ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ
eas segas dodekanisou

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 28ΩΝ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ

Με ξεχωριστή οργανωτική και αγωνιστική επιτυχία ολοκληρώθηκε η Α΄ημέρα των 28ων Αιγαιοπελαγίτικων αγώνων στίβου στην Καλλονή. Με την παρουσία του κόσμου να ξεπερνά κάθε προσδοκία, οι αθλήτριες και οι αθλητές των σωματείων του Αιγαίου χάρηκαν τη συμμετοχή τους και προσέφεραν μοναδικές στιγμές που μόνο ο στίβος μπορεί να προσφέρει. Ξεχωριστή στιγμή των Αγώνων η βράβευση της Σοφίας Υφαντίδου, του Χριστόφορου Μερούση, του Αλέξανδρου Παπαμιχαήλ, της Ουρανίας Ρεμπούλη και του Μιχάλη Σαίτη, που εκπροσώπησαν τη χώρα μας, αλλά και την περιοχή του Αιγαίου, στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Ρίο. Πριν την έναρξη των Αγώνων ο πρόεδρος του ΣΕΓΑΣ Κώστας Παναγόπουλος τίμησε τον ΓΓ Αιγαίου και Νησιωτικής Πολιτικής Γιάννη Γιαννέλη, το Δήμαρχο Λέσβου Σπύρο Γαληνό, καθώς και τις περιφέρειες Βορείου και Νοτίου Αιγαίου, για την πολύτιμη συνεισφορά τους στη διοργάνωση των Αγώνων. Το θερμό χειροκρότημα των θεατών κέρδισαν όλες οι αθλήτριες και αθλητές ΑμΑ, από όλο το Αιγαίο, που αψήφισαν την κούραση του ταξιδιού και έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους.

 1 – 2  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΟΝΗΣ  «ΚΩΣΤΑΣ ΚΕΝΤΕΡΗΣ»

 

100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                                              ΒΑΘΜΟΙ         

1.ΠΕΡΡΑ          ΑΘ.                  1983    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                   12.95               7

2.ΦΩΤΗ           ΜΑΡ                2000    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                    13.37               5 3.ΛΙΤΣΟΛΑΡΙ            ΙΩΑΝΝΑ          1996    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ.          13.39                4

4.ΑΤΖΑΜΗ      ΕΥΑΓΕΛ           2000    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                           13.43               3

5.ΓΚΙΑΤΑ         ΕΦΗ                2000    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ                13.53               2

6.ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛ       1994    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                   13.84               1

7.ΓΕΜΕΛΙΑΝΟΒΑ ΒΙΚΤ           1986    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ.          13.91

8.ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛ                        1999    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ                14.17  

                               

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1.ΑΚΤΥΠΗΣ     ΠΑΝ                1988    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                   15.31               7

2.ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ        1975    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ                          14.37               5

3.ΚΩΣΤΑΚΗΣ   ΧΡΙΣΤ               1985    ΠΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                          13.35               4

4.ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ ΕΙΡ                1980    ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ               13.22               3

5.ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛ           1990    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                    11.45               2

6.ΜΠΙΤΣΗΣ      ΧΡΙΣΤ               1998    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙ                 10.93               1

7.ΓΚΕΡΝΤΑΝΙ ΜΠΑΡΙΑΜ       1995    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   10.15              

8.ΡΟΔΑΤΗΣ     ΙΩΑΝ               1998    ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ                       9.43

9.ΧΑΝΙΚΑΣ      ΕΛΕΥΘ             1981    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ                 9.29

10.ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛ          1998    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                    8.95

11.ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝ             1993    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                    7.75              

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            -2-

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

1.ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ            ΑΝ                  1999    ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ               50.26               7

2.ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡ           1999    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    44.07               5

3.ΣΠΕΓΓΟΣ      ΧΡ                    1999    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ       43.53               4

4.ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ  ΙΩΑΝ                        2000    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ       40.79               3

5.ΦΙΛΙΠΠΟΥ    ΘΕΜ                2000    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                37.88               2

6.ΣΑΜΙΩΤΗΣ   ΝΙΚ                  2000    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ               34.30               1

7.ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΦΡΑΝΤ           2000    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ       34.01              

8.ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ   ΗΛ                   2001    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ      33.29

9.ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚ               2000    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ                33.12

10.ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧ              2001    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ               27.36

11.ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ             2001    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜ       26.49

12.ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΙΚ                             ΦΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ     22.50

 

100Μ. ΑΝΔΡΩΝ

1.ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΚΩΝ           1998    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜ11.40             7

2.ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧ              1993    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ       11.43              5

3.ΑΜΠΝΟΥΛ ΜΟΧΑΜΕΝΤ                ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                        11.55,4           4

4.ΜΑΡΗΣ ΝΙΚ                         1995    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ       11.55,9           3

5.ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝ                                    1997    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ          11.67               2

6.ΚΟΥΤΕΛΛΑΣ ΗΛ                   1997    ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000   11.73             1

7.ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑ               1999    ΑΣ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                        11.84

8.ΣΤΕΙΡΟΣ ΔΗΜ                      2000    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ        11.95

9.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ           1977    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       11.97

-. ΧΑΤΖΙΟΥ ΠΕΤΡ                     1996    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       11.97

11.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ    2000    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ              12.03

12.ΑΔΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞ         1985    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ       12.30

13.ΝΤΟΥΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓ               1996    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       12.34

