ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ
volley_ball

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ VOLLEY ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 20-21 /2/ 2016

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β’   –   ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ (ΠΑΓΚΟΡΑΣ.)
0     –     3
1)19-25/22’  2)18-25/22’  3)25-27/30’
Α’  ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Ν.  Σημ. ΚΡΙΤΣΑ Ν.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β’: (ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.)ΜΠΑΡΚΑ ΔΕΣ.-ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΑΓΓ.-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛ.-ΤΟΥΡΟΥΜΟΓΛΟΥ ΕΜΠΡΟΥ-ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΕΥΑΝΘ.-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝ.-ΠΑΝΙΕΡΑ ΒΕΝΕΤΣ.(Α)-ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤ.-ΜΟΣΧΟΥΣ ΓΕΩΡΓ.-ΚΑΒΟΥΝΙΔΗ ΒΑΚΙΝ.-ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝ.
ΡΟΔ.ΑΘΛΗΣΙΣ: ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤ.-ΜΕΡΤΣΑΡΗ ΜΥΡΟΠΗ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΕΡΜ.-ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΑΙΔ.-ΕΥΘΗΜΙΟΥ ΑΓΑΠ.-ΝΤΕΜΟ ΑΝΤΖ.-ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡ.-ΜΑΓΚΟΥ ΦΙΛ.-ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚ.(Α) .
ΑΠΣ ΦΛΟΓΑ   –   ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
0   –   3
1)11-25/17’  2)17-25/22’  3)12-25/21’
Α’ ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Ν.  Β’ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ Θ.  Σημ. ΜΑΝΤΖΙΟΥ Μ.
ΦΛΟΓΑ: (ΤΣΙΜΙΣΙΡΗΣ ΜΙΧ.)ΣΑΜΠΑΝΗ ΣΤΑΥΡ.-ΝΤΟΥΣΑΚΗ ΑΙΚ.(Λ)-ΒΑΡΣΑΜΑ ΓΕΩΡ.-ΜΠΟΝΗ ΑΓΑΘ.(Α)-ΠΟΛΥΤΑΝΟΥ ΕΛΕΝ.-ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝ.-ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΧΑΡ.-ΚΛΑΔΙΤΗ ΧΡΥΣ.
ΡΟΔ.ΑΘΛΗΣΙΣ: (ΜΑΚΡΗΣ Ν.)ΛΑΠΠΑ ΑΙΚ.-ΝΤΕΜΟ ΑΝΤΖ.(Λ)-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡ.-ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΕΛΕΝ.-ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚ.-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΟΦ.(Λ)-ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡ.-ΚΑΝΕΛΛΗ ΓΕΩΡ.-ΖΩΑΝΝΟΥ ΕΛ.-ΦΡΑΝΤΖΗ ΧΑΡ.(Α)-ΠΑΝΑΓΙΔΟΥ ΧΑΣΤ.-ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤ.
ΑΕΣΠ ΦΟΙΝΙΚΑΣ   –   ΡΣΦΠ ΤΕΛΧΙΝΙΣ (ΠΑΓΚΟΡ.)
1     –     3
1)08-25/22’  2)20-25/27’  3)25-20/22’  4)14-25/20’
Α’ ΠΑΤΤΑΣ Σ.  Σημ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ: (ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΧΑΡ.)ΣΑΊ΄ΤΗ ΜΑΡ.(Α)-ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡ.-ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΤΗ ΕΙΡ.-ΚΟΥΚΙΑ ΔΕΣ.-ΚΑΠΙΝΑ ΚΥΡ.-ΜΑΛΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡ.-ΠΙΠΟΥ ΜΑΡ.-ΜΟΣΚΙΟΥ ΙΩΑΝΝ. .
ΤΕΛΧΙΝΙΣ: (ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΑΡ.-ΤΕΡΖΙΟΥ ΦΑΜΠ.-ΚΟΥΦΟΜΑΝΩΛΗ ΙΩΑΝΝ.(Α)-ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡ.-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛ.-ΤΕΡΖΗ ΜΕΛΠ.-ΦΩΤΗ ΝΙΚ.-ΤΕΡΖΙΟΥ ΑΡΙΣΤ.-ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΙΡ.-ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΙΧ.-ΖΕΡΒΑ ΣΤΥΛ.-ΓΕΡΑΚΗ ΕΙΡ.-ΓΚΙΚΑ ΝΙΚ.-ΓΚΙΖΕΤΗ ΣΤΑΜ.
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Α’   –   ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ (ΠΑΓΚΟΡ.)
