41.33 3
2 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 330747 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 40.33 1
3 ΚΑΨΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 336510 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.19
ΥΨΟΣ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 342348 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 1.60 2
4Χ80Μ
1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 40.64 4
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2 ΚΟΥΡΟΥΜΑΝΟΣ ΖΗΣΗΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 46.95
ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ
4Χ300Μ
1 ΧΑΡΑΜΗΣ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 2.52.16 8
ΚΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΜΜΑΣ
ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2 ΜΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 2.54.44 4
ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ
3 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.04.90 2
ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
1000M
1 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 351153 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 3.31.76 5
2 ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2001 336270 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.32.08 3
3 ΚΑΜΙΤΣΗ ΚΑΡΑΤΖΙΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ 2003 349809 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.38.52 2
4 ΚΑΠΠΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 357477 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.53.25 1
5 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 350063 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.59.87
150M
1 ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 348601 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 19.80 9
2 ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ 2003 347150 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 20.93 4
3 ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ 2003 353388 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 21.20 3
4 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 353902 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 21.64 2
5 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ 2003 350056 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 21.98 1
6 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ 2002 335258 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 22.85
7 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΞΕΝΗ 2002 356165 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 23.01
8 ΦΥΡΑΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ 2001 350106 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 23.14
9 ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 2001 338749 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 23.64
10 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2001 357005 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 23.76
11 ΚΟΥΤΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 359694 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 23.78
12 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 348375 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 23.82
13 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ 2001 357006 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 23.83
14 ΠΙΡΠΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 359613 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25.26
15 ΚΑΛΛΙΓΑ ΝΤΙΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 351974 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 25.45
16 ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ 2003 345106 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 26.14
17 ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ 2003 ΜΕΤΑΓΓΡΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 26.48
3000ΒΑΔΗΝ
1 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 339098 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.47.50
2 ΒΗΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 357222 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.47.72
3 ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΑΜΑΝΤΑ 2003 350109 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.47.98
300Μ
1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 43.39 9
2 ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 326970 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 43.49 7
3 ΣΑΒΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344193 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 45.69 6
4 ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΝΑ 2002 347632 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 45.93 5
5 ΝΤΑΣΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 353339 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 50.51
6 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 342909 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 51.85
7 ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ 2002 348546 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 56.09
8 ΜΠΟΤΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΣΑΒΒΙΝΑ 2001 359556 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 73.80
600Μ
1 ΜΙΑΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 339653 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1.48.53 2
2 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 343342 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 2.03.80
3 ΚΑΤΣΑΡΑ ΣΜΑΡΟΥΛΑ 2003 350112 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2.07.16
80ΕΜΠ
1 ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 336271 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.92 9
2 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344028 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.37 3
3 ΣΕΛΙΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 350808 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15.86 2
4 ΤΟΤΟΛΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 348995 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15.94 1
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 325808 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 18.09
300ΕΜΠ
1 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 346851 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 50.38 9
80Μ
1 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 351148 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 11.28 9
2 ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2001 326215 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 11.34 7
3 ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 348014 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.41 6
4 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 336347 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.41 5
5 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 350057 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 11.44 4
6 ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 340608 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.65 3
7 ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 347629 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11.82 2
8 ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 345632 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 11.85 1
9 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 355202 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 11.88 1
10 ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ 2003 343761 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.91 1
11 ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ 2003 355128 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 12.07
12 ΖΙΒΑΝΟΒΙΤΣ ΑΝΤΖΕΛΑ 2003 355954 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.18
13 ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 338750 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.38
14 ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ 2003 348368 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 12.43
15 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 338753 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.48
16 ΣΑΛΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 12.50
17 ΜΩΡΕ ΓΙΑΣΕΜΗ 2002 348231 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 12.59
18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 354025 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.65
19 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ 2001 348614 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.91
20 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 337765 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.00
21 ΖΑΧΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 325298 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.07
22 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 349733 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.10
23 ΚΑΛΛΕΡΕ ΑΝθΗ 2002 356999 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 13.17
24 ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΠΟΥ 2003 335545 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.19
ΜΥΤΙΛΙΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 359693 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ DNF
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 337346 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 34.30 9
2 ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2003 353387 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 21.00
3 ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ 2002 355963 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 20.20
4 ΜΠΟΥΤΣΑΪ ΤΖΟΑΝΝΑ 2001 354810 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 14.40
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001 330748 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 24.25 3
2 ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2001 342337 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2001 22.62 1
ΚΟΝΤΩ