14.ΡΟΔΑΤΗΣ ΙΩΑΝ                 1998    ΓΣ Ν.ΛΕΡΟΥ                12.36

15.ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΑΡ             1998    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                12.40

16.ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔ   1994    ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ    12.74

17.ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΦ ΖΟΡΑΝ     1998    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙ   12.78

18.ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓ                  2000    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    12.78             

19.ΠΙΠΕΡΑΣ ΚΩΝ                    2000    ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ         12.87

20.ΚΑΡΑΤΕΛΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝ        2000    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ          12.91

21.ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΙΩΑΝ        1991    ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ         13.16

22.ΒΗΧΟΣ ΜΙΧ                        2000    ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ   13.21

 

 

 

 

 

 

-3-

 

1000Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

 

1.ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡ                  2002    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ      2.46.37            7

2.ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡ              2001    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       2.46.68            5

3.ΚΟΛΩΝΑΣ  ΜΙΧΑΗΛ                       2002    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ               2.49.06            4

4.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧ             2002    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                        2.52.91            3

5.ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓ      2001    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ              2.53.36            2

6.ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ                        2002    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       2.54.99            1

7.ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓ       2001    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                        2.55.56

8.ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΕΜΜ       2001    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                        2.59.66

9.ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝ-ΘΕΟΛ     2002    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.06.10

10.ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓ                  2002    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ              3.06.92

11.ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΛΕΞ              2001    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜ 3.17.67

12.ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝ             2002    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ              3.21.61

 

1000Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

 

1.ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ        2002    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ             3.15.14            7

2.ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΜΠ  2002    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ    3.28.65            5

3.ΜΙΑΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓ                 2001    ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.34.96            4

4.ΧΑΝΙΩΤΗ ΚΑΤ – ΚΩΝ          2002    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                        3.37.09            3

5.ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΙΟΥΛΙΑ             2002    ΑΕ ΚΑΛΛΟΝΗΣ           3.46.61            2

6.ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΗ ΦΩΤ           2002    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ               3.54.91            1

7.ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΜΑΡΙΑ               2002    ΑΕ ΚΑΛΛΟΝΗΣ           4.47.71

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-4-

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

1.ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡ              2002    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ       5.30                 7 ΒΑΘΜΟΙ

2.ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘ              2002    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ        4.60                 5

3.ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘ                   2002    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ              4.60                 4

4.ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                       2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Χ      4.59                 3

5.ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ                2002    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ               4.59                 2

6.ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠ                   2001    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜ       4.59                 1

7.ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤ                        2001    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ              4.53

8.ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΥ ΑΝΤ             2001    ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ               4.53

9.ΣΑΛΛΟΥΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓ          2001    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       4.52

  1. ΚΟΤΣΙΑ ΕΡΛΑ 2001 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       4.42

11.ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛ                 2002    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ        4.33

12.ΜΑΓΟΥ ΦΩΤ                      2002    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ         4.24

13.ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡ       2002    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    4.19

14.ΓΙΑΝΝΑΡΕΛΛΗ ΕΥΔ           2001    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                4.06                

15.ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤ        2002    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    4.01

16.ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΔΟΥΚΙΣΣΑ      2001    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔ 3.98

17.ΜΩΡΕ ΓΙΑΣΕΜΗ                2002    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ              3.93

18.ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Χ      3.91

19.ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝ        2002    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜ.   3.89

     ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤ       2001    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                     ΑΚΥΡΗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-5-

60Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄

 

1.ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛ                2003    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ                     8.33                 7

2.ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΝΑΣ  2003    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ     8.51                 5

3.ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΜΑΡΚΟΣ                        2004    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                   8.54                 4

4.ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜ           2003    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   8.55                 3

5.ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛ                 2004    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   8.96                 2

6.ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤ          2004    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                          8.97                 1

7.ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛ                 2004    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                   9.33    

8.ΠΛΑΚΑ  ΜΑΡΙΟΣ                 2003    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                           10.45

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1.ΜΗΤΣΕΛΛΗ  ΒΑΣΙΛ              2000    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   42.47               7

2.ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ           2001    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                          36.79               5

3.ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ        2000    ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000                   35.09               4

4.ΑΜΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝ         2002    ΦΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ                 30.55               3

5.ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ ΤΑΞΙΑΡ        1999    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   29.73               2

6.ΜΩΡΕ ΓΙΑΣΕΜΗ                  2002    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                          28.70               1

7.ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ                2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ                        23.23

8.ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ         2002    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                    21.80

9.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΞΕΝΗ              2002    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                          16.59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-6-

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄

 

1.ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ     ΓΕΣΘ    2003        ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                       9.13     7

2.ΔΟΝΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ                2004        ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                    9.05     5

3.ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ       2003        ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                   8.04     4

4.ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ  2003        ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ                   7.85     3

5.ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔ                 2003        ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003             7.66     2

6.ΚΑΖΑΝΙΤΗ ΚΩΝ                   2004       ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ                  7.52     1

7.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛ       2004        ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ             7.39

8.ΦΥΡΙΓΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ             2003        ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ      7.34

9.ΚΟΝΟΜΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ         2003        ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ     7.04

10.ΚΟΥΤΛΗ ΕΙΡΗΝΗ               2003        ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ      7.02

11.ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ               2003        ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                6.85

12.YIDHI ΓΑΒΡΙΕΛΑ                2003         ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                   6.85

13.ΜΠΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ                        2003         ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ               6.84

14.ΜΠΕΛΙΓΡΑΔΗ ΞΕΝΗ          2003          ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ   6.68

