ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ
ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

Αποτελέσματα & βαθμολογίες του Διασ/κού πρωταθλήματος Στίβου Δωδ/σου

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΤΟΥ ΔΙΑΣΚΟΥ ΠΡΩΤΤΟΣ ΣΤΙΒΟΥ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΗΣ ΔΩΔΣΟΥ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΙΣ 9 ΚΑΙ 10 ΜΑΙΟΥ 2015 ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΜΕΙΡΟΥ ΡΟΔΟΥ “Ι.ΠΡΩΤΟΣ”

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ            
  ΔΙΑΣ/ΚΟΥ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΩΔ/ΣΟΥ      
  ΡΟΔΟΣ- 9-10 ΜΑΙΟΥ 2015- ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΜΕΙΡΟΥ “ι. ΠΡΩΤΟΣ”      
Α ΑΝΔΡΩΝ            
  100Μ            
1 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1997 315865 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.44 2  
2 ΑΔΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1984 329708 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 11.90    
3  ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 325724 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.93    
4 ΜΟΥΣΤΑΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1995 304981 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12.45    
5  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 337344 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12.57    
6 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1970 001542 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12.72    
7 ΓΑΖΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 98 309600 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.85    
8 ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1999 346501 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.04    
9 ΚΟΚΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 99 353901 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.25    
10 ΡΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 338747 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.29    
11 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 99 353338 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.45    
12 ΚΑΤΣΟΥΡΕΛΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 99 353812 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.51    
13 ΒΕΛΕΜΙΡ ΝΙΚΟΛΑ 99 325818 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.68    
14 ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1969 348503 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 14.06    
15 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΑΛΕΞ 99 325807 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 14.36    
  110Μ ΜΠ ΕΜΠΟΔΙΑ            
1 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1988 262067 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14.53 13 ΟΡΙΟ
  1500Μ            
1 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ     ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ 4,20,09 2  
2 ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 348372 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 5,09,58    
  200Μ            
1 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 97 315865 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 22.90 4  
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 326477 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 22.96 2  
3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ 1998 325724 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 24.10 1  
4 ΝΕΜΠΙΟΥ  ΝΤΑΝΙΕΛ 1994 321335 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 24.34    
5 ΑΔΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1984 329708 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 24.82    
6 ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 317102 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 24.84    
7 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1999 337344 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 25.46    
8 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 1997 340179 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 25.50    
9 ΜΟΥΣΤΑΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1995 304981 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 25.90    
10 ΚΑΠΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   352342 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 28.04    
11 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 99 325807 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 29.51    
  3000Μ Φ.Ε.            
1 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ     ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ 10,12,50 13 ΟΡΙΟ
  400Μ Μ’ ΕΜΠΟΔΙΑ            
1 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1988 262067 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 56.51 13 ΟΡΙΟ
2 ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΝΤΕΡΤΟΥΣΑ 1997 337536 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 59.73 2  
3 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 1997 340179 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 60.71 1  
  400Μ            
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 326477 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 52.20 4  
2 ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΝΤΕΡΤΟΥΣΑ 1997 337536 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 53.32 2  
3 ΝΕΜΠΙΟΥ  ΝΤΑΝΙΕΛ 1994 321335 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 53.76 1  
4 ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 317102 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 55.19    
5 ΚΙΚΟΥΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ 1995 315782 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 59.78    
6 ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 348372 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 59.92    
  800Μ            
1 ΚΙΚΟΥΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ 1995 315782 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 2,04,06 2  
2 ΚΑΝΙΑΡΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ   352219 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 2,45,31    
  ΑΚΟΝΤΙΟ            
1 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 256168 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 69.65 13 ΟΡΙΟ
2 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 199473 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 57.90 11 ΟΡΙΟ
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΟΓΚΑΣ 1994 317510 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 56.93 10 ΟΡΙΟ
4 ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 318298 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 44.03 1  
5 ΧΑΛΚΙΤΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1996 305716 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 40.40    
6 ΓΑΖΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 98 309600 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 30.40    
  ΔΙΣΚΟΣ            
1 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 74 221960 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 32.30    
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΟΓΚΑΣ 1994 317510 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 32.20    
3 ΠΙΧΕΒΕ ΔΕΛΟΥΔΗΣ 95 311669 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 30.20    
4 ΚΟΥΣΚΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 97 314524 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 26.85    
  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ            
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998   Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.85 13 ΟΡΙΟ
2 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 315419 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.90 1  
  ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 318298 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΑΚΥΡΟΣ    
  ΜΗΚΟΣ            
1 ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 1983 207217 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 6.92 13 ΟΡΙΟ
2 ΚΟΚΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 99 353901 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.92    
3 ΡΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 338747 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.86    
4 ΒΕΛΕΜΙΡ ΝΙΚΟΛΑ 99 325818 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.75    
  ΣΦΑΙΡΑ            
1 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 1970 130697 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13.47 2  
2 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 74 221960 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.01    
3 ΚΟΥΣΚΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 97 314524 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10.59    
4 ΠΙΧΕΒΕ ΔΕΛΟΥΔΗΣ 95 311669 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.99    
5 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 323081 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 8.97    
  ΣΦΥΡΑ            
1 ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1993 305605 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 39.87    
  ΣΚΥΤ/ΜΙΑ 4Χ100Μ            
1 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ     Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 45.52 6  
  ΜΟΥΣΤΑΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ            
  ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            
  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ            
2 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ     ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 45.80 2  
  ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            
  ΝΕΜΠΙΟΥ  ΝΤΑΝΙΕΛ            
  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ            
3 ΚΑΠΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ 58.69    
  ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ            
  ΚΑΝΙΑΡΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ            
  ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ            
  ΣΚΥΤ/ΜΙΑ 4Χ400Μ            
  ΡΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4,51,16    
  ΚΟΚΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ            
  ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ            
  ΚΑΤΣΟΥΡΕΛΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ            
               