1 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344028 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.50 9
ΜΗΚΟΣ
1 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 336347 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.71 6
2 ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΔΟΥΚΙΣΣΑ 2001 336513 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.65 4
3 ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2001 326215 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 4.62 3
4 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 338753 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.58 2
5 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 337344 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 4.52 1
6 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 325808 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.29
7 ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 348014 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.28
8 ΛΩΡΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2001 339756 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 4.14
9 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 337764 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.95
10 ΜΩΡΕ ΓΙΑΣΕΜΗ 2002 348231 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 3.94
11 ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ 2003 350058 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.90
12 ΓΚΑΡΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ 2003 350455 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.84
13 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ 2001 348614 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.81
14 ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 337855 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.76
15 ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 349814 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.55
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ 2001 342336 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 10.55 9
2 ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2001 342337 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.90 4
3 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ 2001 324026 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9.40 3
4 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ 2002 348594 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 8.90 2
5 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001 330748 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8.30 1
6 ΠΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2002 356998 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 8.10
7 ΧΑΝΤΑΜ ΜΑΡΙΑΜ 2002 355963 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7.65
8 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 337346 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 7.35
9 ΚΕΡΙ ΕΙΡΗΝΗ 2001 357218 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 6.30
10 ΜΠΟΥΤΣΑΪ ΤΖΟΑΝΝΑ 2001 354810 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 5.80
ΣΦΥΡΑ
1 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ 2001 324026 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 48.98 9
2 ΑΡΓΥΡΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 2001 350449 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 26.73
ΥΨΟΣ
1 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2001 336266 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.50 9
2 ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ 2001 332832 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.38 2
3 ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 355112 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1.33 1
4Χ80Μ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 42.39 18
ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΔΟΥΚΙΣΣΑ
ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
2 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 43.54 14
ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ
ΚΑΜΙΤΣΗ ΚΑΡΑΤΖΙΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
3 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 45.19 12
ΜΑΡΘΑ Ε
ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ
ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ
4 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 45.86 10
ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΞΕΝΗ
ΣΑΛΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
5 ΜΗΛΙΟΥ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 46.01 8
ΓΚΑΡΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ
ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΕΛΙΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
6 ΜΥΤΙΛΙΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 46.05 6
ΜΑΡΙΝΟΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ
7 ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 46.37 4
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΛΩΡΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ
8 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 48.15 2
ΚΑΛΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ
ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ
9 ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 52.75
ΜΠΟΤΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΣΑΒΒΙΝΑ
ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ
4Χ300Μ
1 ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΝΑ Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.13.34 4
ΣΑΒΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ
ΜΙΑΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
2 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 3.18.47 2
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ
ΚΑΤΖΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ
ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
3 ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.31.08
ΤΟΤΟΛΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
4 ΖΑΧΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.37.72
ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΠΑ ΠΚΑ ΣΥΝΟΛΟ
Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 65 42 107
Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 29 40 69
Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3 61 64
Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 39 19 58
Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 51 51
ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 24 10 34
ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 30 30
Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1 20 21
Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 6 6
ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2 1 3
Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 2 2

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1000M ΒΑΘΜΟΙ
6 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 348193 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.97 9
2 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 350445 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 43.42 9
5 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 336238 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.80 9
1 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 348193 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.40 7
2 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 355950 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.00 6
3 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 336238 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15.31 5
4 ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 2002 359683 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 42.41 4
1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 40.64 4
1 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003 355234 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10.43 3
3 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 355950 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16.23 2
9 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 346710 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.18.90 2
5 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.04.90 2
3 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 359681 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 17.44 1
7 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 2001 335544 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 49.62 1
3 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 330747 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 40.33 1 65
2 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 352615 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.32.56
1 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ 2003 359684 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.33
4 ΣΦΥΡΙΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 2002 336241 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.10
2 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 330747 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.35
3 ΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2001 324183 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8.10
1 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 2001 335544 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.40
4 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 2001 343771 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 10.76 1
2 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 345108 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 21.01
8 ΚΟΥΡΟΥΜΑΝΟΣ ΖΗΣΗΣ 2003 351174 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.94
2 ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 349732 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.90
3 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 336353 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.69
11 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 336353 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 5.55
12 ΓΡΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 355712 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.20