15.ΓΕΛΑΜΠΗ ΚΩΝ/ΝΑ          2003          ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ      6.08

16.ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓ          2004           ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                   5.75

17.ΤΕΚΕ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ                2003           ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ     5.46

18.ΚΟΝΤΑΚΑ ΕΥΔΟΚΙΑ          2004           ΦΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ          5.31

19.ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ              2003           ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ              5.27

20.ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΕΥΣΤΡ              2004            ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                       4.87

21.ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ             2004            ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                      4.79                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-7-

60Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄

1.ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ               2003    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                    8.79                 7

2.ΒΑΘΡΑΚΟΥΛΗ ΜΥΡΣ          2004    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   8.96                 5

3.ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡ          2004    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   9.08                 4

4.ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ            2003    ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ                        9.13                 2,5

-. ΝΙΤΗ ΑΡΓΥΡΩ                      2003    ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛ                    9.13                 2,5

6.ΖΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ                    2004    ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ                     9.14                 1

7.ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ             2003    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                    9.16

8.ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ                    2004    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ                     9.21

9.ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ                2004    ΦΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ                 9.30

10.ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ               2003    ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                     9.32

11.ΣΚΟΥΦΟΥ ΑΙΚΑΤ               2003    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ     9.36

12.ΛΟΥΚΑ ΦΡΑΝΤΖ               2003    ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤ            ΙΛΗΝΗΣ           9.37

13.ΧΟΥΖΟΥΡΗ ΧΡ                   2004    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                   9.48

14.ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΒΙΡΓ                2003    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ                       9.61

15.ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘ              2003    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                   9.63

16.ΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜ                   2003    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ     9.72

17.ΡΥΘΙΑΝΟΥ ΑΙΚ                  2004    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ                        9.73

18.ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡ         2003    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ                9.77

19.ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ              2003    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ           9.85

20.ΜΠΙΛΗ ΜΑΡΙΑ                  2004    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ                     10.02

21.ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓΔ              2003    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                           10.51

 

800Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1.ΜΠΕΝΟΒΙΑ ΑΣΠ                  1999    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                   2.34.25            7

2.ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚ             2000    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                   2.34.69            5

3.ΓΟΥΡΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΗ           2000    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                   2.44.25            4

4.ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ          2001    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ                     2.52.44            3

5.ΚΑΡΑΤΖΑ ΞΑΝΘΙΠΠΗ          2000    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                    2.57.35            2

6.ΒΕΛΑΙ ΣΕΛΒΙ                                    2001    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                            3.05.41            1

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-8-

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

1.ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΣ         2001    ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ                           6.38     7

2.ΜΑΤΖΑΡΗΣ  ΕΛΕΥΘ             2002    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                    5.50     5

3.ΦΑΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡ                  2001    ΓΣ Ν.ΛΕΡΟΥ                            5.45     4

4.ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ                        2002    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                    5.30     3

5.ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓ      2001    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                          5.15     2

6.ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ           2002    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                    5.06     1

7.ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ         2002    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                    4.65

8.ΚΑΒΑΛΕΡΟΣ ΑΓΓΕΛ             2001    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ                       4.60

9.ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ                        2002    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                           4.39

 

 

400Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

 

1.ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ          1999    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                          59.91   7

2.ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ           1993    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ     60.81   5

3.ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ                 1999    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   61.44   4

4.ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤ              1994    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                    62.91   3

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

 

1.ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ          2000    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                   10.91   7

2.ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡ           1999    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ                9.56    5

3.ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΜΙΣΤ             2000    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ    ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ   9.44    4

4.ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ               2000    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                           9.38    3

5.ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝ             2000    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                   9.24    2

 

 

                       

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 9 –

 

800Μ. ΑΝΔΡΩΝ

1.ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡ          1990    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                        1.59.07            7

2.ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΣΤΥΛ                1999    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ               2.03.59            5

3.ΜΙΝΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  1998    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                        2.03.62            4

4.ΤΕΡΖΙΟΥ ΚΛΕΙΝΤΕΝ             1992    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       2.04.01            3

5.ΣΟΥΤΗΣ ΚΟΡΝ                     1986    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                        2.05.92            2

6.ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ                        1994    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                        2.08.63            1

7.ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         2000    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ               2.08.71

8.ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ       1998    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ      2.09.19

9.ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡ                 1990    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ        2.12.94

10.ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        1984    ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ         2.18.98

11.ΧΕΙΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ          2000    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ       2.29.48

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1.ΚΑΡΣΑ ΤΡΙΑΝΤ                    1988    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ    44.35               7

2.ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜ            1990    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                        36.35               5

3.ΑΡΜΑΟΥ  ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ        1997    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                        29.23               4

4.ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ ΤΑΞΙΑΡ        1999    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       27.47               3

 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1.ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤ                        1977    ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 52.69               7

2.ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝ                   1996    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ    52.31               5

3.ΜΠΙΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦ             1998    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 37.48              4

4.ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛ                       1988    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ       31.23               3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 10 –

600Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄

1.ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ  ΓΕΩΡΓ                        2003    ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ        1.39.43            7

2.ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓ      2003    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                            1.41.00            5

3.ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓ               2003    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ                     1.42.26            4

4.ΓΑΛΗΝΟΣ ΕΥΣΤΡ                 2003    ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ          1.45.53            3

5.ΣΚΟΡΔΟΣ ΑΡΙΣΤ                  2004    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                    1.50.03            2

6.ΤΣΟΡΝΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡ       2004    ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ                     1.53.71            1

7.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΡΗΓ               2003    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   1.54.23           

