ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ
ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

Αποτελέσματα αγώνων στίβου σε Ρόδο και Κάλυμνο

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ 2ου ΟΜΙΛΟΥ
ΤΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΤΗΣ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016
ΚΑΛΥΜΝΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β΄
ΘΕΣΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΑΡ.ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
600Μ
1 ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1΄59΄΄
2 ΦΑΣΟΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2004 341330 ΓΣΝΛΕΡΟΥ 2΄01΄΄
3 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 2΄04΄΄
4 ΠΗΛΙΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2004 358004 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 2΄16
5 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 2003 352319 ΓΣΝΛΕΡΟΥ 2΄24΄΄
60Μ
1 ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 8΄΄3
2 ΛΑΟΥΜΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 8΄΄9
3 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 354209 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 8΄΄9
ΜΗΚΟΣ
1 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜ 2003 338174 ΓΣΝΛΕΡΟΥ 4,72
2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΑΙΔΩΝ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 3,73
3 ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2004 356796 ΓΣΝΛΕΡΟΥ 3,70
4 ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 356166 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 2,27
ΜΠΑΛΑΚΙ
1 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2003 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 38,22
2 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 353127 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 31,92
3 ΚΑΡΑΝΤΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 352320 ΓΣΝΛΕΡΟΥ 28,57
4 ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΙΩΣΗΦ 2004 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 24,93
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 358002 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 22,73
4Χ50 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
1 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 31΄΄ 3
2 ΓΣΝΛΕΡΟΥ 33΄΄

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΑΡ.ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
600Μ
1 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 351153 ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1΄57΄΄8
2 ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 2004 348432 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1΄58΄΄1
3 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 353385 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1΄56΄΄9
4 ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 353384 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 2΄00΄΄7
5 ΒΑΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 350060 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 2΄10΄΄1
6 ΤΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 2004 351150 ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2΄28΄΄
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΕΒΑ ΝΤΕΙΝΑ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 2΄45΄΄
60Μ
2 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 353902 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 8΄΄6
1 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑ ΨΥΛΗ 2003 351148 ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 8΄΄6
3 ΣΚΥΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ 2003 355128 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9΄΄
4 ΜΥΤΙΛΙΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 359693 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 9΄΄1
5 ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 358968 ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 9΄΄1
6 ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ 2003 348368 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 9΄΄2
ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 347629 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9΄΄2
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 357002 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 9΄΄3
ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 352317 ΓΣΝΛΕΡΟΥ 9΄΄3
ΜΑΡΘΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 348433 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9΄΄3
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΓΣΝΛΕΡΟΥ 9΄΄4
ΜΑΓΚΟΥ ΑΣΤΕΡΟΥΛΑ 2003 357003 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 10΄΄1
ΜΗΚΟΣ
1 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 337344 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4,30
2 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 349211 ΓΣΝΛΕΡΟΥ 4,12
3 ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 345632 ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 3,88
4 ΚΟΥΤΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 359694 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 3,60
5 ΔΟΥΣΜΑΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2004 357004 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 3,58
6 ΗΣΥΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 352318 ΓΣΝΛΕΡΟΥ 3,43
ΛΑΟΥΜΤΖΗ ΦΙΛΙΤΣΑ 2004 356167 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 3,36
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΑΝΗ 2004 357000 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 3,07
ΠΛΑΤΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2004 357001 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 3,07
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 2,90
ΜΠΑΛΑΚΙ
1 ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2003 353387 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 38,50
2 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 348375 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 33,45
3 ΒΕΖΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 2004 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2007 22,85
4 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 356169 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 21,50
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2003 358001 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 17,75
6 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2004 356799 ΓΣΝΛΕΡΟΥ 12,70
ΣΠΑΓΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 2004 358003 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 12,00
4Χ50 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
1 Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 29΄΄7
2 ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 30΄΄
3 ΓΣΝΛΕΡΟΥ 30΄΄3
4 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 31΄΄8
5 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 32΄΄2
6 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 35΄΄3