2 ΚΟΥΡΟΥΜΑΝΟΣ ΖΗΣΗΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 46.95
1 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 357373 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 41.33 3
6 ΠΟΚΙΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 346509 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.94
4 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 357373 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10.45
5 ΚΑΨΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 336510 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.60
3 ΚΑΨΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 336510 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.19
6 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 351144 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 45.49 1
2 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 347424 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 11.55 1
5 XAΡΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 355056 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 43.08 2
4 ΣΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 345627 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 42.69 3
1 ΚΙΡΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 345628 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 11.90 3
2 ΚΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 329652 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 41.70 5
1 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΜΜΑΣ 2002 348260 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 40.96 7
1 ΧΑΡΑΜΗΣ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 2.52.16 8
1 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 348258 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 2.50.93 9 39
7 ΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 351146 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 45.85
2 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 347424 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 32.20
4 ΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 351146 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 28.10
1 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2001 348372 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 19.39 2
5 ΚΑΝΙΑΡΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2002 358047 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 16.20
6 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2001 348372 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 8.30
10 ΚΑΝΙΑΡΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2002 358047 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 6.15
3 ΕΠΙΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 347533 Γ.Σ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 51.22
8 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 353127 Γ.Σ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 7.50
2 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 351850 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 2.52.69 1
2 ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 346281 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 1.44.98 1
1 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 343338 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 34.90 2
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 342348 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 1.60 2
1 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 348313 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 1.38.46 3
2 ΜΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 2.54.44 4
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 342348 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 14.80 7
1 ΜΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2001 339784 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 9.94 9 29
5 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 343338 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 11.25
3 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 31.00
9 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 6.80
3 ΦΑΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 338172 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 15.14 6
1 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 330867 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 6.88 9
1 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 330867 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 13.27 9 24
2 ΦΑΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 338172 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 10.86
3 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 350525 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 10.46 2
7 ΚΟΝΤΟΥΔΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 348510 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 12.89
100ΕΜΠ
150Μ
3000Μ
300ΕΜΠ
300Μ
600Μ
80Μ
ΑΚΟΝΤΙΟ
ΚΟΝΤΩ
ΜΗΚΟΣ
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΣΦΑΙΡΑ
ΣΦΥΡΑ
ΥΨΟΣ
4Χ80Μ
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ
4Χ300Μ
ΚΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΜΜΑΣ
ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
1000M
1 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ 2001 324026 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 48.98 9
1 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344028 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.50 9
5 ΜΗΛΙΟΥ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 46.01 8
2 ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2001 336270 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.32.08 3
2 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344028 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.37 3
1 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001 330748 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 24.25 3
3 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ 2001 324026 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9.40 3
3 ΣΕΛΙΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 350808 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15.86 2
4 ΤΟΤΟΛΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 348995 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15.94 1
5 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001 330748 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8.30 1 42
6 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 342909 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 51.85
12 ΓΚΑΡΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ 2003 350455 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.84
14 ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 337855 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.76
15 ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 349814 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.55
2 ΑΡΓΥΡΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 2001 350449 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 26.73
3 ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.31.08
1 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 336347 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.71 6
4 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 336347 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.41 5
6 ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 340608 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.65 3
4 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 338753 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.58 2
8 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 48.15 2
10 ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ 2003 343761 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.91 1
3 ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 355112 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1.33 1 20
9 ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 2001 338749 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 23.64
15 ΚΑΛΛΙΓΑ ΝΤΙΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 351974 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 25.45
16 ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ 2003 345106 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 26.14
17 ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ 2003 ΜΕΤΑΓΓΡΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 26.48
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 325808 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 18.09
13 ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 338750 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.38
15 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 338753 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.48
18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 354025 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.65
19 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ 2001 348614 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.91
21 ΖΑΧΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 325298 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.07
22 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 349733 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.10
6 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 325808 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.29
13 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ 2001 348614 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.81
4 ΖΑΧΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.37.72
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 42.39 18
1 ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 348601 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 19.80 9
1 ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 336271 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.92 9
1 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2001 336266 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.50 9