8.ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡ             2003    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                           1.59.62

9.ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞ                 2004    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   2.05.54

 

300Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

 

1.ΑΝΘΟΥΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤ         2001    ΑΕ ΚΑΛΛΟΝΗΣ                       44.23               7

2.ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤ                        2001    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                          45.10               5

3.ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ           2002    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                   45.97               3,5

-.ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓ        2002    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                   45.97               3,5

5.ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚ      2001    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ     46.18               2

6.ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΝΑ                       2002    ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ                      46.49               1

7.ΣΕΛΛΟΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓ                        2001    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   46.59

8.ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ               2002    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                          47.40

9.ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛ                        2001    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                    48.34

10.ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                2001    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                                    49.15

11.ΦΥΡΙΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚ             2002    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                            50.01

12.ΜΑΛΛΕΣ ΜΕΛΙΝΑ             2002    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ     50.82

13.ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤ        2002    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ                51.07

14.ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ                        2002    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                    51.10

15.ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ              2002    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                           51.68

16.ΚΑΝΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                        2002    ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ          53.52

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 11 –

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

1.ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚ    1979    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ               9.89                 7

2.ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚ     1997    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                        9.58                 5

3.ΒΕΡΒΕΡΗ ΑΡΓ          1999    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                9.20                 4

4.ΠΕΡΡΗ ΜΑΓΔ           1983    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ               8.97                 3

5.ΠΕΡΡΗ ΑΘΑΝ          1990    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ               8.45                 2

6.ΑΓΙΑΣΜΑΤΗ ΜΑΡΚ 1980    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                        8.34                 1

 

 

3.000 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

1.ΦΙΑΣΚΑ ΕΥΣΤΡ        1998    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       11.26.75          7

2.ΧΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝ         1998    ΓΣ Ν.ΛΕΡΟΥ                13.00.52          5

3.ΚΙΚΟΥΣ ΛΑΡΙΣΑ       1999    ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000       13.12.35          4

4.ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ Τ   2001    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                13.40.36          3

5.ΜΕΡΚΑΙ ΝΤΕΝΙΣΑ    1998    ΠΕΨΑΣ Η ΡΙΒΑ           13.48.68          2

6.ΣΑΠΟΥΝΑ ΓΡΑΜ     2001    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ    14.41.85          1

 

400Μ. ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤ 2000    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ      83               7
  2. ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝ 1997    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜ       25               5
  3. ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Π 2000    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       72               4
  4. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Ε 2000    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ      01               3
  5. ΠΙΝΝΗΣ ΝΙΚ 1998    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ       48               2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-12-

 

300Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

 

1.ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜ                      2002    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                        39.58               7

2.ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ               2001    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ         39.81               5

3.ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚ                    2001    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                        40.02               4

4.ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΠΑΥΛ                 2002    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ      40.21               3

5.ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡ                     2002    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                        41.81               2

6.ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΙΝΤΙΟ             2002    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                        41.97               1

7.ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ                        2002    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                        42.42  

8.ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝ         2002    ΑΓΕΣ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ        42.81

9.ΛΟΥΜΠΑΔΕΑΣ ΑΝΑΡΓ        2002    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ        43.10

10.ΕΠΙΦΑΝΗΣ ΧΡ                   2002    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ   44.53

11.ΚΑΦΑΛΤΗΣ ΒΑΣ                2002    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ           46.36

12.ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚ       2001    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    46.41

13.ΓΑΛΗΝΟΣ ΑΘ                    2002    ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤ                        46.43

14.ΚΑΒΑΛΕΡΟΣ ΑΡΓ               2002    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ           56.96

 

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄

 

1.ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜ                   2003    ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ               4.68                 7

2.ΖΑΧΑΡΟΒ ΝΙΚΗΤ                 2004    ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ        4.41                 5

3.ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛ           2003    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       4.25                 4

4.ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓ                       2003    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                4.16                 3

5.ΤΣΑΚΠΙΝΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡ       2003    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       3.97                 2

6.ΝΤΑΝΑΙ ΑΝΔΡΕΑΣ              2003    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ        3.91                 1

7.ΡΙΡΑ ΑΛΕΞ                           2004    ΦΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ     3.85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 13-

 

600Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄

1.ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ                   2003    ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ          1.45.99            7

2.ΛΑΓΑΡΗ ΓΕΩΡΓ                    2004    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   1.51.77            5

3.ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛ                  2004    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                           1.52.65            4

4.ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ ΜΑΡ              2004    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                    1.54.67            3

5.ΧΕΙΛΑ ΑΝΝΑ                       2004    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                   1.55.32            2

6.ΣΟΡΟΚΟΥ ΔΕΣΠ                   2004    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ                          1.56.53            1

7.ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡ                2004    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   1.57.88

8.ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤ                2004    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ         1.58.18           

9.ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΕΛ                        2004    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ     2.01.33

10.ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΝΙΚΟΛ         2003    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                    2.01.84

11.ΤΟΛΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ               2004    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ     2.02.53

12.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ         2004    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                           2.04.44

13.ΚΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛ                   2004    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                    2.04.59

14.ΛΟΥΚΑ ΣΩΤ                       2003    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                           2.13.29

15.ΜΑΛΑΝΟΥ ΕΛΕΑΝΑ         2003    ΦΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ                 2.40.36

 

 

=====================================================

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 28ων ΑΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ

 

Β΄ ΗΜΕΡΑ   ΚΥΡΙΑΚΗ   2/10/2016

 