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ 1ου ΟΜΙΛΟΥ (ΡΟΔΟΥ – ΣΥΜΗΣ)
ΤΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΤΗΣ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΕΜΠΤΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016
ΣΟΡΩΝΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β΄
ΘΕΣΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΑΡ.ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
600Μ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΣ 2004 355713 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 2΄18΄΄ 5
2 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ 2003 Υπό έκδ. ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2΄19΄΄ 8
3 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2003 350456 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2΄50΄΄
60Μ
1 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003 355234 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8΄΄ 00
2 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 345108 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 8΄΄ 5
3 ΧΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2003 357207 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄ 8
ΜΗΚΟΣ
1 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 352615 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4,50
2 ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 350062 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4,15
3 ΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΤΣΟΣ 2004 355952 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4,10
4 ΚΟΥΝΕΓΕΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΟΔΥΣΕΑΣ 2004 355119 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3,92
5 ΧΑΤΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 348185 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3,62
6 ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 357119 ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 3,30
7 ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 355951 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3,12
8 ΧΑΤΖΗΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 357175 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2,30
ΜΠΑΛΑΚΙ
1 ΑΡΦΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 Υπό έκδ. ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 38,88
2 ΓΡΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 355712 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 37,29
3 ΒΟΓΙΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2004 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 27,67
4 ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 348621 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 25,24
5 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 350111 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 22,65
6 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 356519 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 21,92
7 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 348186 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 14,33
4Χ50Μ
1 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 30΄΄ 1
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
2 ΚΟΥΝΕΓΕΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΟΔΥΣΕΑΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 32΄΄ 4
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΣ
ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄
ΘΕΣΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΑΡ.ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
600Μ
1 ΚΑΜΙΤΣΗ ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ ΑΤΖΕΛΙΝΑ 2003 349809 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1΄56΄΄
2 ΚΟΥΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 355957 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2΄09΄΄ 6
3 ΣΟΥΣΑΡΙ ΠΑΟΛΑ 2004 351172 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 2΄11΄΄ 8
4 ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΑΜΑΝΘΑ 2003 350109 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2΄12΄΄ 3
5 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 350408 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2΄14΄΄ 8
6 ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 349814 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2΄20” 4
ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ 2003 345106 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 2΄26΄΄ 1
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 348938 ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 2΄28΄΄ 2
ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΙΚΑΕΛΑ 2004 357331 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 2΄28΄΄ 7
ΚΟΝΔΡΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 2΄36΄΄ 1
60Μ
1 ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ 2003 343761 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 8΄΄8
2 ΚΙΤΣΑΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2003 347147 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8΄΄8
3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 355961 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄0
4 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 355202 ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 9΄΄0
5 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 350063 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 9΄΄0
6 ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 355112 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄1
ΑΤΤΑΛΙΩΤΗ ΘΕΑΝΩ 2004 352105 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄2
ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 348566 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄3
ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ 2003 350058 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 9΄΄4
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΔΑΦΝΗ 2003 357125 ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 9΄΄7
ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ 2003 357214 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄7
ΣΕΛΛΑΒΤΖΗ ΦΑΙΗ 2003 357212 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄7
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 348619 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄8
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 354025 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄8
ΣΙΜΙΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ 2004 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 10΄΄0
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 349733 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 10΄΄2
ΞΑΝΘΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 358213 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10΄΄7
ΜΗΚΟΣ
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 350057 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4,43
2 ΧΟΥΣΕΙΝ ΣΙΝΤΙΚΑ 2004 347150 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4,33
3 ΧΟΤΖΑΛΑΡΗ ΑΡΜΕΛΝΤΑ 2003 349988 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4,30
4 ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 337855 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4,06
5 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΛΗ 2003 350056 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4,06
6 ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 Μεταγραφή ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3,94
ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 355706 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3,93
ΖΙΒΑΝΟΒΙΤΣ ΑΤΖΕΛΑ 2003 355954 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3,93
ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 349684 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3,85
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 357220 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3,78
ΖΗΣΗ ΔΑΦΝΗ 2003 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3,77
ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 344027 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3,75
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 357219 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3,70
ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 346807 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3,60
ΚΑΤΣΑΡΑ ΣΜΑΡΟΥΛΑ 2003 350112 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3,57
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 355961 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3,57
ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 357211 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3,52
ΛΟΡΕΝΑ ΑΛΙΜΕΡΚΑΙ 2004 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3,43
ΣΑΟΥΛΙΔΗ ΑΝΤΖΕΛΑ 2004 Υπό έκδ. ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3,42
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 355958 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3,41
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 355955 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3,25
ΜΠΕΛΙΓΡΑΔΗ ΞΕΝΙΑ 2003 350108 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3,25
ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠ. 2004 355956 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3,21
ΠΟΥΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 356518 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3,07
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 2004 357126 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3,03
ΚΑΛΙΟΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2004 357176 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2,51
ΜΠΑΛΑΚΙ
1 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 350103 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 32,87
2 ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 356216 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 23,29
3 ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 357076 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 21,57
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 356527 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 21,31
5 ΓΚΑΡΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ 2003 350455 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 19,58
6 ΠΑΠΠΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 335545 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 17,50
ΠΕΡΝΑΡΗ ΣΤΕΡΓΙΑ 2004 352107 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 17,36
ΚΑΛΛΙΓΑ ΝΤΙΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 351974 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 17,16
ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ 2003 ΜΕΤΑΓΓΡΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 16,83
ΠΑΝΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 355962 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 16,23
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 356521 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15,93
ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2003 357223 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 15,92
ΜΑΤΣΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 2004 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 15,61
ΧΑΛΚΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 Υπό έκδ. ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15,30
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 357077 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14,83
ΝΕΓΡΟΥΣΤΟΥΕΒΑ ΝΤΑΡΙΑ 2003 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14,68
ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 357213 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11,64
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 2003 352242 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11,46
ΙΣΚΑ ΖΩΗ 2003 346809 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 10,00
ΣΜΑΛΗ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 357116 ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 8,35
ΜΠΑΣΤΙΑΛΗ ΙΖΛΑΛ 2004 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 7,43
4Χ50
1 ΚΙΤΣΑΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 28΄΄4
ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ
ΧΟΥΣΕΙΝ ΣΙΝΤΙΚΑ
2 ΑΤΤΑΛΙΩΤΗ ΘΕΑΝΩ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 29΄΄3
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ
ΓΚΑΡΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ
3 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 29΄΄6
ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ
ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΛΗ
ΚΑΜΙΤΣΗ ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ ΑΤΖΕΛΙΝΑ
4 ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 31΄΄5
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ (ΛΥΚΕΙΩΝ)
ΡΟΔΟΣ

ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
100 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 11΄΄ 26 ΠΡ
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 11΄΄ 58 ΠΡ
3 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 11΄΄ 66
4 ΚΑΡΑΤΕΛΛΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 12΄΄ 32
5 ΚΟΚΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 12΄΄ 36
6 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1ο ΓΕΛ ΚΩ 12΄΄ 48
7 ΚΡΕΚΟΥΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 12΄΄ 52
8 ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ 12΄΄ 90
9 ΜΗΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 13΄΄ 05
10 ΚΑΛΟΥΔΑ ΓΙΟΧΑΝ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 13΄΄ 87

200 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 24΄΄ 68
2 ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 25΄΄ 27
3 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 25΄΄ 83
4 ΠΕΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ 25΄΄ 86
5 ΒΑΣΙΛΩΤΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 26΄΄ 48
6 ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ 26΄΄ 95
7 ΠΑΣΣΑΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΙΑΛΥΣΟΥ 28΄΄ 74
8 ΝΤΙΤΣΕΦ ΤΟΝΤΟΡ ΜΟΥΣΙΚΟ 33΄΄ 59

400 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 52΄΄ 42 ΠΡ
2 ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 52΄΄ 53 ΠΡ
3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΩ 55΄΄ 17
4 ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 59΄΄ 06
5 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ 70΄΄ 37

800 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΤ ΖΗΠΑΡΙΟΥ 2΄26΄΄ 4
2 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2΄39΄΄ 8
3 ΑΝΤΩΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 3΄ 00΄΄ 4
4 ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 3΄22΄΄ 7

1500 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΠΕΤΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 5΄06΄΄ 2
2 ΓΙΔΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 5΄11΄΄ 3
3 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 5΄28΄΄ 2
4 ΚΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 5΄34΄΄ 6
5 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 6΄51΄΄ 2

3000 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 11΄04΄΄ 4
2 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΜΟΥΣΙΚΟ 11΄51΄΄ 3
3 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 12΄14΄΄
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 12΄37΄΄
5 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΟΣ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 14΄37΄΄

