ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ
i germania thelei to eyrobasket toy 2015

4ο Ανοιχτό Τουρνουά Μπάσκετ – Αλλαγές στο πρόγραμμα – Οι αθλητές του Β’ Ομίλου

Λόγω αγώνων επίδειξης ενόργανης γυμναστικής στο «Βενετόκλειο» την προσεχή Τετάρτη, ο Δ.Ο.Π.Α.Ρ. ανακοινώνει ορισμένες αλλαγές στο πρόγραμμα των αγώνων του 4ου ανοιχτού τουρνουά μπάσκετ και το νέο πρόγραμμα διαμορφώνεται ως εξής:

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ(22/06):

Βενετόκλειο (17:00): Οικονομολόγοι- Δικηγόροι (α’ όμιλος/1η αγωνιστική)

Βενετόκλειο (19:00): Lavazza Café- Άτρωτοι (α’ όμιλος/ 1η αγωνιστική)

Βενετόκλειο (21:00): Nike Rx Sports- Αστυνομία (α’ όμιλος/ 1η αγωνιστική)

ΤΡΙΤΗ(23/06):

Βενετόκλειο (17:00): Μοντέλα- Καζίνο (β’ όμιλος/ 1η αγωνιστική)

Βενετόκλειο (19:00): G8 Security Πειρατικό- Buona Sera (β’ όμιλος/ 1η αγωνιστική)

Βενετόκλειο (21:00): Eco Prime- Νιοχώρι (α’ όμιλος/ 1η αγωνιστική)

ΤΕΤΑΡΤΗ(24/06):

Κ.Γ. Κρεμαστής (19:00): The Madders- Rookies (β’ όμιλος/ 1η αγωνιστική)

Κ.Γ. Κρεμαστής (21:00): Τ.Ε.Ε.- Μπασκετόφιλοι (β’ όμιλος/ 1η αγωνιστική)

ΠΕΜΠΤΗ(25/06):

Βενετόκλειο (17:00): Δικηγόροι- Lavazza Café (α’ όμιλος/ 2η αγωνιστική)

Βενετόκλειο (19:00): Αστυνομία- Πανεπιστήμιο (α’ όμιλος/ 2η αγωνιστική)

Βενετόκλειο (21:00): Άτρωτοι- Nike Rx Sports (α’ όμιλος/ 2η αγωνιστική)

Διαγόρα (21:30): Νιοχώρι- Οικονομολόγοι (α’ όμιλος/ 2η αγωνιστική)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(26/06):

Βενετόκλειο (17:00): Καζίνο- G8 Security Πειρατικό (β’ όμιλος/ 2η αγωνιστική)

Βενετόκλειο (19:00): Μπασκετόφιλοι- The Madders (β’ όμιλος/ 2η αγωνιστική)

Βενετόκλειο (21:00): Rookies- Μοντέλα (β’ όμιλος/ 2η αγωνιστική)

Διαγόρα (21:30): Dodekanisos Sea Ways- T.E.E. (β’ όμιλος/ 2η αγωνιστική)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ – ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ

Ο Δ.Ο.Π.Α.Ρ. σας παρουσιάζει σήμερα τα ονόματα των αθλητών, που δήλωσαν οι ομάδες στο β’ όμιλο του 4ου ανοιχτού τουρνουά μπάσκετ. Συνολικά δηλώθηκαν 172 αθλητές, οι οποίοι μαζί με τους 159 του α’ ομίλου, φτάνουν στο σύνολο τους 331!

ΤΑ ΡΟΣΤΕΡ ΤΟΥ Β’ ΟΜΊΛΟΥ

BUONA SERA: Νεκτάριος Σαρούκος, Μάνος Κασιώτης, Αντώνης Λαζαράκης, Κυριάκος Κύρης, Λευτέρης Χριστοφής, Μηνάς Σμαραγδής, Βαλάντης Ρεΐσης, Μιχάλης Βασιλάκης, Γιώργος Διαμαντάκης, Σταμάτης Μπακίρης, Νίκος Σαρλάμης, Άγγελος Χρυσόπουλος (12 αθλητές)

Τ.Ε.Ε.: Χάρης Μαυρονικόλας, Νίκος Γιωτόπουλος, Δημήτρης Γιωτόπουλος, Σταμάτης Μαρουλλάκης, Γιώργος Καμπουράκης, Νίκος Λυμπέρης, Γιάννης Χατζηβασιλείου, Σωτήρης Ζέρβας, Σκεύος Καραβοκυρός, Δημήτρης Χαρτοφύλλης, Γιώργος Λάκουρας, Χρήστος Γαμβρούδης, Μάριος Παναγιωτάς, Κώστας Νιωτάκης, Ανδρέας Γιαννακόπουλος, Κώστας Σχοινοχωρίτης, Ευγένιος Κασσανής, Τάκης Θαρρενός, Γιάννης Μαρουλλάκης, Ιάκωβος Γρύλλης, Παντελής Καμπουρόπουλος, Νικήτας Γιαννάς, Μιχάλης Διακομιχάλης, Λευτέρης Γλεντής, Νίκος Ράμμος (25 αθλητές)