3.000 ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

1.ΚΕΛΕΜΕΝΗ  ΔΕΣΠ               1999    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       15.18.11          7 ΒΑΘΜ

2.ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΕΛΠ               2003    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                        17.10.91          5

3.ΚΟΝΤΑΡΑ  ΓΕΩΡΓ                2002    ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛ         18.05.07          4

4.ΝΤΟΝΗ  ΜΑΡ                      2000    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       18.45.29          3

5.ΧΟΤΖΑ  ΚΛΕΒΙΣΑ                 2002    ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛ         19.14.45          2

6.ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΤ                2003    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                        19.24.25          1

7.ΨΥΧΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                2003    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                        21.06.67

8.ΚΑΛΠΑΚΗ ΑΛΕΞ                  2003    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ            22.09.58

9.ΚΟΥΣΟΥΝΙΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ       2003    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       22.17.61

10.ΚΟΥΜΑΡΑ ΜΑΡ                2002    ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛ         23.04.67

                       

 

400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

 

1.ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓ                1999    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ       1.00.31            7

2.ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Δ. 2000    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ       1.01.71            5

3.ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΔΗΜ           1983    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ       1.05.00            4

4.ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΦ ΖΟΡΑΝ       1998    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ        1.11.57            3

5.ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜ        2000    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ      1.12.40            2

 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄

 

1.ΑΘΗΝΕΛΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ       2003    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       14.92               7

2.ΣΤΡΑΒΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ Δ.      2003    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ       12.68               5

3.ΑΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         2003    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ           11.47               4

4.ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ        2003    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ           9.38                3

5.ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΛΕΥΘ             2003    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ          9.06                2

6.ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡ 2004    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    8.73                1

7.ΔΕΛΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜ         2004    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       8.45

8.ΠΛΑΚΑ ΜΑΤΕΟ                   2003    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                7.98

9.ΑΓΚΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ         2003    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                7.72

10.ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΤΕΛΗΣ         2004    ΦΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ     6.28

 

 

 

 

 

  • 16 –

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1.ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ                        2000    ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ                      37.27   7 ΒΑΘΜΟΙ

2.ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          1979    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                           31.33   5

3.ΔΕΣΠΟΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ      2000    ΑΟΗΦΑΙΣΤΕΙΑ                                    28.50   4

4.ΠΕΡΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ          1983    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                           25.90   3

5.ΑΓΙΑΣΜΑΤΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ    1980    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                    23.61   2

6.ΜΗΤΣΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ           2000    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   22.60   1

7.ΔΗΜΟΥ ΠΛΑΦΑ ΑΝΝΑ      2000    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ                       19.19

8.ΑΠΕΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ        2000    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ                       15.87

 

            80Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

1.ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΙΡΝΗ        2002    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                                    10.52   7

2.ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΚΛΕΟΠ                        2001    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                    10.83   5

3.ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ                    2001    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                    10.93   4

4.ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ      2001    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ         10.98   3

5.ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΣΙΜΟΝΑ                        2002    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                   11.05   2

6.ΚΑΚΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ             2001    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                   11.10   1

7.ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ             2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ                        11.21

8.ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                       2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ                        11.37

9.ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ           2002    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ         11.39

10.ΖΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ                  2001    ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ               11.42

11.ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                        2002    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                    11.54

12.ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ  2001    ΓΣ Ν.ΛΕΡΟΥ                            11.76

13.ΤΣΟΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓ              2001    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ     12.00

14.ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘ            2002    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                    12.01

15.ΣΑΝΔΑΛΗ ΩΦΕΛΕΙΑ         2001    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ     12.09

16.ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜ    2002    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                          12.12

17.ΒΕΡΓΩΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ           2001    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ      12.15

18.ΤΟΤΟΛΙΔΗ ΣΤΑΥΡ              2001    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                        12.30

19.ΤΖΙΑΜΠΑΣΗ ΒΑΣΙΛ           2002    ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ        12.31

20.ΧΑΤΖΗΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ         2003    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   12.74

21.ΤΣΑΚΙΡΗ ΖΩΖΩ                  2002    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                          12.75

22.ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΜΙΧ             2001    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                                    12.84

23.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ   2001    ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                     13.32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 17 –

 

80Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

 

1.ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚ                    2001    ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ               9.61                 7

2.ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧ                     2001    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       9.62                 5

3.ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ                    2001    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ         9.90                 4

4.ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔΑΜ                 2002    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                        9.99                 3

5.ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚ                2001    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ       9.99                 2

6.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤ              2001    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ              9.99                 1

7.ΦΑΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡ                                    2001    ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ                10.25

8.ΧΛΕΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝ                      2001    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ            10.54

9.ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝ                     2002    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ        10.66

10.ΜΙΧΑΗΛΑΡΟΣ ΕΥΣΤΡ              2002    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                         10.68

11.ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝ                                    2001    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ         10.92

12.ΚΑΒΑΛΕΡΟΣ ΑΓΓΕΛ                 2001    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ           11.05

13.ΚΟΝΤΟΥΔΙΟΣ ΙΩΑΝΝ              2002    ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ         12.95

 

 

 

150Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄

 

1.ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛ               2003    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       18.85               7

2.ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ  ΜΕΛΕΤΗΣ                 2004    ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ               20.32               5

3.ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ                                    2004    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ         20.47               4

4.ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ                  2003    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ       22.01               3

5.ΚΑΡΙΟΦΥΛΗΣ ΚΩΝ                         2003    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ            22.08               2

6.ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑΣ ΙΩΑΝ                     2003    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ       22.80               1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 18 –

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

 

1.ΚΝΗΤΗΣ ΕΜΜ                     1987    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ     6.85                 7 Β.