3     –     0
1)25-09/17’  2)25-12/22’  3)2506/15’
Α’ ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Ν.  Σημ. ΚΡΙΤΣΑ Ν.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Α’: (ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.)ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΔΕΣ.-ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ ΕΛΙ.(Α)-ΠΡΟΒΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜ.-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝ.-ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΑΙΚ.-ΤΣΑΚΙΡΗ ΝΙΚ.-ΡΟΜΠΑ ΜΑΡ.-ΤΑΚΟ ΑΙΜ.
ΡΟΔ.ΑΘΛΗΣΙΣ: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡ.-ΝΤΕΜΟ ΑΝΤΖ.-ΜΑΓΚΟΥ ΦΙΛ.-ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΧΡΙΣ.-ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚ.-ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΓΑΠ.-ΜΥΡΟΠΗ ΜΙΧ.-ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΕΡΜ.-ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Φ.(Α).
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ   –   ΑΕΣΠ ΦΟΙΝΙΚΑΣ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
3    –    0
1)25-08/17’  2)25-07/19’  3)25-13/18’
Α’ ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Ν.  Β’ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ Θ.  Σημ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ: (ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.)ΧΟΝΔΡΕΛΗ ΑΘ.-ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΚΩΝ.(Α)-ΤΟΤΟΝΗ ΑΙΚ.-ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΣΤΥΛ.-ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΣΗΜ.-ΚΑΡΑΜΟΥΖΗ ΑΓΓ.-ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ ΕΛΙΖ.-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝ.-ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΑΙΚ.(Λ)-ΤΣΑΚΙΡΗ ΝΙΚ.-ΤΑΚΟ ΑΙΜ.(Λ)-ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΔΕΣ.-ΠΡΟΒΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜ.-ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ: (ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λ.)ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡ.-ΚΟΥΚΙΑ ΔΕΣ.-ΤΖΩΡΤΖΗ ΔΙΑΜ.-ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΤΗ ΕΙΡ.-ΚΑΠΠΑ ΧΡΥΣ.-ΣΚΟΥΦΡΗ ΜΑΡ.(Α)-ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΑΝΑΣΤ.(Λ)-ΤΣΑΛΙΟΥ ΑΓΓ.-ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΑ ΚΥΡ.-ΚΑΛΦΑ ΠΗΓΗ-ΖΟΤΑ ΝΙΚ.
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ   –   ΑΕΣΠ ΦΟΙΝΙΚΑΣ (ΑΝΔΡΩΝ << Blue Star Ferries>>)
0     –     3
1)18-25/22’  2)13-25/17’  3)17-25/20’
A’  ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Λ.  Β’ ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ Μ.  Σημ. ΚΡΙΤΣΑ Ν.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ: ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡ.-ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΜΙΧ.-ΜΠΕΛΟΥΛΗΣ ΑΝΤ.-ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚ.-ΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝ.-ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞ.-ΜΕΊ΄ΤΑΝΗΣ ΑΝΤ.-ΤΖΙΩΛΑΣ ΣΠΥΡ.-ΣΚΛΗΒΑΣ ΝΙΚ.-ΚΑΛΗΜΕΡΑΚΗΣ ΕΥΘ.(Α).
ΦΟΙΝΙΚΑΣ: ΠΟΤΣΟΥ ΝΙΚ.-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡ.-ΓΙΑΚΟΥΜΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓ.-ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚ.-ΑΝΘΗΣ ΜΙΧ.-ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΚΩΝ.-ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩ.-ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΟΊ΄Ζ.-ΣΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜ.(Λ)-ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΑΣΤΕΡ.-ΚΩΤΗΣ ΔΗΜ.
ΑΣ ΗΛΙΟΣ   –   ΡΣΦΠ ΤΕΛΧΙΝΙΣ (ΑΝΔΡΩΝ << Blue Star Ferries>>)
0     –     3
1)10-25/16’  2)20-25/18’  3)19-25/20’
Α’ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Σ.  Β’  ΠΑΤΤΑΣ Σ.  Σημ. ΔΟΣΗ Α.
ΗΛΙΟΣ:ΠΙΛΑΤΕΡΗΣ ΠΑΝ.-ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΣΕΜΠ.-ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝ.-ΧΑΛΑΡΗΣ ΜΑΡ.(Α)-ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΙΧ.-ΣΦΗΚΑΣ ΣΑΒΒ.-ΝΤΑΊΆ ΕΥΑΓΓ.-ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΩΝ.
ΤΕΛΧΙΝΙΣ: (ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ Ν.)ΓΚΙΖΕΤΗΣ ΓΕΩΡ.-ΓΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧ.-ΣΙΝΟΥ ΣΤΕΡ.-ΤΕΡΖΙΟΥ ΑΛΜΠΑΝ-ΤΡΟΥΜΠΑΣ Ν.-ΓΡΥΛΛΗΣ ΝΙΚ.-ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤ.-ΤΣΙΜΙΣΙΡΗΣ ΜΙΧ.(Α)-ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.