DODEKANISOS SEA WAYS: Γιώργος Βιτζηλαίος, Σελτζούκ Ζαμαντάκης, Γιώργος Καραγιάννης, Παναγιώτης Σελλάς, Κώστας Χατζηαντωνιάδης, Τσαμπίκος Γκορίτσας, Βασίλης Τσιούνης, Δημήτρης Γκάιδας, Λευτέρης Καντής, Ηλίας Τερνέζης, Νίκος Κολάης, Μενέλαος Γιαννόπουλος, Γιάννης Λεριάς, Λευτέρης Λεριάς, Παναγιώτης Βάγγαλης, Άκης Σταυρόπουλος, Γιώργος Ρήτας, Γιώργος Βασίλογλου, Μανώλης Χατζηαλεξίου, Οσμάν Ντεβρής, Χρήστος Πολυχρόνης, Γιάννης Μωραΐτης, Γιώργος Νικηφορίδης, Ανέστης Γιώτης, Χρήστος Σπανός (25 αθλητές)

THE MADDERS: Γιώργος Παπαηλίας, Αλέξανδρος Παρδακάς, Χρήστος Καρανικόλας, Δημήτρης Τζουμάκας, Γιάννης Παπαδίγκας, Γιάννης Καστρινάκης, Γιάννης Μορφωπός, Μιχάλης Κωστάκης, Δημήτρης Λεπτοκαρύδης, Δημήτρης Κονταράτος, Μανώλης Κλάψης, Νίκος Κωνσταντόπουλος, Γιώργος Τσερκέζης, Νίκος Τζώρτζης, Αλέκος Αλβανός, Γιώργος Μαδεμλής, Κοσμάς Σαρακίνης, Γιάννης Γρηγορίου (18 αθλητές)

ΜΟΝΤΕΛΑ: Μωυσής Σακκής, Ανδρέας Μαγριπλής, Σωτήρης Γιαννακίδης, Χρήστος Σταυριανάκης, Φίλιππος Κουτσομανώλης, Σάββας Γιορδαμνής, Λουκάς Γεωργάς, Λευτέρης Καρπαθάκης, Γιώργος Σταριανάκης, Γιάννης Παπαγεωργίου, Νίκος Φώσκολος, Μιχάλης Μακρής, Μιχάλης Κουκιάς, Γιάννης Μελεκίδης, Νίκος Ζαγαλάκης, Ρούσος Κρασσουδάκης (16 αθλητές)

G8 SECURITY ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ: Παντελής Μισσού, Μιχάλης Αγαπητός, Μόσχος Φάντης, Σταύρος Μανωλακιός, Νίκος Δημητρίου, Νίκος Τσάρας, Δημήτρης Ρήγας, Γιώργος Καραγιάννης, Γιώργος Αντωνίου, Σταμάτης Χατζόπουλος, Γιώργος Τσιτσούλας, Γιάννης Τσέρκης, Μπάμπης Κατεπόδης, Φαμπρίζ Μουκέντι, Φώτης Μπάμπος, Γιάννης Ξυπολιάς, Κυριάκος Μιχαήλου (17 αθλητές)

ROOKIES: Μιχάλης Πετρίδης, Γιώργος Ράμμος, Χρήστος Ράμμος, Αλφόνσο Γκουιντάλια, Στέλιος Αρνικιού, Θανάσης Παπουρδάνος, Κώστας Διακολιός, Δημήτρης Αρβανίτης, Σταύρος Σπαντίδης, Κώστας Αντωνάκης, Αντώνης Πεταυράκης, Κώστας Κασταμούλας, Φίλιππος Τζόγιας, Αντώνης Ασλανίδης, Στέφανος Πορτσέλι, Χρήστος Χατζηχριστοδούλου, Γιάννης Γαλανομάτης, Γιώργος Σκουρλής, Σάββας Μπαούρης (19 αθλητές)

ΜΠΑΣΚΕΤΟΦΙΛΟΙ: Ανδρέας Χαρτοφύλαξ, Κώστας Κατσιμπρής, Γιάννης Ζόγλου, Γιάννης Μουρουζίδης, Βαγγέλης Τσεκουράς, Νίκος Ρέτσας, Στέλιος Κορνηλάκης, Σταύρος Τσούβαλης, Παναγιώτης Κουλούμπρης, Τάσος Κουντούρης, Σταύρος Πρωτογεράκης, Βαγγέλης Σκαμαγκής, Θανάσης Βυρίνης, Βασίλης Κατταβενάκης, Γιάννης Μυλωνάς, Δημήτρης Μελισσάς, Στέλιος Σαράντης, Φίλιππος Παπαθεοδωράκης, Πανορμίτης Καραγεωργίου, Παναγιώτης Παπακώστας (20 αθλητές)

ΚΑΖΙΝΟ: Βασίλης Παπαδομαρκάκης, Γιώργος Μαΐλλης, Φίλιππος Κουτσουμπάρης, Κώστας Στουγιάννος, Χρήστος Κουτσουμπάρης, Μιχάλης Χατζήπαπας, Γιώργος Χατζηδάκης, Ιωσήφ Αντωνίου, Πρόδρομος Σεΐτης, Μανώλης Πλίτσης, Νίκος Καντιμοίρης, Παναγιώτης Τσαπατανίδης, Σταμάτης Κουρδουνάκης, Γιώργος Κορνηλάκης, Τάσος Καληδώνης, Φώτης Ριζόπουλος, Ράντοσλαβ Πέτκοβ, Σταμάτης Σιδέρης, Μανώλης Χατζηγιάννης, Ανδρέας Γανωτάκης (20 αθλητές).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.