2.ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝ                   1996    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ     6.82                 5

3.ΤΡΙΠΟΔΗΣ ΑΓΓΕΛ                1998    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ     6.27                 4

4.ΧΑΤΖΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ                1996    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ       6.27                 3

5.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ           1977    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ       5.72                 2

6.ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛ                        2000    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                    5.64                 1

7.ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔ     1994    ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ                5.56

8.ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ          1998    ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ                            5.47

9.ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓ                   2000    ΑΟ ΡΟΔΟΥ                              5.29

10.ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ               2000    ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ               5.21

11.ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡ    1999    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΣ                    4.99

12.ΝΤΟΥΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓ               1996    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ       4.96

13.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ           2000    ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ          4.63    

 

 

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

1.ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ              1996    ΑΟ ΡΟΔΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ         1.50                 7

2.ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛ                       1998    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003                 1.45                 5

3.ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜ            1990    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                    1.45                 4

4.ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡ               2001    ΑΟ ΡΟΔΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ         1.40                 3

5.ΨΥΛΛΟΥ ΚΩΝ                     2002    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                    1.40                 2

6.ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡ             2002    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ                        1.35                 1

7.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ      2002    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                                    1.35    

8.ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛ                        2002    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                    1.35

9.ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘ                  2001    ΑΟ ΡΟΔΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ         1.35

10.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΘΕΜΙΣ       2001    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ   1.30    

11.ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ              2003    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                           1.25

12.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΡ      2000    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                                    1.25

13.ΖΑΒΑΛΑΡΗ ΑΝΤ                2000    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                            1.20

14.ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ ΠΑΝ              2000    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   1.20

15.ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ                 2000    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ   1.20

16.ΤΣΟΥΛΙΜΠΡΚ ΑΝΝΑ         2002    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   1.15

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 19 –

 

150Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄

 

1.ΤΟΥΡΛΑΚΗ  ΠΗΝΕΛ                        2004    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                   21.05   7Β.

2.ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ                 2003    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ     21.14   5

3.ΤΟΥΛΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ                         2003    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                    21.20   4

4.ΔΕΛΠΡΑ ΠΑΟΛΑ                             2003    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                                    21.68   3

5.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤ             2003    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ                   21.71   1,5

-. ΧΟΥΣΕΙΝ ΣΙΝΤΙΚΑ                            2003    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ         21.71   1,5

7.ΣΠΑΝΟΥ ΕΥΣΤΡ                               2004    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   22.17  

8.ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΦΩΤ                            2003    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ                        22.23

9.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΝ                            2004    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΣ             22.40

10.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠ                       2004    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                        22.52

11.ΜΠΛΕΤΣΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ                  2004    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                    22.62

12.ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡΙΑ                                    2004    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   22.73

13.ΦΑΦΑΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓ                                    2003    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                    22.82

14.ΚΟΥΤΕΑ ΑΝΑΣΤ                             2003    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ               23.30

15.ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ                            2003    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ           23.80

16.ΠΑΝΣΕΛΗΝΑ ΕΥΤΕΡΠΗ                 2004    ΦΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ                 24.06

17.ΚΑΡΑΤΖΑ ΜΑΡΙΑ                          2003    ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ          24.35

18.ΒΑΤΟΥ ΔΕΣΠ                                  2003    ΦΓΠΣ   ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ               24.67

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

 

1.ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔ                       1985    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                    50.25   7  

2.ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝ                                 1988    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                   40.00   5

3.ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ                    1973    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ                          38.56   4

4.ΧΑΝΙΚΑΣ ΕΛΕΥΘ                              1981    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ               32.35   3

5.ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ ΕΙΡΗΝ                       1980    ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ          31.00   2

6.ΓΚΕΡΝΤΑΝΙ ΜΠΑΡΙΑΜ                   1995    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   28.78   1

7.ΑΛΕΤΡΑΣ ΠΥΘΑΓ                             1989    ΑΣ ΑΝΑΓΓΕΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ      27.06

8.ΤΕΚΕΣ ΑΠΟΣΤ                                  1997    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ            26.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-20-

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

 

1.ΤΖΙΝΙΕΡΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ            2001    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                                    14.13               7 Β.

2.ΚΟΥΤΛΗΣ ΓΡΗΓ                    2001    ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ          13.85               5

3.ΚΙΡΚΗΣ ΙΩΑΝ                       2001    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ     13.45               4

4.ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ               2001    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ     13.42               3

5.ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ       2001    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                           12.93               2

6.ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ 2002    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                    12.84               1

7.ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ               2001    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ         12.75

8.ΣΑΦΟΣ ΝΙΚΟΣ                     2001    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                           12.64

9.ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓ              2002    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ                       11.32

10.ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΕΜΜ     2001    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                    11.07

11.ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛ                        2002    ΦΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ                 9.05

12.ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚ       2001    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ   7.89

13.ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ                        2002    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ                          7.88

14.ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΟΔ               2002    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                            6.26

 

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1.ΚΝΗΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ      1987    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ     1.85                 7

2.ΣΤΕΙΡΟΣ ΓΕΩΡΓ                    1998    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                    1.80                 5

3.ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤ           1999    ΓΣ Ν.ΛΕΡΟΥ                            1.65                 4

4.ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚ                  2000    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                    1.65                 3

