ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ
VOLLEY

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ VOLLEY ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 6-7/2/2016

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β’   –   ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Α’ (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔ.)
0        –     3
1)12-25/20’  2)08-25/20’  3)11-25/20’
Α’  ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ   Σημ. ΔΟΣΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β’: (ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.)ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΑΓΓ.(Α)-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛ.-ΠΑΝΙΕΡΑ ΒΕΝ.-ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΑΝ.-ΖΕΡΒΑΚΗ ΤΡ.-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚ.-ΤΟΥΡΟΥΜΟΓΛΟΥ ΕΜΠ.-ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΕΥΑΝ.-ΜΠΑΡΚΑ ΔΕΣ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Α’: ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ ΕΛ.-ΠΡΟΒΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣ.-ΡΟΜΠΑ ΜΑΡ.-ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΚΑΤ.(Α)-ΤΣΑΚΙΡΗ ΒΑΣ.-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝ.-ΤΑΚΟ ΑΙΜ.-ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΔΕΣ.
ΑΕΣΠ ΦΟΙΝΙΚΑΣ   –   ΡΣΦΠ ΤΕΛΧΙΝΙΣ (ΝΕΑΝΙΔΩΝ)
0     –     3
1)21-25/22’  2)19-25/27’  3)27-29/35’
Α’  ΠΑΤΤΑΣ  Σ.    Σημ. ΚΡΙΤΣΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ: (ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λ.)ΚΑΠΠΑ ΧΡΥΣ.(Α)-ΣΚΟΥΦΡΗ ΜΑΡ.-ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΤΗ ΕΙΡ.-ΠΙΠΟΥ ΜΑΡ.-ΚΟΥΚΙΑΔΕΣ.- ΚΑΛΦΑ ΠΗΓ.-ΖΟΤΑ ΝΙΚ.-ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡ.-ΣΑ’Ι’ΤΗ ΜΑΡ.(Λ)-ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΑ ΚΥΡ.-ΠΟΡΔΑΜΝΗ ΖΩΗ.
ΤΕΛΧΙΝΙΣ: (ΤΣΙΜΙΣΙΡΗΣ Μ.)ΚΩΣΤΑΡΑ ΡΑΦ.-ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΑΛΕΞ.-ΚΟΥΦΟΜΑΝΩΛΗ ΙΩΑΝΝ.-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΜΠ.-ΚΩΤΗ ΑΓΓ.-ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ ΝΙΚ.(Α)-ΤΕΡΖΙΟΥ ΦΑΜΠ.-ΓΚΙΚΑ ΑΝΘ.-ΛΟΡΕΝΖΟΥ ΚΩΝ.
ΑΠΣ ΦΛΟΓΑ   –   ΡΣΦΠ ΤΕΛΧΙΝΙΣ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
0     –     3
1)09-25/20’  2)12-25/17’  3)20-25/28’
Α’ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ   Β’ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ  Σημ. ΔΟΣΗ
ΦΛΟΓΑ: (ΤΣΙΜΙΣΙΡΗΣ Μ.)ΒΑΡΣΑΝΑ Γ.-ΝΤΟΥΣΑΚΗ ΑΙΚ.-ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΣΤ.(Α)-ΣΑΜΠΑΝΗ ΣΤ.-ΤΑΤΑΡΑΚΗ ΕΥΑ.-ΑΓΓΕΛΗ ΚΩΝ.-ΜΠΟΝΗ ΑΓΑΘ.-ΚΛΑΙΤΗ ΧΡΥΣ.(Λ)-ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΕΛ.-ΠΟΛΥΤΑΝΟΥ ΕΛ.-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ Μ.-ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΧΑΡ.
ΤΕΛΧΙΝΗΣ: (ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ Ν.)ΓΚΙΚΑ ΑΝΘ.-ΤΕΡΖΙΟΥ ΦΑΜΠ.-ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ ΝΙΚ.(Λ)-ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΚΩΝ.-ΚΟΥΦΟΜΑΝΩΛΗ ΙΩΑΝΝ.-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ.-ΓΕΡΑΚΗ ΕΙΡ.-ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΑΡ.(Λ)-ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ ΕΛ.-ΜΙΧΟΥ ΦΩΤ.-ΒΡΑΤΣΑΛΗ ΜΑΡ.-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝ.(Α)-ΚΟΥΤΖΟΥΚΗ ΝΙΚ.
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ   –   ΑΕΣΠ ΦΟΙΝΙΚΑΣ (ΠΑΓΚΟΡΑΣ.)