               
  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ            
1 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 60          
2 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 23          
3 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 15          
4 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ 15          
5 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 15          
6 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 6          

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ            
  ΔΙΑΣ/ΚΟΥ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΩΔ/ΣΟΥ      
  ΡΟΔΟΣ- 9-10 ΜΑΙΟΥ 2015- ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΜΕΙΡΟΥ ” Ι. ΠΡΩΤΟΣ”      
               
  100Μ Μ’ ΕΜΠΟΔΙΑ         ΒΑΘΜΟΙ  
1 ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1990 269136 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 13.56 13 ΟΡΙΟ
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 1995 301600 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 14.23 11 ΟΡΙΟ
  100Μ            
1 ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1989 268132 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.98 13 ΟΡΙΟ
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 1995 301600 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 12.45 11 ΟΡΙΟ
3 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 98 315868 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.99 6  
4 ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1998 318295 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.08 5  
5 ΘΑΝΑΣΗ  ΙΩΑΝΝΑ 98 319449 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.25 4  
6 ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 99 325810 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.48 3  
7 ΕΛΕΝΗ ΠΗ 1996 309160 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 13.60 2  
8 ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 99 311021 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.71 1  
9 ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 99 318294 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.81    
10 ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 99 343770 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 14.63    
11 ΔΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 99 345776 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 16.29    
  1500Μ            
1 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 99 329264 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 5,45,61    
2 ΘΕΟΔΩΡΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 99 332424 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 6,34,94    
  200Μ            
1 ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1989 268132 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 24.90 13 ΟΡΙΟ
2 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΥΛΛΙΑ 1999 327228 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 26.62 5  
3 ΘΑΝΑΣΗ  ΙΩΑΝΝΑ 98 319449 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 27.15 4  
4 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 98 315868 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 27.34 3  
5 ΠΙΖΑΝΙΑ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 1998 305446 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ 27.34 2  
6 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 344030 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 27.49 1  
7 ΕΛΕΝΗ ΠΗ 1996 309160 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 28.60    
8 ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 98 321807 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 29.60    
  800Μ            
1 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 282000 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ 2,21,37 13 ΟΡΙΟ
  400Μ            
1 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΥΛΛΙΑ 1999 327228 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 59.64 13 ΟΡΙΟ
2 ΠΙΖΑΝΙΑ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 1998 305446 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ 1,01,57 2  
3 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 344030 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 1,01,98 1  
4 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 99 329264 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1,09,42    
5 ΘΕΟΔΩΡΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 99 332424 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΕΓΚΑΤ    
  ΑΚΟΝΤΙΟ            
1 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 318293 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 37.62 13 ΟΡΙΟ
  ΔΙΣΚΟΣ            
1 ΔΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 99 345776 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 22.95    
  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ            
  ΜΑΡΗ ΚΛΕΙΩ 1996   Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΑΚΥΡΗ    
  Χ’ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1999 330743 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΑΚΥΡΗ    
  ΜΗΚΟΣ            
1 ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 99 325810 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 5.48 13 ΟΡΙΟ
2 ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1998 318295 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5.07 1  
3 ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 99 343770 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.18    
  ΣΦΑΙΡΑ            
1 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 318293 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10.25 2  
2 ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ 1990 264211 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9.03    
  ΣΦΥΡΑ            
1 ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ 1990 264211 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 43.75 13 ΟΡΙΟ
  ΤΡΙΠΛΟΥΝ            
1 ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 98 321807 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 10.65 2  
  ΥΨΟΣ            
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 96 303015 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.65 13 ΟΡΙΟ
  3000Μ.Φ.Ε            
1 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 282000 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ 11,12,36 13 ΟΡΙΟ
  ΣΚΥΤ/ΜΙΑ 4Χ100Μ            
1 ΜΑΡΗ ΚΛΕΙΩ     Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 51.91 4  
  ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ            
  ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ            
  ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ            
  ΣΚΥΤ/ΜΙΑ 4Χ400Μ            
1 ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ     Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4,22,57    
  ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ            
  ΘΑΝΑΣΗ  ΙΩΑΝΝΑ            
  ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ            
               
               
  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ            
1 Α.Γ.Ε.Σ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 66          
2 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 35          
3 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ 30          
4 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 27          
5 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 22          
6 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 20          

allaksogolies.gr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.