5.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤ        2001    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ                          1.60                 2

6.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ          2000    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ   1.50                 1                     

 

 

1.500Μ. ΠΑΙΔΩΝ

1.ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΣΤΥΛ                1999    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                           4.22.67            7

2.ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜ                     2000    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                           4.42.91            5

3.ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝ               2000    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                                    4.45.31            4         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 21 –

 

1.500Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1.ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ           1993    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ     5.05.58            7

2.ΦΙΑΣΚΑ ΜΙΧΑΕΛΑ              1998    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗΣ                 5.13.68            5

3.ΜΠΕΝΟΒΙΑ ΑΣΠ                  1999    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                   5.37.73            4

4.ΧΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ               1998    ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ                           5.55.01            3

5.ΚΑΡΑΤΖΑ ΞΑΝΘΙΠΠΗ          2000    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                    6.18.09            2

 

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

1.ΠΕΡΡΑ          ΑΘΑΝ              1983    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                   5.61                 7

2.ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣ           1994    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                   5.24                 5

3.ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤ              1994    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                    4.95                 4

4.ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ              1996    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ         4.94                 3

5.ΛΙΤΣΟΛΑΡΙ ΤΖΟΑΝΑ           1996    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   4.91                 2

6.ΓΕΜΕΛΙΑΝΟΒΑ ΒΙΚΤΩΡ      1986    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   4.70                 1

7.ΧΥΜΕΤΗ ΝΕΝΤΙΓΚΟΝΑ       1988    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                            4.55

8.ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΔΗΜ             2002    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                    4.42

9.ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛ                       1998    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ                          4.22

10.ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ                        1999    ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ                             3.67

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

 

1.ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ                     2002    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                    10.11               7

2.ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ                        2001    ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             10.02               5

3.ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ         2002    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                      8.55               4

4.ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ           2001    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ                      8.54               3

5.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ          2001    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ                  8.34               2

6.ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤ             2002    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                                        7.47             1

7.ΑΠΕΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠ                 2002    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ                          6.83

8.ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΦΩΤ        2002    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                              6.45

 

 

 

                               

 

 

 

 

  • 22 –

 

200Μ. ΠΑΙΔΩΝ

1.ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤ               2000                ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ                          23.64   7

2.ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦ             2000                ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                   24.20   5

3.ΣΤΕΙΡΟΣ ΔΗΜ                2000                ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                    24.24   4

4.ΜΑΙΝΕΜΕΝΛΗΣ ΜΙΧ    2000                ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                                    24.29   3

5.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ    2000                ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ   24.34   2

6.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ            2000                ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ                    24.47   1

7.ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ                       2000                ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ               24.72

8.ΠΙΠΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ      2000                ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ                     25.80

9.ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π      1999                ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                   26.72

10.ΒΗΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ          2000                ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ               26.89

11.ΣΙΔΗΡΟΦΑΓΗΣ ΙΑΣ      2002                ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                    27.32

-. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ         1999                ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ                27.32

13.ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ      2002                ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                        27.80

14.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜ   2001                ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                        28.28

 

200Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1.ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    1999                ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                          26.73   7

2.ΑΤΖΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     2000                ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                           27.67   5

3.ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ                  2000                ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ                27.79   4

4.ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ                2000                ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                    27.79   3

5.ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓ     2000                ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             28.47   2

6.ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ       2002                ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ                        28.89   1

7.ΜΑΡΚΕΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ    2002                ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                   29.44  

8.ΧΟΥΣΕΙΝ ΓΚΙΟΥΝΑΜ     2000                ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ         29.54

9.ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛ      1999                ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ                29.68

10.ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ       2000                ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                    29.70

11.ΓΚΟΤΣΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ      2002                ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ                            31.09

12.ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΣΟΦ           2000                ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ     31.25

13.ΚΟΝΤΟΥ ΒΑΣ               1999                ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ                    31.40

14.ΡΑΠΑΝΑΚΗ ΜΙΧ          2001                ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ               32.81

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 23 –

 

3.000Μ. ΑΝΔΡΩΝ

 

1.ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔ                        1990    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                   8.45.78            7

2.ΜΙΝΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  1988    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                    8.49.51            5

3.ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡ                 1990    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                    9.06.84            4

4.ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΕΣΤ             1997    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                   9.28.68            3

5.ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ                        1994    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                    9.39.69            2

6.ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ       1998    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ     9.51.41            1

7.ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜ                      1984    ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                     10.31.62         

8.ΜΑΛΑΝΟΣ ΝΙΚ                    1976    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   11.35.79

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

1.ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ                        2000    ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             15.61               7

2.ΔΕΣΠΟΤΕΡΗ ΔΗΜ                2000    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ                       11.55               5

3.ΒΕΡΒΕΡΗ ΑΡΓ                      1999    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                            10.45               4

4.ΔΗΜΟΥ ΠΛΑΦΑ ΑΝΝΑ      2000    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ                         9.93               3

5.ΠΑΝΑΓΙΩΤΕΛΛΗ ΠΗΝ         1999    ΓΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                    9.86                2

6.ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΔ                   2000    ΠΕΨΑΣ Η ΡΙΒΑ                       6.56                1

 

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄

1.ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ                  2003    ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             4.58                7

2.ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒ  2004    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ         4.54                5

3.ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤ                      2003    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   4.30                4

4.ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ          2003    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ                    4.23                 3

5.ΜΠΟΝΤΙΝΗ ΘΕΟΔ               2003    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ     4.12                 2

6.ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡ                2003    ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ                           3.91                 1

7.ΣΕΛΛΟΥΝΤΟΥ ΒΑΣ              2004    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                   3.79    