3 ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 348014 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.41 6
2 ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ 2003 347150 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 20.93 4
2 ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΔΟΥΚΙΣΣΑ 2001 336513 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.65 4
2 ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ 2001 332832 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.38 2 61
8 ΦΥΡΑΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ 2001 350106 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 23.14
14 ΠΙΡΠΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 359613 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25.26
1 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 339098 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.47.50
2 ΒΗΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 357222 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.47.72
3 ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΑΜΑΝΤΑ 2003 350109 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.47.98
3 ΚΑΤΣΑΡΑ ΣΜΑΡΟΥΛΑ 2003 350112 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2.07.16
12 ΖΙΒΑΝΟΒΙΤΣ ΑΝΤΖΕΛΑ 2003 355954 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.18
20 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 337765 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.00
24 ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΠΟΥ 2003 335545 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.19
3 ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ 2002 355963 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 20.20
7 ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 348014 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.28
9 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 337764 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.95
7 ΧΑΝΤΑΜ ΜΑΡΙΑΜ 2002 355963 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7.65
9 ΚΕΡΙ ΕΙΡΗΝΗ 2001 357218 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 6.30
3 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 45.19 12
1 ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ 2001 342336 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 10.55 9
3 ΣΑΒΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344193 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 45.69 6
4 ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΝΑ 2002 347632 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 45.93 5
2 ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2001 342337 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.90 4
1 ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΝΑ Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.13.34 4
3 ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ 2003 353388 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 21.20 3
1 ΜΙΑΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 339653 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1.48.53 2
7 ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 347629 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11.82 2
4 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ 2002 348594 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 8.90 2
4 ΚΑΠΠΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 357477 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.53.25 1
2 ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2001 342337 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 22.62 1 51
11 ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ 2003 355128 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 12.07
2 ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2003 353387 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 21.00
1 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 351148 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 11.28 9
1 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 351153 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 3.31.76 5
7 ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 46.37 4
8 ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 345632 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 11.85 1 19
8 ΛΩΡΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2001 339756 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ 4.14
12 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 348375 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 23.82
7 ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ 2002 348546 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 56.09
8 ΜΠΟΤΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΣΑΒΒΙΝΑ 2001 359556 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 73.80
14 ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ 2003 348368 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 12.43
4 ΜΠΟΥΤΣΑΪ ΤΖΟΑΝΝΑ 2001 354810 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 14.40
10 ΜΠΟΥΤΣΑΪ ΤΖΟΑΝΝΑ 2001 354810 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 5.80
9 ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 52.75
4 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 45.86 10
1 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 346851 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 50.38 9
1 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 337346 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 34.30 9
2 ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 326970 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 43.49 7
4 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 353902 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 21.64 2
2 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 3.18.47 2
5 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 337344 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 4.52 1 40
6 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ 2002 335258 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 22.85
7 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΞΕΝΗ 2002 356165 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 23.01
2 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 343342 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 2.03.80
16 ΣΑΛΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 12.50
17 ΜΩΡΕ ΓΙΑΣΕΜΗ 2002 348231 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 12.59
10 ΜΩΡΕ ΓΙΑΣΕΜΗ 2002 348231 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 3.94
8 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 337346 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 7.35
6 ΜΥΤΙΛΙΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 46.05 6
10 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2001 357005 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 23.76
11 ΚΟΥΤΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 359694 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 23.78
13 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ 2001 357006 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 23.83
23 ΚΑΛΛΕΡΕ ΑΝθΗ 2002 356999 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 13.17
ΜΥΤΙΛΙΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 359693 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ DNF
6 ΠΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2002 356998 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 8.10
2 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 43.54 14
1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 43.39 9
5 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 350057 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 11.44 4
3 ΚΑΜΙΤΣΗ ΚΑΡΑΤΖΙΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ 2003 349809 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.38.52 2
5 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ 2003 350056 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 21.98 1 30
5 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 350063 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.59.87
5 ΝΤΑΣΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 353339 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 50.51
11 ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ 2003 350058 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.90
2 ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2001 326215 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 11.34 7
3 ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2001 326215 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 4.62 3 10
9 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 355202 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 11.88 1
150M
3000ΒΑΔΗΝ
300Μ
600Μ
80ΕΜΠ
300ΕΜΠ
80Μ
ΑΚΟΝΤΙΟ
ΔΙΣΚΟΣ
ΚΟΝΤΩ
ΜΗΚΟΣ
ΣΦΑΙΡΑ
ΣΦΥΡΑ
ΥΨΟΣ
4Χ80Μ
ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΔΟΥΚΙΣΣΑ
ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ
ΚΑΜΙΤΣΗ ΚΑΡΑΤΖΙΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΑΡΘΑ Ε
ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ
ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ
ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΞΕΝΗ
ΣΑΛΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΚΑΡΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ
ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΕΛΙΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΑΡΙΝΟΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΛΩΡΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ
ΚΑΛΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ
ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ
ΜΠΟΤΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΣΑΒΒΙΝΑ
ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ
4Χ300Μ
ΣΑΒΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ
ΜΙΑΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ
ΚΑΤΖΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ
ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΟΤΟΛΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.