3     –     0
1)25-18/22’  2)25-19/26’  3)25-13/16’
Α’ ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ  Σημ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΟΔ.ΑΘΛΗΣΙΣ: ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΡΜ.-ΠΑΠΑΒΑΣΕΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡ.-ΜΕΡΤΣΑΡΗ ΜΥΡ.-ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΓΑΠ.-ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΧΡΙΣ.-ΜΑΓΚΟΥ ΦΙΛ.-ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚ.-ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΑΙΔ.(Α)-ΝΤΕΜΟ ΑΝΤΖ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ: (ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΧΑΡ.)ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡ.-ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΤΗ ΕΙΡ.-ΚΟΥΚΙΑ ΔΕΣ.-ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΑ ΚΥΡ.-ΜΑΛΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩ.-ΣΑ’Ι’ΤΗ ΜΑΡ.(Α)-ΜΟΣΚΙΟΥ ΙΩΑΝΝ.-ΠΙΠΟΥ ΜΑΡ.
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ   –   ΡΣΦΠ ΤΕΛΧΙΝΙΣ (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)
0     –     3
1)13-25/24’  2)21-25/27’  3)18-25/23’
Α’ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ  Σημ.ΔΟΣΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ: (ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.)ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ ΕΛΙΖ.-ΠΡΟΒΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝ.-ΡΟΜΠΑ Μ.-ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΑΙΚ.(Λ)-ΤΣΑΚΙΡΗ Ν.(Α)-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ι.-ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΔΕΣ.-ΚΟΥΤΗ ΝΙΚ.-ΚΑΡΑΜΟΥΖΗ ΑΓΓ.-ΑΝΘΟΥΛΑΣ Γ.-ΤΟΤΟΝΙ ΑΙΚ.
ΤΕΛΧΙΝΙΣ: (ΤΣΙΜΙΣΙΡΗΣ Μ.)ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Ε.-ΚΩΤΣΑΡΑ ΡΑΦ.-ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΑΡ.-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ζ.-ΚΟΥΦΟΜΑΝΩΛΗ Ι.-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΒΑΛ.-ΧΟΥΣΕ’Ι’Ν ΝΤ.-ΓΚΙΚΑ ΑΝΘ.-ΚΩΤΗ ΑΓΓ.-ΤΕΡΖΙΟΥ ΦΑΜΠ.-ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ ΝΙΚ.(Α).
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ   –   ΑΕΣΠ ΦΟΙΝΙΚΑ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
3     –     0
1)25-19/27’ 2)25-19/25’  3)25-17/24’
Α’  ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ  Β’ ΠΑΤΤΑΣ Σ.  Σημ. ΤΖΑΝΟΣ
ΡΟΔ. ΑΘΛΗΣΙΣ: (ΜΑΚΡΗΣ Ν.)ΛΑΠΠΑ ΑΙΚ.-ΝΤΕΜΟ ΑΝΤΖ.(Λ)-ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΕΛΕΝ.-ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚ.-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΟΦ.(Λ)-ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡ.-ΜΑΓΚΟΥ ΦΙΛ.-ΚΑΝΕΛΛΗ ΓΕΩ.-ΖΩΑΝΟΥ ΕΛΕΝ.-ΦΡΑΝΤΖΗ ΧΑΡ.(Α)-ΒΕΝΕΤΟΚΛΗ ΜΙΧ.-ΠΕΡΙΔΗ ΦΩΤ.-ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ: (ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λ.)ΚΑΠΠΑ ΧΡ.(Α)-ΣΚΟΥΦΡΗ ΜΑΡ.-ΤΣΕΛΙΟΥ ΑΓΓ.-ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΑΝΑΣΤ.(Λ)-ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΑ ΚΥΡ.-ΚΑΛΦΑ ΠΗΓΗ-ΖΟΤΖ ΝΙΚ.-ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΖΩΗ-ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΤΗ ΕΙΡ.-ΣΑ’Ι’ΤΗ ΜΑΡ.(Λ)-ΚΟΥΚΙΑ ΔΕΣ.-ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΜΕΡ.-ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΑ ΜΑΡ.
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ   –   ΡΣΦΠ ΤΕΛΧΙΝΙΣ (ΑΝΔΡΩΝ)
0     –     3
1)16-25/22’  2)19-25/22’  3)22-25/20’
Α’ ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ  Β’ ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ  Σημ. ΚΡΙΤΣΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ: ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ Γ.-ΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝ.-ΤΟΔΑΣ ΑΛ.-ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΑΛ.-ΣΚΛΗΒΑΣ ΝΙΚ.-ΤΖΙΩΛΑΣ ΣΠΥΡ.-ΜΕΊ΄ΤΑΝΗΣ ΑΝΤ.(Α)-ΚΑΛΗΜΕΡΑΚΗΣ Ε.-ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΜΙΧ.(Λ).
ΤΕΛΧΙΝΙΣ: (ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ Ν.)ΤΥΡΟΒΟΥΖΗΣ ΝΙΚ.-ΓΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧ.-ΣΙΜΟΥ ΣΤ.-ΤΕΡΖΙΟΥ ΑΜΠ.-ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚ.-ΧΑΡΙΣΙΔΗΣ ΣΤΥ.-ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.-ΤΣΙΜΙΣΙΡΗΣ Μ.(Α)-ΧΑΡΙΣΤΗΣ ΣΤ.(Λ)-ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΣΤ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.