8.ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΙΧ                     2004    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                   3.64

9.ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝ    2004    ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                     3.49

10.ΠΑΠΑΚΑΝΑΚΗ ΒΑΣ           2003    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                           2.84

11.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΦΡ                2004    ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ                    2.55

 

 

 

 

 

 

 

  • 24 –

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 83                           14 ΒΑΘΜΟΙ               

(ΓΚΟΡΝΑΤΗ – ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΠΕΡΡΑ )

  1. ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 34                           10

(ΜΑΡΙΝΟΥ – ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ – ΜΙΑΟΥΛΗ – ΚΙΚΟΥΣ)

 

  1. ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ        30                           8

(ΛΙΤΣΟΛΑΡΙ – ΓΙΕΜΕΛΙΑΝΟΒΑ – ΑΡΓΥΡΟΥ – ΝΤΟΝΗ)

  1. ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 50                           6

(ΧΟΥΣΕΙΝ – ΜΑΥΡΟΥΔΗ – ΜΑΝΩΛΑ – ΠΑΓΩΝΑΚΗ)

  1. ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 69                           4

(ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ –ΝΑΖΟΥ-ΠΕΛΤΕΖΗ – ΑΡΜΑΟΥ)

  1. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 03                           2

(ΤΣΟΠΕΛΑ – ΜΑΛΛΕΣ – ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-ΣΑΝΔΑΛΗ)         

  1. ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 33

(ΧΥΜΕΤΗ – ΓΙΑΝΝΑΡΕΛΛΗ – ΓΚΟΤΣΕ – ΒΕΡΓΩΤΗ)

  1. ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 81                                                  

      (ΤΖΙΝΙΕΡΗ – ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ – ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ – ΒΕΛΛΟΥ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 25 –

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 100Μ. ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 25               14 Β.

(ΤΡΙΠΟΔΗΣ – ΜΟΥΤΣΟΣ – ΚΝΗΤΗΣ – ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ )

  1. ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 33               10

(ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΕΓΓΟΣ – ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ)

 

  1. ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 84               8

(ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ – ΝΗΣΙΩΤΗΣ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ – ΧΑΤΖΙΟΥ)

 

  1. ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                                                      07               6

(ΚΙΤΡΙΝΟΣ – ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ – ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ – ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ)

 

  1. ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 73               4

(ΑΜΠΝΤΟΥ – ΛΥΚΟΥΡΗΣ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ)

 

  1. ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 68               2

(ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ – ΤΣΑΚΟΣ – ΤΣΑΡΓΙΑ – ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ)

 

  1. ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 07

(ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ – ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ – ΡΟΥΣΣΟΣ – ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ)

 

  1. ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ                                      69

(ΤΖΙΜΗΣ – ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ – ΚΕΛΜΑΛΗΣ – ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ)

 

==============================================

           

 

           

 

 

 

 

 

 

 

  • 26 –
       
  28οι ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ –   2016  
       
   ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΩΜΑΤΕΙΑ Ε.Α.Σ. ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
       
1 Γ.Σ.  ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 141
2 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ  Α.Ο. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 100
3 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΧΙΟΥ – ΣΑΜΟΥ 78
4 Α.Σ. ΑΝΑΓΓΕΝΗΣΗ  ΣΑΜΟΥ ΧΙΟΥ – ΣΑΜΟΥ 73
5 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 69
6 Α.Σ. ΕΦΗΒΟΣ  ΧΙΟΥ ΧΙΟΥ – ΣΑΜΟΥ 64,5
7 Α.Σ. ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 59
8 Α.Σ.  ΚΑΖΩΝΗΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 54
9 Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 50
10 ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 40,5
11 Φ.Ο.  ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ – ΣΑΜΟΥ 39,5
12 Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Ε.Μ.  ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 38,5
13 Π.Α.Σ.  ΙΚΑΡΟΣ ΧΙΟΥ – ΣΑΜΟΥ 38
14 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΥ ΛΕΣΒΟΥ 35
15 Α.Γ.Ε.Σ.  ΚΑΜΕΙΡΟΣ  2009 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 33
16 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 30
17 Α.Ε ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 27
18 Γ.Σ. ΑΛΚΑΙΟΣ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 26
19 Γ.Σ.  ΑΡΙΩΝ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 22,5
20 Α.Ο. ΚΑΛΙΠΑΤΕΙΡΑ  ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 22
21 Α.Ο.  ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ ΛΕΣΒΟΥ 22
22 ΝΑΞΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 2003 ΚΥΚΛΑΔΩΝ 19
23 Γ.Α.Σ. ΥΓΕΙΑ  ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 16,5
24 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ ΧΙΟΥ – ΣΑΜΟΥ 9
25 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο  ΚΩΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 3
26 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 3
27 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 3
28 Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ ΛΕΣΒΟΥ 3
29 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ   ΓΠΣ ΛΕΣΒΟΥ 3
30 ΠΕΨΑΣ  Η  ΡΙΒΑ ΧΙΟΥ – ΣΑΜΟΥ 3
31 Α.Σ. Η  ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 0
32 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 0
33 ΑΙΑΝΤΑΣ  ΤΗΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 0
34 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ. ΧΙΟΥ – ΣΑΜΟΥ 0

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.