110 ΜΕΤΡΑ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΠΙΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 15΄΄ 25 ΠΡ

2000 ΜΕΤΡΑ ΜΕ ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 6΄36΄΄43 ΠΡ
2 ΤΣΑΝΙ ΑΝΤΖΕΛΟ 3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 6΄59΄΄ 63 ΠΡ

400 ΜΕΤΡΑ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ 58΄΄ 8 ΠΡ

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 49.20 ΠΡ
2 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 39.40
3 ΓΑΖΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 31.79

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΠΑΛ ΚΩ 30.57
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΟΣ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 22.40

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΚΑΡΑΜΑΜΩΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ 3.90 ΠΡ
2 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ 3.70

ΜΗΚΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ 6.00
2 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 5.65
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 5.20
4 ΤΣΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 5.10
5 ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 4.78

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΩ 13.55
2 ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 13.30
3 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 12.80
4 ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 10.60
5 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 10.60
6 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 10.25
7 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 10.20

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΜΕΝΤΙ ΜΑΡΙΟ 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 23.92
2 ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΚΠ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 23.11
3 ΣΑΜΠΑΝΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 19.90
4 ΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 15.30
5 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΚΠ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 13.00

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 11.40
2 ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 11.10

ΥΨΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 1.56
2 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΚΠ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 1.50
3 ΚΑΤΣΟΥΡΕΛΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 1.45
4 ΑΜΠΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 1.40

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
ΡΟΔΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΛΕΡΟΥ ΣΥΝΘΕΤΑ ΠΡ
ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟ Λ.Τ. ΛΕΡΟΥ ΣΥΝΘΕΤΑ ΠΡ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
100 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 13΄΄ 53
2 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 14΄΄ 03
3 ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ 14΄΄ 36
4 ΚΟΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΤ ΖΗΠΑΡΙΟΥ 14΄΄ 84
5 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 16΄΄ 93
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 17΄΄ 03
7 ΔΙΑΚΟΣΤΕΡΓΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΟΥΣΙΚΟ 17΄΄ 34
8 ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ 18΄΄ 33

200 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΛΤ ΖΗΠΑΡΙΟΥ 25΄΄ 36 ΠΡ
2 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 26΄΄97 ΠΡ
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ 3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 31΄΄ 19

400 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΠΙΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 1΄09΄΄ 1
2 ΖΩΡΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 1΄13΄΄ 5

800 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΛΟΥΚΙΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 2΄31΄΄ 9
2 ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΑΝΝΑ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2΄44΄΄ 4

1500 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 5΄11΄΄ 2 ΠΡ
2 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 5΄55΄΄ 1
3 ΠΕΤΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 8΄08΄΄
4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 8΄31΄΄ 8
5 ΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 9΄10΄΄ 3

3000 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 11΄27΄΄ ΠΡ
2 ΧΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΛ ΛΕΡΟΥ 12΄38΄΄
3 ΧΟΤΣΑΪ ΛΕΝΤΙΑ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 14΄12΄΄

100 ΜΕΤΡΑ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΓΕΛ ΙΑΛΥΣΟΥ 15΄΄ 20 ΠΡ
2 ΜΑΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΛΤ ΖΗΠΑΡΙΟΥ 19΄΄ 09

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 38.95 ΠΡ
2 ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΓΕΛ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ 36.35 ΠΡ
3 ΝΟΜΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Λ. Τ. ΕΜΠΩΝΑΣ 32.33
4 ΣΗΦΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 32.04

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2.40

ΜΗΚΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΓΚΑΜΜΙΣ ΡΑΦΑΕΛΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ 5.64 ΠΡ
2 ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 5.56 ΠΡ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 14.80 ΠΡ
2 ΔΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 10.00
3 ΤΣΙΑΒΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΓΕΛ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ 8.00
4 ΦΛΕΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 7.50
5 ΔΙΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 7.30
6 ΛΑΟΥΔΙΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 6.60
7 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 6.40

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΠΑΛΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 8.25
2 ΠΑΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 8.10

ΥΨΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 1.55 ΠΡ

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ ΣΥΝΘΕΤΑ ΠΡ
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ ΣΥΝΘΕΤΑ ΠΡ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.